فیدیبو نماینده قانونی ناشرمولف و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

متفکران بزرگ: ۶۰ ابزار ساده که زندگی شما را بهبود می­‌بخشند (مدرسه زندگی)

نسخه الکترونیک کتاب متفکران بزرگ: ۶۰ ابزار ساده که زندگی شما را بهبود می­‌بخشند (مدرسه زندگی) به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب
متفکران بزرگ: ۶۰ ابزار ساده که زندگی شما را بهبود می­‌بخشند (مدرسه زندگی)

کتابی که در دست دارید آیین‌نامه‌ی مدرسه‌­ی زندگی به شمارمی‌آید: گزیده‌­ای از اندیشه‌های متفکران بزرگ در حوزه­‌های فلسفه، نظر‌ی­ی سیاسی، جامعه­‌شناسی، روان­‌درمانی، هنر، معماری و ادبیات که بیشترین رهاورد فکری را برای انسان امروزی دارند.
کاری که ما در مدرسه‌­ی زندگی می‌­کنیم از اساس فرق دارد: می‌­خواهیم بدانیم که متفکران بزرگ چه فایده­‌ای به حال ما دارند؟
ما تاریخ را کاویده­‌ایم تا اندیشه‌­هایی که فکر می­‌کنیم واقعا به دردِ عصر ما می‌­خورند را در اختیار شما بگذاریم.
اگر در روزها و سال­‌های آینده بتوانید با تکیه بر این اندیشه‌­ها بر غم­ها و تنگناهای زندگی روزمره­‌ی خود غلبه کنید معنایش آن است که ما موفق شده­‌ایم.
این کتاب توسط گروه نویسندگان مدرسه زندگی و به سردبیری آلن دوباتن تدوین و منتشر شده است.


  • دسته بندی:
  • ناشر: ناشرمولف - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 8.54 مگابایت - تعداد صفحات : ۳۳۹ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب متفکران بزرگ: ۶۰ ابزار ساده که زندگی شما را بهبود می­‌بخشند (مدرسه زندگی) در فیدیبو

۲۸،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۸،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۲،۰۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران
درباره کتاب متفکران بزرگ: ۶۰ ابزار ساده که زندگی شما را بهبود می­‌بخشند (مدرسه زندگی)

کتاب خوبیه، از دوره قبل از میلاد مشاهیر و افراد تاثیرگذار رو انتخاب کرده و در مورد افکار و کارهایی که کردند حرف زده. فقط این حجم از اشکال تایپی و گاها غلط املایی تو کتابای فیدیبو جای تعجب داره... مدام گله و شکایت میکنیم از املا و ادبیاتی که تو فضای مجازی رایج شده، اونوقت یه ناشر الکترونیکی کتاب، کتابایی ارایه میده که بی اشکال نیستن! آخه کتاب می خونیم درکمون بیشتر شه، سوادمون بیشتر شه... اگه متوجه این اشکالا نشیم و مطالبش رو چشم بسته قبول کنیم و بهشون استناد کنیم که اوضامون از اینی هم که هست بدتر میشه. کتاب زیاد خوندم (کاغذی) ولی تو کمتر کتابی غلط املایی یا اشکال تایپی دیدم. لطفا قبل از انتشار با دقت بررسی کنین بعد ارائه بدین.
در 2 هفته پیش توسط
کاش کسی لطف می کرد این کتاب رو از اشتباهات فراوان تایپی و در بعضی موارد غلط های دستوری نجات می داد. اگر امکانش باشه من حاضر هستم این کار رو انجام بدم بدون هیچ دستمزدی.
در 2 هفته پیش توسط
این کتاب حاوی ایده‌های مختلف در همه جوانب زندگی هست. اگرچه این ایده‌ها گاها همدیگر رو نقض میکنن، اما این کتاب هدفش غالب کردن یک ایدئولوژی خاص به مخاطب نیست بلکه هدف شناخت یک مفهوم از زوایای مختلف هست همچنین راهکار استفاده از هرکدوم اونها، حتی اگر ناقض همدیگه باشن. گوناگونی خط‌فکری افراد معرفی شده در کتاب باعث میشه کتاب از یکنواختی در بیاد. در کل کتاب خوبی بود بنظر من.
در 2 هفته پیش توسط
اینجا زده رایگان ولی برای من باز نمیکنه چراااااا؟
در 3 هفته پیش توسط
خیلی داره جالب میشه کتابی هست که آدم دوست داره براش وقت بزاره
در 3 هفته پیش توسط