فیدیبو نماینده قانونی ترجمان علوم انسانی و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

کتاب مدیریت، فراسوی اعداد

نسخه الکترونیک کتاب مدیریت، فراسوی اعداد به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب مدیریت، فراسوی اعداد

مارگارت هفرنان تاجر، مشاور، نویسنده و سخنران برجستۀ مدیریت در این کتاب به دنبال معیارهایی رفته که تأثیری تعیین‌کننده در موفقیت یا شکست یک کسب‌وکار دارند. معیارهایی که شاید دیدنشان به اندازۀ دیدن یک نمودار ساده نباشد، اما می‌توانند تأثیری شگرف در کسب‌وکارها ایجاد کنند. این کتاب در حقیقت معرفی این معیارهای تعیین‌کننده است که درکشان می‌تواند باعث شود که با تغییراتی ساده، چه از نظر فیزیکی و محیطی و چه از نظر ذهنی، کارایی را تا چند برابر افزایش دهیم.
آنچه این کتاب ارائه نمی‌دهد دستورالعمل تحول یک‌شبه است، همان ترفندهای دم دستی‌ای که خوراک سخنرانان انگیزشی و معرکه‌گیرهای سازمانی است. درمقابل، در این کتاب حجم زیادی از مطالب دربارۀ تفکر وجود دارد: مفهومی پیش‌پاافتاده که نیاز به فناوری خاصی ندارد، به‌راحتی فراموش و معمولاً دست‌کم گرفته می‌شود. اما وقتی فکر می‌کنیم، باید هر کار دیگر را متوقف کنیم. اگر به ذهنمان اجازه دهیم، از کلیشه‌ها و حرف‌های به‌درد‌نخور و تکراری فراتر می‌رود. آن هنگام است که چیزهایی که به آن معتقدیم، کسی که هستیم، و حرف‌هایی که باید بزنیم خود را نمایان خواهند کرد. اینجاست که می‌ایستیم و با خود فکر می‌کنیم که شهامت، ذکاوت، دلسوزی، تخیل، نشاط، سرخوردگی، اکتشاف و فداکاری‌ای را که کار می‌تواند موجبش شود یافته‌ایم، به‌طور خلاصه همۀ چیزهایی را یافته‌ایم که اهمیت دارند ولی فراسوی مقیاس‌اند.


  • ناشر: ترجمان علوم انسانی - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 0.8 مگابایت - تعداد صفحات : ۱۲۰ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب مدیریت، فراسوی اعداد در فیدیبو

۲۹،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۹،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۳،۰۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۶۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران
درباره کتاب مدیریت، فراسوی اعداد

بسیار عالی با ترجمه ای دقیق
در 1 هفته پیش توسط
همان طور که در معرفی هم نوشته شده کتابی است برای خواندن و تفکر درباره شیوه های مطرح شده ارزش مطالعه به خصوص برای مدیران پر مشغله را دارد.
در 4 هفته پیش توسط
این کتاب برای همه استارت اپی ها، مهندسین مشاور و تمامی کارمندانی که لازمه کارشون خلاقیته بسیار جالب خوهد بود. اینکه برای اینکه به خلاقیت برسیم و نتایج شگفت انگیز بگیریم چع پارامترهای محیطی رو باید فراهن کنیم
در 2 ماه پیش توسط