فیدیبو نماینده قانونی انتشارات نگاه نوین و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

کتاب صوتی اثر مرکب
آغاز جهشی در زندگی، موفقیت و درآمد شما

نسخه الکترونیک کتاب صوتی اثر مرکب به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب صوتی اثر مرکب

از جهاتی، کتاب «اثر مرکب» نوشته‌ی «دارن هاردی» را می‌توان جان کلام کتاب‌هایی دانست که در دهه‌های گذشته در زمینه‌ی توانمندسازی و رسیدن به موفقیت منتشر شده‌اند. شاید به همین خاطر باشد که شماری از نام‌آورترین اساتید جهانی این رشته، نظرشان را در مورد این کتاب نوشته‌اند و همگان را به مطالعه‌ی دقیق و حتا چندباره‌ی آن دعوت کرده‌اند. فلسفه و تفکر پشت این کتاب می‌تواند به حدی اثرگذار شود و تحول ایجاد کند که هیچ بعید نیست در سال‌های آینده گروه‌هایی در فضاهای آن‌لاین و آف‌لاین شکل بگیرند که حامل اندیشه‌ی اثر مرکب باشند.

ادامه...
  • ناشر انتشارات نگاه نوین
  • تاریخ نشر
  • زبان فارسی
  • حجم فایل 224.48 مگابایت
  • شابک

نظرات کاربران درباره کتاب صوتی اثر مرکب

👌
در 5 ساعت پیش توسط
خوبه ولی برای کسی که عمل کنه بهش
در 15 ساعت پیش توسط
عالیه
در 1 روز پیش توسط
به نظر من یک کتاب عالی برای کسانی که دنبال حرفهای انگیزشی میگردن
در 3 روز پیش توسط
کتاب مناسب برای تمام افرادی که یک کار رو میخوان انجامش بدن ،ولی از هیجان زیاد اون کار رو برای مدتی کوتاه انجام میدن و قبل از نتیجه گرفتن و تمام شدن اون کار ، کنارش میزارن چون نتیجه ای ازش نگرفتن توی این کتاب میشه یاد گرفت یه کار رو هیجانی انجام ندیم و بابتش زمان و پایداری صرف کنیم تا به نتیجه برسیم
در 3 روز پیش توسط