فیدیبو نماینده قانونی نشر قطره و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب قله‌ها و دره‌ها

کتاب قله‌ها و دره‌ها
راهی برای مدیریت لحظه‌های خوب و بد زندگی و دستیابی به آن‌چه می‌خواهید


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android | Windows فیدیبو

با کد تخفیف fdb40 این کتاب را در اولین خریدتان با ۴۰٪ تخفیف یعنی ۲,۹۴۰ تومان دریافت کنید!

درباره کتاب قله‌ها و دره‌ها

کتاب «قله‌ها و دره‌ها» نوشته دکتر اسپنسر جانسون نویسنده کتابهای پرفروش نیویورک تایمز است. جانسون در این کتاب رویارویی با دوران خوش و سخت زندگی را به تصویر می‌کشد. او نام کتاب را نیز به استعاره از سختی‌ها و شیرینی های زندگی گرفته است و واکنشهای انسانی را در هر یک از این شرایط به تصویر می‌کشد. اسپنسر معتقد است، قله‌ها و دره‌ها بهم پيوسته‌اند، خطاهاي دوران خوش امروز، دوران سخت فردا را رقم مي زند و دانايي دوران سخت امروز، دوران خوش فردا را. در بخشی از کتاب «قله‌ها و دره‌ها» می‌خوانیم: « به‌راستی در چنین دنیایی چه تفاوتی است بین انسان‌ها. اگر مسائل و مشکلات در کار و زندگی برای هرکسی پیش می‌آید و حتی به مصداق هر که بامش بیش برفش بیش‌تر، انسان‌های موفق و ثروتمند بیش‌تر در معرض چالش‌ها و مسائل هستند، پس در ارتباط با کیفیت زندگی انسان‌ها تفاوت‌ها در کجاست؟ به اعتقاد من انسان‌های موفق، ثروتمند، دانشمند و پیشرو، گوهری در وجودشان دارند که انسان‌های ناکام ندارند. آن گوهر شخصیت است، اعتماد‌به‌نفس است، نگاه عاشقانه و امیدوارانه است، روحیه‌ی بسیار خوب و مثبت است. عشق و ایمان و معنویت است و خلاصه طرز نگرش و برخورد با مسائل و مشکلات کار و زندگی است. من معتقدم که این مسائل و مشکلات نیستند که بزرگ و یا کوچک‌اند بلکه این انسان‌ها هستند که بزرگ و یا کوچک‌اند. گاهی گفته می‌شود که در دنیای بیرون انسان‌ها مشکلی وجود ندارد. این انسان‌های ناکام هستند که در ذهن خود همه چیز را مشکل می‌بینند و احساس ناتوانی ‌می‌کنند. اگر این اصل را به‌عنوان یک پدیده‌ی نسبی بپذیریم در آن صورت قله‌ها و دره‌ها در زندگی انسان‌ها معنای دیگری پیدا می‌کند و به نظر می‌رسد در بسیاری از مواقع قله‌ها و دره‌ها در ذهن آدمیان شکل می‌گیرند و در دنیای واقعیت‌ها مصداق پیدا می‌کنند».

ادامه...
  • ناشر نشر قطره
  • تاریخ نشر
  • زبان فارسی
  • حجم فایل 0.5 مگابایت
  • تعداد صفحات ۱۱۶ صفحه
  • شابک

بخشی از کتاب قله‌ها و دره‌ها

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران

قله ها و دره ها، داستان مرد جوانی است که از زندگی در دره راضی و خوشحال نیست. او به ملاقات پیرمردی می رود که بر روی قله ای زندگی می کند و این ملاقات، زندگی او را برای همیشه تغییر می دهد. در ابتدا، مرد جوان متوجه نیست که با یکی از خوشبخت ترین و موفق ترین مردمان دنیا صحبت می کند. اما با گفتگو با پیرمرد و به واسطه ی تجاربی که در پستی ها و بلندی های زندگی اش در دره به دست می آورد ، به کشف هایی نایل می شود که برایش مفیدند. عاقبت مرد جوان در می یابد که چگونه می تواند از قوانین استثنایی و ابزارهای کاربردی پیرمرد در اوقات خوب و بد زندگی اش استفاده کند و همین او را به آرامش و موفقیت می رساند. اکنون شما با در دست داشتن این کتاب، همین سفر را در پیش رو دارید. در پایان سفرتان درخواهید یافت چگونه میتوانید در زندگی و کارتان همه چیز را به نفع خودتان تغییر دهید... بنابراین مطالعه این کتاب زیبا و آموزنده را که توسط اسپنسر جانسون نوشته شده را به همه توصیه میکنم.
در 2 سال پیش توسط Jawid Amini
این کتاب رو چند ماه پیش خونده بودم و هرچقدر از عالی بودنش بگم کم گفتم حتما بخونیدش حتمااا بخونیدش ممنونم فیدیبو 🌼
در 2 سال پیش توسط Nastaran Zolfaghari
اصلا فکرشم نمیکردم همچنین کتاب با ارزشی رو داخل طرح رایگانتون بذارین، (^o^) واقعا حرف ندارید :-*
در 2 سال پیش توسط محمدرضا
ممنون فیدیبو برای رایگان گذاشتن این کتاب و مهم تر از اون برای حسن سلیقه در انتخاب کتاب و شناساندن کتاب های خوب در طرح رایگان .
در 2 سال پیش توسط زهره صدر
همیشه کتاب رایگان قرار دهید خیلی ممنون
در 2 سال پیش توسط مهدی رنجبر
باید با دقت و تامل خونده بشه. ارزش خوندن رو داره. تشکر و سپاس فراوان از فیدیبو بابت راه اندازی مجدد طرح کتاب رایگان روزانه.
در 2 سال پیش توسط shafie
تشکر از شروع دوباره ی طرح کتاب رایگان
در 2 سال پیش توسط علیرضا عابدینی
این کتابها از کتابهای صوتی خیلی بهتره و چون مخاطب کتابهای روانشناسی موفقیت هم زیاده و کاربردی هم هست لطفا از مدل کتابها بیشتر بزارید. مرسی 😊😊😊
در 2 سال پیش توسط bah...i81
درسته که شمردن دندون اسب پیش کشی دور از اخلاقه ولی نمی شه انتشارات چشمه رو هم تو طرح بیارید؟؟
در 2 سال پیش توسط رضا توکلی
از اینکه رایگان است اصلا نمیشه با نوشتن سپاس گذاری کرد من عاشق این کتاب استم چون در افغانستان استم نمی توانم بیدون کتاب های رایگان دیگر کتاب ها را دریافت کنم😟
در 2 سال پیش توسط mom...di1