فیدیبو نماینده قانونی انتشارات کتاب کوله‌پشتی و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب رهبری عملگرا

کتاب رهبری عملگرا
تسخیر قلوب،اذهان و فتح مسابقات با همراهی کریس بردی و مایک فورد

با کد تخفیف fdb40 این کتاب را در اولین خریدتان با ۴۰٪ تخفیف یعنی ۳,۰۰۰ تومان دریافت کنید!

درباره کتاب رهبری عملگرا

آیا مشخصاً فردی متعصب به استعدادها هستید؟ خواه سرگروه یک تیم پروژه شش نفره باشید یا یک مدیراجرایی... باید به همان اندازه‌ای در کشف و پرورش با کیفیت‌ترین افراد متمرکز باشید که سرمربی هر ورزشِ حرفه‌ای درباره‌ی خرید و تمرین دادن بازیکنان درجه یک، اشتیاق دارد. در عصری که خلاقیت، نبوغ و جدیت ارزشمند است، به کارگیری جمعی از افراد مستعد، تبدیل به یک مبنای اساسی برای مزیت رقابتی شده است. پس برای بررسی این مقوله چه موضوع بهتری از فوتبال سراغ دارید؟ ورزشی که توجه و علاقه به مدیریت استعداد در خود همچون یک صنعت سرگرمی است. عبارت "جنگ بر سر استعداد" از زمان شروع فوتبال، یک عامل پایه‌ای بوده است. باشگاه‌های فوتبال به طور متوسط، ۵۰ درصد از درآمدشان را خرج کمتر از ده درصد از کارکنانشان می‌کنند. این کتاب، بنا به یک دلیل، رهبری عملگرا (آرام) نام گرفته است. روش مدیریتی کارلو در کارش، خونسردانه اما با اقتدار است طوری که می‌تواند از رادار رسانه‌ها – که در پی حمله هستند – در امان بماند. در مواقع کار با شخصیت‌های نامی و بهترین بازیکنان جهان، از او همچون یک "خواننده اپرا" یاد می‌شود و در زمان کنار آمدن با مافوق‌هایش، همچون یک "دیپلمات" توصیف شده است. روزنامه‌نگار ایتالیایی، گابریل مارکوتی در مورد بردباری کارلو در مواجهه با خواسته‌های بلندبالای رییس رئال، پرز صحبت کرده است. در واقع وقتی پرز، آنچلوتی را استخدام کرد، او را به عنوان مربی توصیف کرد که می‌تواند ستارگان را راضی و خوشحال نگاه دارد و در عین حال بدون غرولند در مقابل مردم و رسانه‌ها، راهی برای موفقیت پیدا کند. یک رییس، چه چیز دیگری می‌خواهد؟

ادامه...

بخشی از کتاب رهبری عملگرا

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران

به نظرم کتابیکه در زمینه موفقیت خیلی کاربردی و عالیه
در 3 سال پیش توسط sep...h93
کتاب خیلی خوبیه... حتی اگه فوتبالی نیستید بخونیدش..
در 3 سال پیش توسط nima Arezoumand
یک کتابه اموزنده هم برای مدیران و هم برای علاقه مندان به رشته فوتبال.
در 3 ماه پیش توسط pej...666
کتاب قدرتمندی هست
در 6 ماه پیش توسط Elliot miller
من کلا عاشق فوتبالم و کتاب رهبری فرگوسن هم قبل از این خونده بودم. کتاب خوبیه. فکر نکنم کسی که هیچ از فوتبال بدونه با این کتاب ارتباط برقرار کنه. راضی ام و تا اخرش خوندم
در 3 ماه پیش توسط پوپو
کاش دوستانی ک مطالعه کردن بیشتر توضیح بدن...
در 4 ماه پیش توسط امیر
جدا عالی بود...خیلی خوبه.خیلی میتونه کمک کنه
در 4 ماه پیش توسط far...321
    در حال بارگذاری