فیدیبو نماینده قانونی انتشارات لک‌لک و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب دعای جوشن کبیر

کتاب دعای جوشن کبیر
فارسی - عربی

با کد تخفیف fdb40 این کتاب را در اولین خریدتان با ۴۰٪ تخفیف یعنی ۴,۲۰۰ تومان دریافت کنید!

درباره کتاب دعای جوشن کبیر

دعای جوشن کبیر در یکی از غزوات صدر اسلام از جانب جبرئیل برای پیامبر اسلام آورده شده است. این‌ دعا صد بند دارد و هر بند حاوی‌ ده‌ "اسم" از اسمای‌ خداست‌، به‌جز بند ۵۵ که‌ یازده‌ اسم‌ باریتعالی در آن‌ آمده‌ است‌؛ بنابراین‌، درمجموع‌، این‌ دعا حاوی‌ هزار و یک‌ «اسم‌» خدای‌ متعال‌ است. فرازهایی از این دعا: «اَللّهُمَّ اِنّی اَسْئَلُک بِاسْمِک یا اَللّهُ یا رَحْمنُ یا رَحیمُ یا کریمُ یا مُقیمُ یا عَظیمُ یا قَدیمُ یا عَلیمُ یا حَلیمُ یا حَکیمُ سُبْحانَک یا لا اِلهَ اِلاّ اَنْتَ الْغَوْثَ الْغَوْثَ خَلِّصْنا مِنَ النّارِ یا رَبِّ خداوندا از تو می­خواهم به حقِ نام­ت ای الله، ای بخشاینده ای مهربان، ای بخشنده ای ماندگار، ای بزرگ ای دیرینه­، ای دانا ای بردبار، ای صاحب حکمت پاک و منزهی و معبودی جز تو نیست فریاد رس... فریاد رس رها ساز ما را از آتش، ای پروردگار...»

ادامه...

بخشی از کتاب دعای جوشن کبیر

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران

دوستان گرامی من این کتاب را دیدم و متن را خواندم ، علاوه بر این که تقطیع و صفحه بندی متفاوتی از کارهای توی بازار داشت و هر فراز هفت، هشت خطی مجزا آورده شده، ترجمه ای ادبی و روان و فارسی روشن دارد، معلوم است روی آن کار شده.
در 3 سال پیش توسط zoh...afi
این هم پولی ؟! نرم افزارش هست رایگانه تازه همراه با صوتش و معنی و ... .
در 3 سال پیش توسط h.peyvand
راس میگه توبازار نرم افزارش هست صوتی خخخخ
در 3 سال پیش توسط gha...hir
۱۴۰۰تومن أأأ
در 3 سال پیش توسط gha...hir
بی خیییییااال!!! این دعا همه جا هست مجانی هم هست. توی نت و نسخه کاغذیش هم توی خونه ها هست و شما دارید میفروشید؟!!! شوخیه دیگه!؟
در 3 سال پیش توسط mo_...h26
از فیدیبو بعید بود واقعا !!!
در 3 سال پیش توسط امیر کاشی
متاسفم
در 3 سال پیش توسط جلال طاهری
شایسته بود دعارایگان درفیدیبو قراربگیره...
در 3 سال پیش توسط امین دهقانی
دوستان گلم فیدیبو فقط بستری واسه انتشار الکترونیک کتاباست و بس!ناشر نسخه چاپی این کتاب تصمیم گرفته این کتابو با این قیمت به صورت الکترونیک منتشر کنه و فیدیبو هم هیچ نقشی در این مورد نداره!کاش به جای اینکه دست به سمت این و اون دراز کنیم و توهین کنیم،یه کم اطلاعاتمونو بالا ببریم.
در 3 سال پیش توسط سعید حبیبی
اگه فیدیبو هم تو قیمت گذاری نقش نداشت نباید تو پیشنهاد قرار میدادش . باید کمی هوشمندانه تر کار می کردند خیلیا به فیدیبو اعتماد کامل دارند باید این اعتماد حفظ بشه
در 3 سال پیش توسط mnk...158