فیدیبو نماینده قانونی شادن پژواک و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب صوتی خالی شدن از  احساسات منفی کتاب صوتی

کتاب صوتی خالی شدن از احساسات منفی

با کد تخفیف fdb40 این کتاب را در اولین خریدتان با ۴۰٪ تخفیف یعنی ۴,۲۰۰ تومان دریافت کنید!

درباره کتاب صوتی خالی شدن از احساسات منفی

اگر جای خالی باقی بگذارید، خداوند شما را با چیز‌های خوب پر می‌کند، شما خودتان را از نگرانی خالی کنید خداوند شما را از آرامش پر می‌کند، خود را از ضعف خالی کنید، خود را از چیز‌های منفی که دیگران در رابطه با شما گفته‌اند خلاص کنید، خداوند شما را از اعتماد به نفس لبریز می‌کند. شما نگرانی‌ها را خالی کنید، خداوند در وسط طوفان به شما آرامش می‌دهد. تا وقتی که خودتان را از درد و ناراحتی، عصبانیت و بدخلقی خلاص نکنید، خودتان گرفتار هستید نه دیگران، این‌ها زندگی شما را عفونی می‌کنند. نبخشیدن مثل یک زهر سمی است، شاید احساس خوبی به شما بدهد، اما زندگی شما را آلوده می‌کند. سوال من امروز این است: آیا ممکن است خداوند در تلاش باشد تا شما را از چیز‌های خوب پر کند، ولی جای خالی پیدا نکند؟ خبر خوب این است که لطف خداوند تمام شدنی نیست.

ادامه...

نظرات کاربران

فیدیبوی عزیز،این حق خریداره که بدونه یه کتاب صوتی چند دقیقه است و دو دوتا،چهارتا بکنه همانند کتاب های عادی که نوشته چند صفحه س،الان صدبار اینو کامنت کردم ولی متاسفانه خبری از اعمال تغیرات نیست! موافقان بکوبن لایک رو تا شاید فرجی بشه!
در 6 ماه پیش توسط محسن داورپناه
خداوکیلی چی فکر کردین که برای بیست و پنج دقیقه هفت هزار تومن قیمت گذاشتید؟! من همیشه میگم کتاب ارزش داره براش خرج کنی ولی این دیگه واقعا زوره باتوجه به اینکه سخنرانی یک ساعتیشو با زیرنویس میتونی مجانی تو یوتیوب و صفحات مجازی ببینی!
در 11 ماه پیش توسط زهره ..
سلام و روز بخیر..منم بدون اینکه متوجه باشم زمانش کلا ۲۷ دقیقه است اون رو با قیمت ۷۰۰۰ تومان خریدم با توجه به اینکه کتاب قدرت من هستم رو با قیمت ۸۰۰۰ تومان خریدم...حسابی ناراحت شدم...این قیمت منصفانه‌ای نیست...اما جول استین یه royal mind واقعی و کتاباش فوق‌العاده است...
در 6 ماه پیش توسط par...234
من اگه بخوام بگیرم باید چهار دلار بدم ، با دلار که گرون تر میشه
در 6 ماه پیش توسط mus...i00
گذاشتن این کتاب در لیست پرفروش ترین ها همین الان این اپلیکیشو حذف میکنم ! #دروغ
در 6 ماه پیش توسط رسول حبیب زاده
همین الان هم خرید کردم اما پشیمان شدم بشدت
در 7 ماه پیش توسط زهرا سامانی
سخنرانی که به رایگان تو اینترنت با زیرنویس فارسی هست رو از رو میخونن و به عنوان کتاب صوتی میفروشن. ایشالله که حلال باشه اینجوری پول مردم رو گرفتن
در 5 ماه پیش توسط میلاد فراهانی
از این مرد خوشم میاد. حرفاش بوی توحیدی داره
در 6 ماه پیش توسط has...i53
قیمت ها واقعا بالاس
در 5 ماه پیش توسط f jahani
عالیه ولى براى ٢٧ دقیقه ٧٠٠٠ تومان خیلى زیاده
در 5 ماه پیش توسط