فیدیبو نماینده قانونی آوانامه و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب صوتی خودت باش دختر کتاب صوتی

کتاب صوتی خودت باش دختر

نسخه الکترونیک کتاب صوتی خودت باش دختر به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android فیدیبو

با کد تخفیف fdb40 این کتاب را در اولین خریدتان با ۴۰٪ تخفیف یعنی ۷,۲۰۰ تومان دریافت کنید!

درباره کتاب صوتی خودت باش دختر

بارها این فکر به ذهن‌تان خطور کرده که زیبا نیستید، فرزند خوبی نیستید، کارها را به درستی انجام نمی‌دهید و دروغ‌هایی از این دست که جامعه، خانواده و دوستان به شما نسبت داده‌اند. دروغ‌هایی که آن‌ها را پذیرفته و هیچگاه خطی بر ناراستی آن‌ها نکشیدید. نویسنده در این کتاب از رازهای موفقیتش به عنوان یک زن، مادر، فرزند و فردی قابل احترام در اجتماع سخن می‌گوید. هالیس تنها راه رسیدن به این موفقیت را عدم پذیرش دورغ‌هایی می‌دادند که هر روز با آن‌ها مواجه می‌شوید. وی در کتاب «خودت باش دختر» با نثری شیوا کمک می‌کند تا از باور کردن دروغ‌هایی که به شما نسبت داده می‌شود دست بردارید تا تبدیل به همان کسی شوید که واقعا هستید. برشی‌هایی از کتاب - اگر زمان یک چیز را به من آموخته باشد این است که تفاوت بین آدم‌ها چیزی است که این دنیا را منحصر به فرد کرده است. هیچ کدام از ما کاملاً شبیه به دیگری نیست و این نکته خوبی است چون نشان می‌دهد چیزی به اسم راه درست بودن وجود ندارد. - پایین کشیدن دیگران شما را بالا نمی‌برد. دانستن این نکته که هر کلمه با خود نیرو و قدرتی دارد -حتی کلماتی که پشت سر دیگری پچ‌پچ می‌کنید- راه اصلاح کردن رفتارتان است. - لازم نیست لاغر باشید. لازم نیست سایز یا فرم مشخصی داشته باشید یا در لباس دوتکه‌تان خوش هیکل جلوه کنید. باید بدون این که حالت تهوع بهتان دست بدهد بتوانید بدوید.

ادامه...

نظرات کاربران

چه جالب انتخاب کردن اسمش رو؛ چون اسم اصلی کتاب girl wash your face هستش که من فکر میکردم یعنی اوکی باشه گریه‌هاتو کردی حالا پاشو صورتت رو بشور و دوباره شروع کن و اینا.. ولی اینی که اینا گذاشتن هم این معنی رو میده که گریم،آرایش، یا همون ماسکی که جامعه ازت میخواد و بهت تحمیل میکنه رو پاکش کن، و همون خودت باش!
در 2 ماه پیش توسط لیلا حبیبی
مزخرف ترین کتاب با یه جمله های تکراری
در 2 ماه پیش توسط حانی
کتاب خوبیه. شاید همه بخش هاش برای ما ایرانی ها معنادار نباشه ولی قطعا بخشهای خیلی زیادی از اتفاقات، احساسات و افکاری که به عنوان یک زن تجربه کردیم رو بررسی کرده و با زبانی بسیار ساده و خودمونی نگاه جدیدی رو نسبت به اونها بیان میکنه.
در 2 ماه پیش توسط ekr...raz
چقدر این کتاب بیخود و این نویسنده قابل ترحمه. مدام سعی میکنه بصورت نامحسوس درباره شرایط خودش فخرفروشی کنه مثلا:(من همسر یک آدم معروف شدم و هر از گاهی «مجبوووررم!!» به مهمونی های آنچنانی و مراسم فرش قرمز برم!) و البته به خیال خودش برای تعدیل این فخرفروشی های مضحک میخواد به خواننده بقبولونه که یه آدم معمولیه و مثل همه مشکلاتی داره مثلا:(بعد از سه تا زایمان پشت سر هم گاهی شلوارمو خیس میکنم!) خدای من! چه رنجی رو تحمل میکنه این زن! اصرار هم داره که خودش رو با هیچکس مقایسه نمیکنه، در عین حال تو همون خطوط اول شروع میکنه به تیکه انداختن به بازیگران معروف مثل گونت پالترو.. باورم نمیشه که این کتاب پرفروش باشه! واقعا مخاطب این کتاب چجور آدمهایی هستن؟! و چرا انقدر تعدادشون زیاده؟!!
در 1 ماه پیش توسط naz...esh
البته اونی ک منظورشونه نسخه قالب فیدیبو هست ن پی دی اف
در 2 ماه پیش توسط sara ir
من هنوز نخریدمش اما احساس میکنم این کتاب بیشتر برای نوجوون ها مناسب باشه، درسته؟ یعنی حرف هایی که سعی داره به شنونده منتقل کنه برای گروه های سنی بالاتر خیلی بدیهیه و اصلا جای فکر کردن نذاره، درست میگم؟ اگه گوش دادین لطفا جواب بدین، ممنون.
در 2 ماه پیش توسط ani...i73
عالیه
در 2 ماه پیش توسط mina ghahremani
بسیاری از دوستان در کتابهای مربوط به موفقیت شخصی یا زندگی بهتر به دنبال کلیدها و فرمول هایی معجزه آسا میگردند.واقعیت اما این است که بله,شاااید حرفهای تمام این کتاب ها را بتوان در ده جمله خلاصه کرد.اما مهم این است که ما دقیقا تمام حال بدمون از توجه نکردن به همین نکات به ظاهر ساده نشات میگیره.و خودن مرتب کتاب هایی از این دست با وجود شاید تشابه و تکرار در محتوا ما رو نسبت به اون مسایل ریز به ظاهر بی اهمیت حساس تر میکنه و برایندش میشه سعی در جبران عادات و رفتارهای غلط
در 4 هفته پیش توسط
خب شاید با توجه به نام کتاب انتظار دیگه ای داشتم، یه کتاب متوسط
در 1 ماه پیش توسط زهرا انصاری
یکی از بهترین کتاباست فوق العااادهههه بود
در 2 ماه پیش توسط hadise jafari