فیدیبو نماینده قانونی آذرباد و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

برگزیده: مجموعه‌ی انتخاب - کتاب دوم

نسخه الکترونیک کتاب برگزیده: مجموعه‌ی انتخاب - کتاب دوم به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب
برگزیده: مجموعه‌ی انتخاب - کتاب دوم

صبح روز بعد، سر میز صبحانه زیر چشمی مکسون را تماشا می‎کردم. در این فکر بودم که چقدر از مردمی که در جنوب خلع رتبه شده‎اند، خبر دارد. فقط یک‌بار نگاهی گذرا به من انداخت اما به‌نظر نمی‎رسید به من بیشتر از چیزهای اطرافم توجهی داشته باشد.
هرگاه معذب می‎شدم، دستم را به‌طرف مچ دست دیگرم می‎بردم، جایی‌که دکمه طلایی اسپن را با نوار ظریفی تبدیل به دستبند کرده بودم. تمام وقتی‌که آنجا بودم، فکرم پیش اسپن بود. وقتی صبحانه تمام شد، شاه از جا برخاست و ما همه به سوی او برگشتیم.
- حالا که تعداد شما خیلی کم شده، فکر کردم بهتر است فرداشب قبل از اخبار شما رو به صرف چای دعوت کنم. از آنجا که یکی از شما عروس جدید ما خواهید شد، ملکه و من دوست داریم فرصت بیشتری برای صحبت با شما داشته باشیم تا از علایق و افکار شما آگاهی پیدا کنیم.
کمی نگران شدم. ارتباط با ملکه راحت بود اما از احساسم نسبت به پادشاه اطمینان نداشتم. درحالی‌که باقی دخترها با اشتیاق او را تماشا می‎کردند، من لیوان آب میوه‎ام را سر کشیدم.
- لطفاً یک ساعت قبل از ضبط اخبار در سالن استراحت طبقه‎ی اول باشید. اگه با آنجا آشنایی ندارید، جای نگرانی نیست. درها را باز می‎گذاریم و موزیک اجرا می‎شود تا راه را پیدا کنید. قبل از اینکه ما را ببینید، صدا را می‎شنوید.
حرفش را با خنده‌ای کوتاه تمام کرد و دیگران نیز با خنده‎های آرام پاسخش را دادند. کمی بعد، دخترها راه‌شان را به‌سمت سالن بانوان پیش گرفتند. با خودم آه کشیدم. گاهی آن سالن با همه‎ی عظمتش، به من احساس ترس از فضاهای بسته می‎داد. معمولاً سعی می‎کردم با دیگران اختلاط کنم یا وقتم را به مطالعه بگذرانم. بخت با سلست یار بود، خودم را جلوی تلویزیون نگه داشتم و تمام توجه‌ام را معطوف آن کردم. البته گفتنش راحت بود. به‌نظر می‎رسید دخترها امروز خیلی خوش‌صحبت شده بودند.
کریس با نیش باز گفت:
- یعنی شاه چی می‎خواد در مورد ما بدونه؟
الیس نظر داد:
- فقط باید هر چی سیلویا در مورد وقار و ادب یادمون داده به‌خاطر داشته باشیم.
صدای سلست بلند شد:
- امیدوارم ندیمه‎هایم لباس مناسبی برای فرداشب داشته باشن. نمی‎خوام مجبور بشم با همون ریخت‌وقیافه‌ی هالووین برم. بعضی وقت‌ها خیلی گیج و گم می‎شن.
ناتالی مشتاقانه گفت:
- کاشکی شاه ریشش رو بلند می‎ذاشت. به‌نظرم خوش قیافه‎تر می‎شد.
از سر شانه‎ام نگاه کردم و دیدم با دست روی چانه خودش خط ریشی خیالی را رسم می‎کند. کریس قبل از عوض‌کردن بحث، با مهربانی حرف او را تأیید کرد:
- آره، می‎تونم تصورش کنم.


  • دسته بندی:
  • ناشر: آذرباد - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 1.62 مگابایت - تعداد صفحات : ۳۷۷ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب برگزیده: مجموعه‌ی انتخاب - کتاب دوم در فیدیبو

۲۸،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۸،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۲،۰۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران
درباره کتاب برگزیده: مجموعه‌ی انتخاب - کتاب دوم