فیدیبو نماینده قانونی انتشارات صابرین و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب کلیدهای رفتار با کودک دو ساله

کتاب کلیدهای رفتار با کودک دو ساله

با کد تخفیف fdb40 این کتاب را در اولین خریدتان با ۴۰٪ تخفیف یعنی ۶,۸۴۰ تومان دریافت کنید!

درباره کتاب کلیدهای رفتار با کودک دو ساله

بچه‌های دوساله واقعا هیجان‌انگیز و دوست‌داشتنی هستند، و حداقل بعضی از اوقات می‌توان از مصاحبت با آنها لذت برد. اما مشکل از آنجا ناشی می‌شود که این بچه‌ها نیاز دارند دنیا را کشف کنند، بیاموزند و استقلال بیشتری به دست بیاورند. اما باز هم برای پیشگیری از هرگونه آسیب جسمی، ذهنی و عاطفی به مراقبت والدین خود نیاز دارند. وقتی دوساله‌ها در صدد کشف دنیای اطرافشان برمی‌آیند، نمی‌توانند درک کنند که کارهایشان چه پیامدهایی دارد. آیا امنیت خود آنها یا آرامش روانی والدینشان را به خطر خواهند انداخت یا نه، وقتی دوساله‌ها می‌خواهند چیزهای جدیدی بیاموزند در بسیاری اوقات، انتظار دارند دائما مورد توجه والدین خود قرار گیرند. در این کتاب با تغییرات فراوان کودک دوساله‌تان طی سالی که پیش رو دارد، آشنا می‌شوید. بخش اول، «فرزند دوساله شما چگونه رشد و تغییر خواهد کرد»، رشد و تغییر او را در رابطه با شما، در نحوه تفکر و روش استفاده او از حواس و مهارتهای جسمی خود برای یادگیری، توصیف می‌کند. بخش دوم، «سبک مزاجی»، تفاوتهای رفتاری گوناگون بچه‌ها را با ذکر جزییات آن توصیف می‌کند. در بخش سوم، «رفتارها و بدرفتاریهای نوعیِ دوساله‌ها»، درباره رفتارهای گوناگونی که می‌توانید طی سال آینده از فرزند خود انتظار داشته باشید، می‌خوانید.

ادامه...

بخشی از کتاب کلیدهای رفتار با کودک دو ساله

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران

پسرم یکسالو نیمه هس نمیدونم بخونمش یانه
در 3 هفته پیش توسط مهسا
اگر کودک دوساله دارید حتـــــــــــــــــــما بخونیدش❤️از عالی هم عالی تره
در 1 سال پیش توسط مینو امیدوار
فوق العاده موثر و کار بردی
در 5 ماه پیش توسط وحید طالب زاده
خیلی عالی بود خوشحالم که خریدمش و خوندمش‌
در 1 هفته پیش توسط فاطمه طهماسبی
با سلام در مورد رفتار شناسی کودکان کتاب هایی که به صورت تخصصی به بررسی شخصیت کودک می پردازد بسیار مفید است، کتاب پیش رو یک بررسی تخصصی از کودکان در سن دوسالگی است و بسیار مفید است
در 1 هفته پیش توسط tab...850
بسیار کتاب مفیدیه و چون برای سن حساسیه واقعا والدین باید مسائلش رو جدی بگیرن و با دقت مطالعه کنن
در 1 ماه پیش توسط صدف
خیلی عالیه
در 1 ماه پیش توسط mah...104
این کتاب برای برخورد با کودک دوساله بسیار راه گشاست.
در 5 ماه پیش توسط مهدیه رحیمی
بسیار خوب بود. مطالب مفید و آموزنده داشت. در مورد موضاعات مختلف سخن گفته مثلا انتخاب مهد کودک، مزاج های کودک دو ساله، خشم و عصبانیت یا بدقلقی هایی که میتواند از کودک سربزند و چگونه والدین با آن کنار بیایند. رفتار هایی که بعد از تولد فرزند دوم از او خواهیم دید و چگونه کنترلش کنیم. و یک نکته کلیدی کتاب و مهمتر از همه اینکه کودک دو ساله میخواهد استقلال خودش را نشان دهد و بسیار خود محور است، راحتی و لذت خود را با هیچ چیز عوض نمیکند. اگر کودک دو ساله دارید حتما مطالعه کنید.
در 6 ماه پیش توسط maryam s
اگه کودک دوساله دارید حتما بخوانید
در 4 ماه پیش توسط زهرا دهباشی
    در حال بارگذاری