فیدیبو نماینده قانونی آگه و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب تاریخ فلسفه در قرن بیستم

کتاب تاریخ فلسفه در قرن بیستم

با کد تخفیف fdb40 این کتاب را در اولین خریدتان با ۴۰٪ تخفیف یعنی ۱,۴۴۰ تومان دریافت کنید!

درباره کتاب تاریخ فلسفه در قرن بیستم

قرن بيستم از دوره‌های پرحادثه و پربار استثنايی در تاريخ زندگانیِ بشر در اين كره خاكی است. قرنی است كه شاهد دو جنگ جهانی ويرانگر، چندين جنگ منطقه‌ای ولی به همان اندازه دو جنگ جهانی ويرانگر و خونين مانند جنگ‌های كره، ويتنام، افغانستان و اخيرا جنگ غربيان و متحدان‌شان با عراق در خليج فارس؛ جنگ‌های رهايی‌بخش و ضداستعماری در الجزيره، كوبا و اخيرا در چچنی بر ضد روسيه؛ و انواع و اقسام درگيری‌های محلی و قومی در نقاط مختلف جهان بوده كه جوامع بشری از آثار و عواقب برخی از آن‌ها هنوز هم رهايی نيافته‌اند. در همين قرن است كه چندين حركت انقلابی بزرگ، مانند انقلاب‌های روسيه، چين و ايران، صورت گرفته است. هر كدام از اين حركت‌ها، به رغم همه فراز و نشيب‌هايی كه در روند حركت انقلابی پيش آمده‌اند، در عمل موفق شده‌اند نظم‌های مستقر پيشين را براندازند و چهره سياسی ـ فرهنگیِ جهان را در بسياری از نقاط آن دگرگون كنند. كوره برخی ديگر از اين حركت‌های انقلابی، مانند جنبش انقلابی مردم فلسطين بر ضد صهيونيست‌ها، همچنان گرم است و هنوز به مرحله‌ای نرسيده است كه بشود آن را پايان يافته تلقی كرد.

ادامه...
  • ناشر آگه
  • تاریخ نشر
  • زبان فارسی
  • حجم فایل 5.07 مگابایت
  • تعداد صفحات ۵۶۳ صفحه
  • شابک

بخشی از کتاب تاریخ فلسفه در قرن بیستم

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران

تحلیل دو لاکامپانی از مفاهیم فلسفی که در قرن گذشته مطرح شد درخشان است. در بحث عدالت و کشمکش بین راولز و نوزیک در این باب راهگشاست. یکی از ضعف‌های کتاب به گمان من نوعی نادیده‌انگاری بر جریان فمینیسم است که به مدعای خود نویسنده دلیل این نادیده‌انگاری این است که فمینیسم نوعی جنبش سیاسی و اجتماعی-فرهنگی است نه یک جریان فلسفی خودنام. به هرحال کتاب برای فهم دنیای مدرن و فلسفه عصر حاضر ضروری است به خصوص که در ایران از این دست کتاب‌ها کمتر یافت می‌شود. باعث تاسف است که کتاب از فروش کمی چه به صورت چاپی و چه به صورت الکترونیکی برخوردار بوده.
در 2 سال پیش توسط مصطفی جعفرپناه
دولاکامپانی در قسمت جنگ جهانی دوم موضوع غریبی رو مطرح میکنه سربازان هیتلر در کوله هایشان کتاب چنین گفت زردتشت نیچه را داشتند و ایمان داشتند به ابرانسان
در 2 سال پیش توسط masoud rahmati
سپاس از اپلیکیشن خوبتان. لطفا مجموعه تاریخ فلسفه از کاپلستون رو هم بذارید.
در 3 سال پیش توسط بهنام نجم الدین
عالیه. برنامتون عااالیه اما باید کاملتر شه مثلا در باب فلسفه یکی از موثق ترین کتابهای موجود تاریخ فلسفه و لذات فلسفه ویل دورانته که جاش تو این مجموعه خالیه.
در 3 سال پیش توسط soh...i90
بله. اگه کتابهای معتبر و معروف فلسفی قرار بگیره، خیلی عالی میشه.
در 3 سال پیش توسط محمد عاصم طیبی
به جای مقدمه مترجم، بهتره چند صفحه از ابتدا یا ابتدای فصل های میانی کتاب قرار بگیره تا قلم نویسنده و مترجم بهتر ارزیابی بشه برای خرید .
در 1 سال پیش توسط akr...adi
دوستان که مطالعه کردید لطفا نظرتون در مورد ترجمه کتاب هم بگید؟
در 2 ماه پیش توسط میثم کبیری
تشکر از فیدیبو برای انتشار نسخه الکترونیکی این اثر
در 5 ماه پیش توسط محمدرضا
    در حال بارگذاری