فیدیبو نماینده قانونی انتشارات ما و شما و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب صوتی اگر جوان بودم کتاب صوتی

کتاب صوتی اگر جوان بودم

با کد تخفیف fdb40 این کتاب را در اولین خریدتان با ۴۰٪ تخفیف یعنی ۶,۰۰۰ تومان دریافت کنید!

درباره کتاب صوتی اگر جوان بودم

- خانم‌ها شش گروه می‌باشند. - وقتی به سن جوانی می‌رسید گرفتار پنج نقش متفاوت می‌شوید. - به دنبال مُد نروید - آیا همرنگ جماعت شدن درست است - هر فردی دو عامل برای سلامت روانی دارد - مثلث رحمت - مثلث زحمت و نکبت - تمام گذشته‌ی ما هیچ جا وجود ندارد جز در مغز ما - تست شخصیت - سه خطر در جوانی ما را تهدید می‌کند که خوبند ولی در جوانی می‌تواند خطرناک باشد. - اشتباه و شکست - نظر، حرف، عقیده و فکر مردم - موضوع بسیار مهم، وقت و زمان - مسئله‌ی ازدواج - در پایان مجبور هستم به 27 مورد و نکته به طور مختصر اشاره کنم فقط مواظب باشید گرفتارش نشوید.

ادامه...

نظرات کاربران

دوستان این چه وضع نظر دادن درباره کتابه؟یه جمله توضیح مفید درباره کتاب کسی نداده. یه جمله ای که بشه باهاش تصمیمگرفت کتاب رو خرید یا نه!!!اینم کتابخونهای ما.
در 7 ماه پیش توسط النا
عاشق دکتر هولاکویی ام
در 8 ماه پیش توسط mahin dr74
سخنرانی‌های مفیدیه و تلنگری برای بازنگری دوباره خودت، افکار و رفتار و نگرشت اینکه قرار نیست تمام آنچه که از خانواده و محیط زندگیت یاد گرفتی مثل یه هندونه در بسته تا آخر عمر با خودت ببری بلکه دوره جوانی دوره شناخت و نوزایی هست تا اینبار آگاهانه دست به شناخت و انتخاب بزنی. در چند مورد با ایشون هم نظر نبودم و به قول خودشون حرفی رو که فکر می کنید به نظرتون خوب و درست هست بپذیرید.
در 10 ماه پیش توسط Samin Ebi
دوسش داشتم^_^ فک کنم بخاطر علاقم به دکتر هلاکویی بود...😅😁 بازم کتاب از دکتر هلاکویی بذارین...مرسی^_^
در 8 ماه پیش توسط miss ati
عالیه،عالیه،عالیه. یک کنفرانس از دکتر هلاکویی که یکی از بهترین ها و کامل ترین سخن رانی های ایشان است به نظرم. کامل و جامع
در 1 سال پیش توسط mahshid taheri
به این حرف های دکتر که حاصل یک عمر دستاورد علمی و روانشناسی هست گوش بدید و دنبال شناخت شخصیت تون و اصلاحش برید یا جوانی و عمرتون رو هدر بدید و بعد چهل سال که به عقب نگاه کنید فقط حسرت گذشته رو بخورید.
در 6 ماه پیش توسط علی سلطانی
بد نیست ولی نظرات شخصیشون خیلی میگن
در 6 ماه پیش توسط سایمون
اگر در مرحله ای از زندگی هستید که احساس می کنید نیاز دارید یک نصیحت طولانی با کمی چاشنی تحکم و تحقیر که از قدیم لازمه تعلیم و تربیت دانسته می شده بشنوید، این فایل انتخاب درستی برای شماست. درضمن مثل هر کنفرانس و سخنرانی دیگری بعد از مدتی رشته کلام از دست سخنران خارج می شه و به "از هر دری، سخنی" تبدیل می شه! ولی روی هم رفته اگر صبور باشید مطالب مفیدی هم دستگیرتان خواهد شد.
در 5 ماه پیش توسط الف میم
اصلا این کتاب نیست !! تحت عنوان کتاب منتشر شده کنفرانس دکتر هلاکوییه که منتشر شده
در 6 ماه پیش توسط omi...106
عالی هست در سایت خود دکتر هلاکویی چون سی دی فیزیکی به فروش می رسد همین کنفرانس را تهیه کردن علاوه بر زمان ارسال، نزدیک سه برابر این قیمت باید هزینه کرد ممنون از فیدیبو کاش بقیه محصولات ایشون رو هم بگذارید
در 5 ماه پیش توسط gilda