فیدیبو نماینده قانونی انتشارات البرز و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب سنترال پارک

کتاب سنترال پارک

با کد تخفیف fdb40 این کتاب را در اولین خریدتان با ۴۰٪ تخفیف یعنی ۶,۰۰۰ تومان دریافت کنید!

درباره کتاب سنترال پارک

زن زانو زد و سه انگشتش را بر روی گردن مرد در سمت راست سیب آدم گذاشت. ضربانی که آن را با فشار روی سرخرگ سبات مرد، احساس کرد، به او اطمینان داد. مرد بی‌هوش بود، اما نمرده بود. زن لحظه‌ای به او چشم دوخت. آیا او را می‌شناخت؟ آیا مرد آدمی بی‌سروپا بود که زن او را به فراموشی سپرده بود؟ یا هیچ دوست دوران کودکی که زن او را بجا نمی‌آورد؟ نه، این خطوط صورت برای او هیچ معنایی نداشت. آلیس چند تکه موی بوری را که توی صورتش ریخته بود کنار زد، سپس چشمش به دستبندی فلزی افتاد که به دست‌های مرد بود. یک مدل رایج با قفل ایمنی دوبل که در بسیاری از بخش‌های اداره پلیس مورد استفاده قرار می‌گرفت یا مردم عادی برای امنیت شخصی به کار می‌بردند. حتی چه بسا این دستبند خود او بود. آلیس، به امید پیدا کردن کلید آن، جیب شلوار جینش را زیرورو کرد. کلید آنجا نبود. وی، به جای آن، وجود اسلحه‌ای کمری را حس کرد که در جیب داخلی نیمتنه چرمی‌اش قرار داشت. او که گمان کرده بود این اسلحه خدمت اوست، با تسلای خاطر، انگشتانش را بر روی دسته آن گذاشت...

ادامه...

بخشی از کتاب سنترال پارک

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران

لطفاشناسنامه کتاب ها رو هم اضافه کنید.مثل قیمت, تعداد صفحات, سال انتشار. ممنون
در 3 سال پیش توسط Sad...afa
مثل کارهای دیگر این نویسنده، گیرا بود و به شدت غافلگیر کننده. فقط جدای از ترجمه بد رمان، دو چیز رو نفهمیدم. یک ای علامت (...) در جاهایی دیده می شد که هیچ معنایی نداشت. حدس زدم شاید بخش سانسور شده داستان باشه و تلاش کردم بدترین چیزی رو که می تونم جایگزین این علامت کنم اما بی فایده!!! و دوم اینکه: دقیقن کجای زبان انگلیسی-آمریکایی یک زن و مرد مثلن پلیس، در گیر و دار یک درگیری اینطور با هم حرف می زنن: -شما همین جا بمونید -نه، شما نمی تونید به من دستور بدهید، بروید پی کار خودتان.... هاهاها... نمی فهمم واژه ی "شما" دقیقن در انگلیسی آمریکایی چی می شه. سواد مترجم مشکل داره ، ویراستار چطور؟؟؟؟
در 2 سال پیش توسط افسانه ن.
کتاب بسیار جذاب و غافلگیر گننده است ترجمه اش هم من راضی بودم در ضمن کاش فیدیبو کتابای جز از کل و ریگ روان رو هم به این مجموعه ی بی نظیرش اضافه کنه من خودم این دوتا کتاب رو خوندم و کلا نمیشه گفت چقدر این کتابا عالی هستن
در 1 سال پیش توسط a.h...377
سلام .خسته نباشین .من بیشترکتابای این نویسنده رو خوندم .این کتاب پلیسیه و داستانی زیبارو به روایت میکشه .توصیه میکنم حتما بخونین .با تشکر از فیدیبو.
در 2 سال پیش توسط Ash...deh
با درود ،از تیم فیدیبو بسیار متشکرم. جای کتاب کلیدر محمود دولت آبادی خالیه...با سپاس از توجه عزیزان
در 1 سال پیش توسط وحید امرودی
ترجمش واقعا ضعیف بود ده صفحه خوندم گذاشتمش کنار
در 2 سال پیش توسط ayda
مثل همه ی کتاب های موسو خوب و غالفگیر کننده. از جمله کتاب هایی که آخرش دهان خواننده رو باز می ذاره.
در 3 سال پیش توسط Arash 1991
لطفا درمان شوپنهاور رایگان کنید ممنون
در 1 سال پیش توسط زری
عالی و در این روزهای سرد،دم شما گرم
در 1 سال پیش توسط klm
/// ◄فیدیبو:با سلام تمام کتابهای فیدیبو هیچ تفاوتی با نسخه ی چاپی آن ندارند و تنها به فرمت Epub تبدیل شده اند. بامهر /// من این کتاب رو از فیدیبو خریدم . خیلی جذاب هست . اما باید بگم ترجمه کتاب چاپی نسبت به نمونه فیدیبو از کیفیت بیشتری برخورداره .
در 3 سال پیش توسط سیدوحید فیروزه