فیدیبو نماینده قانونی مهراندیش و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

کتاب آتش و خشم
کاخ سفید ترامپ از درون

نسخه الکترونیک کتاب آتش و خشم به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب آتش و خشم

در بعدازظهر هشتم نوامبر ۲۰۱۶ کِلِیْن کانْوِی- مدیر انتخاباتی ترامپ و شخصیت مرکزی و درواقع ستارهٔ دنیای ترامپ - در دفتر شیشه‌ای‌اش در برج ترامپ مستقر شد. درست تا آخرین هفته‌های مبارزهٔ انتخاباتی' مقر ترامپ مکانی فاقد فعالیت' باقی مانده بود. تمام این مسئله ظاهراً این مکان را از دفتر پشتی شرکت که در آن چند پوستر با شعارهای دست راستی قرار داشت، متمایز می‌کرد.
حالا کانْوِی حسابی سرِ کیف بود چون به‌زودی شکستی پر سروصدا ـ اگرنه ویرانگر ـ را تجربه می‌کرد. دونالد ترامپ بازنده انتخابات بود ـ اما به‌احتمال‌زیاد شکستی با امتیاز زیر شش را متحمل می‌شد؛ هرچند در مورد این شکست قریب‌الوقوع' کانوی از زیر آن شانه خالی می‌کرد؛ تقصیر راینس پریبِس بود.
کانوِی بخشی از روز را صرف این کرده بود که با چند تن از دوستان و هم‌پیمانانش در دنیای سیاست تماس بگیرد و پریبِس را به‌عنوان مقصر معرفی کند. حالا با چند نفر از تهیه‌کننده‌ها و مجری‌های خبری روابط مستحکمی برقرار کرده بود ـ کسانی که در آخرین هفته‌های مبارزهٔ انتخاباتی فعالانه با او مصاحبه کرده بودند ـ و امید داشت پس از انتخابات شغلی دائمی در تلویزیون برای خود دست‌وپا کند. از زمان پیوستن به مبارزات انتخاباتی ترامپ در اواسط ماه اوت، به‌دقت توجه آن‌ها را به خود جلب کرده بود و با آن خنده‌های ستیزه‌جویانه و ترکیب غریبی از آرامش و زخم‌خوردگی و ظاهری بسیار دل‌فریب' خود را به‌عنوان صدایی اهلِ جدال و ایدئال برای مبارزهٔ انتخاباتی معرفی کرده بود.
ورایِ تمام اشتباهات وحشتناک مبارزاتی' او می‌گفت مشکل اصلی' اهریمنی بود که نمی‌توانست مهار کند: انجمن ملی جمهوری‌خواه که توسط دوستش پریبِس، کِیتی والْشِ سی‌ودوساله و نمایندهٔ مطبوعاتی‌شان، شان اسپیاسر، اداره می‌شد.


  • ناشر: مهراندیش - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 3.4 مگابایت - تعداد صفحات : ۴۳۸ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب آتش و خشم در فیدیبو

۲۹،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۹،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۳،۰۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۶۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران
درباره کتاب آتش و خشم

ترجمه یاسین قاسمی رو از نمایشگاه کتاب خوندم با این قسمتی که از علی سلامی گذاشتن هم مقایسه کردم روان تر بود از قاسمی ..
در 7 ماه پیش توسط
ترجمه‌ی گنگی داشت؛ البته به نظر من. کاش در چاپ‌های بعدی روان‌تر شود. شتابزدگی در نشر کمی آسیب رسانده.
در 8 ماه پیش توسط
مایکل وولف نویسنده کتاب، برنده چند جایزه در زمینه روزنامه‌نگاری هستش، اما قلم خاصی داره. مترجم رو من می‌شناسم و می‌دونم که بسیار دقیق و متعهد به متن اصلی ترجمه می‌کنه.
در 10 ماه پیش توسط
این کتاب هم مثل تمام نقدها درباره ترامپ تصویری اغراق آمیز و کاریکاتورگونه از شخصیت وی نشان میدهد درحالیکه مشخص است که نه هرزگی ترامپ در حد کلینتون بود ونه جنگ افروزی وی در حد بوش!
در 10 ماه پیش توسط
چون کتاب جنجالی ای هست دلیل نمیشه انقدر قیمتش بالا باشه! ...
در 10 ماه پیش توسط