فیدیبو نماینده قانونی نشر راویس و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب کار را انجام دهید

کتاب کار را انجام دهید
بر مقاومت‌تان غلبه کنید و از سر راه خودتان کنار بروید

با کد تخفیف fdb40 این کتاب را در اولین خریدتان با ۴۰٪ تخفیف یعنی ۲,۷۰۰ تومان دریافت کنید!

درباره کتاب کار را انجام دهید

استیون‌ پرسفیلد یکی از مطرح‌‌ترین داستان‌نویس‌های آمریکاست که علاوه بر کتاب‌های داستان، سه اثر مشهور و پرفروش غیرداستانی هم دارد. این سه کتاب در موضوع موفقیت نوشته شده‌ و به زبانی بسیار تأثیرگذار توانسته‌اند مخاطبان زیادی را به خود جلب کنند. یکی از مشهورترین کتاب‌های این سه‌گانه «نبرد هنرمند» است که تحسین بسیاری از منتقدان و افراد مشهور مثل رابرت مک‌کی و ست‌ گادین را برانگیخت. DO The Work کتاب دیگری از همین سه‌گانه است که ما را با همان قدرت و ظرافت با یکی از مهم‌ترین عوامل ناکامی‌مان مواجه می‌کند: «مقاومت». با خواندن این کتاب می‌توانید بر مهم‌ترین موانع پیش روی موفقیت‌تان پیروز شوید.

ادامه...
  • ناشر نشر راویس
  • تاریخ نشر
  • زبان فارسی
  • حجم فایل 0.43 مگابایت
  • تعداد صفحات ۹۰ صفحه
  • شابک

بخشی از کتاب کار را انجام دهید

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران

من خیلییییی خیلی به خاطر این کتابهای رایگان و هم چنین طرح مترو خوشحالم، تازگی ها حس می کنم هیچ تفریحی جز خوندن کتابا، به من همچین لذتی نمیده، فیدیبو متشکریم.
در 8 ماه پیش توسط مهدی جباری
فیدیبو سپاس
در 8 ماه پیش توسط عباس محمدی
جالب بود، فقط اینکه همواره معادل انگلیسی اصطلاحات به آخر کتاب لینک میشه و دوباره باید مدتی کاوش کرد تا به برگشت به صفحه مورد مطالعه! اینرا اصلاح کنید.
در 8 ماه پیش توسط ایمان میری
در اینستاگرام متوجه این کتاب شدم ،بسیارممنونم،من چند برنامه کتابخوانی دارم و به این نتیجه کاملاً رسیدم، که برنامه کتابخوانی فیدیبو کتابهای جذاب تر ،وانتخابهای متنوع تری دارد,موفق باشید 💮💮💮💮💮💮💮💮💮💮💮💮💮
در 8 ماه پیش توسط وحید امرودی
شاید امرزو و این لحظه مورد استفاده ترین جیزی بود که میتونستم داشته باشم کتالی که اگاهم کنه نه اینکه فقط انگیزه بده اگاهی خیلی ارزشمندتره واسم خیلی عالی بود گرسی
در 8 ماه پیش توسط met...tal
کتاب جذابی نبود، ترجمه روان نبود ، مطالب هم گسسته بود
در 4 ماه پیش توسط سکینه شکفته shekoftehahmadi
کتاب اصلا پیکر بندی درستی نداره معلوم نیست چی به چیه از صفحه ابتدا تا ۵۰ انگار نطالب رو هایلات کرده فقط همین
در 8 ماه پیش توسط mor...en1
از نظر من خیلی کتاب ضعیفی بود.
در 7 ماه پیش توسط نصراله کرم پور
کتابی بسیار مناسب و آگاهی بخش برای افرادی که در حال پروراندن ایده ی یک پروژه در ذهن خود هستند و یا در حال انجام آن .این کتاب به طور بسیار جامع از ابتدا تا انتها تمامی مراحل را با مثال های کاربردی توضیح داده و مسیر کار را به روشنی ترسیم کرده است .برای تمام کسانی که طرح های بزرگ شغلی ، هنری و ...در سر دارند ،این کتاب را توصیه می کنم
در 6 ماه پیش توسط
کتاب جذابی نبود. میخواست بگه که اگر قصد انجام کاری را دارید مثلا استارت آپی را میخواهید شروع کنید حتما نباید همه چیز مهیا باشد شروع کنید و به صدای قلبتان که آن را مقاومت مینامید گوش ندهید، تو نمیتوانی، فعلا وقت هست. و یا وقتی میخواهید رمانی را شروع کنید نیازی نیست همان ابتدا با جزئیات بنویسید. ابتدا اوج و انتهای داستان را مشخص کنید بعد وارد جزئیات آن شوید. با مقاومت که نمیگذاشت شما رمان را شروع کنید مقابله کنید. شاید امروز رمان را بخوانی با خود بگویی چه رمان خسته کننده و کسالت باریست اما فردا که مجدد میخوانی میبینی که بسیار جذاب است.
در 7 ماه پیش توسط maryam s