فیدیبو نماینده قانونی آوانامه و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب صوتی تختخوابت را مرتب کن کتاب صوتی

کتاب صوتی تختخوابت را مرتب کن

نسخه الکترونیک کتاب صوتی تختخوابت را مرتب کن به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android فیدیبو

درباره کتاب صوتی تختخوابت را مرتب کن

در زندگی روزمره با مسائل کوچکی روبه‎رو می‌شویم که توجه‌ای به آن‌ها نداریم فارق از این که گذشتن از این موارد کوچک به راحتی می‌تواند زندگی ما را دستخوش تغییر و تحول کند. دریاسالار «ویلیام اچ. مک‌ریون» در کتاب «تختخوابت را مرتب کن» معتقد است تغییر را باید از چیزهای کوچک شروع کرد. این کتاب شامل ده نکته (درنگاه اول بسیار ساده) است که دریاسالار در نیروی دریایی آن‌‌ها را آموخت. این کتاب بسیار شبیه کتاب‌هایموفقیت است اما تفاوت فاحشی با این دست از کتاب‌ها دارد؛ تفاوت در این است که خود دریاسالار با همه‌ی این نکات زندگی کرده و می‌کند. برش‌هایی از کتاب - اگر زنگ را به صدا درآوردی دیگر نیازی نداری مدتی طولانی در آب‌های سرد شنا کنی. - در برهه‌هایی از زندگی، همگی با لحظه‌ی تاریکی روبه‌رو می‌شویم. اگر این لحظه‌ی از دست دادن یکی از افرادی که عاشقش هستید نباشد، در این صورت چیز دیگری روحیه‌ی شما را خرد می‌کند و به تفکر در زندگی وا می‌دارد. در آن لحظه تاریک و سرد، به درون خود رجوع کنید و بهترین خود باشید. - بدون شجاعت زیر سایه‌ی اغواهای زندگی قرار می‌گیرید. بدون شجاعت انسان‌ها تحت سیطره‌ی مستبدان و خودکامه‌ها قرار می‌گیرند.

ادامه...

نظرات کاربران درباره کتاب صوتی تختخوابت را مرتب کن

بذارید این کتاب صوتی رو جز ۴۰% تخفیف
در 2 هفته پیش توسط Kiana .
بزارینش جز ۴۰درصد تخفیف
در 1 هفته پیش توسط
من بیاد تو تخفیف چهل درصدی میخرم
در 1 هفته پیش توسط sangesabur
عالیه . پیشنهاد میکنم حتما گوش بدید
در 1 هفته پیش توسط حسن صالحوند
خوبه ولی سطحی و ابتدایی، اصولا چنین کتابهایی در حال زیاد شدن هستن یعنی یک سری مطالب ساده میگن که اکثر مردم خودشون میدونن، ولی بازم استقبال میشه.
در 2 هفته پیش توسط احسان
👏
در 1 هفته پیش توسط حسن صالحوند
خیلی کتاب خسته کننده و ضعیف در محتوا
در 3 روز پیش توسط geg...yan
من خیلی خوشم نیومد، ولی اجرا و صداش خوبه
در 2 هفته پیش توسط
عالیه
در 2 هفته پیش توسط میثم زارعی