فیدیبو نماینده قانونی انتشارات نخبه‌سازان و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

کتاب سیستم‌سازی
راهکاری ساده برای صرف انرژی کمتر، درآمد بیشتر و زندگی بهتر

نسخه الکترونیک کتاب سیستم‌سازی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب سیستم‌سازی


کتاب «سیستم‌سازی» نوشته سم کارپنتر است.
این کتاب با تمرکز بر کسب و کار، روش‌های سیستم سازی موفق را تبیین کرده است. او در این کتاب به افراد خلاق در سراسر جهان آموزش می‌دهد، چگونه کسب و کاری قدرتمند و موفق برای خود بسازند.
اغلب ما در مواجهه با کلمه «سیستم» حالت تدافعی به خود می‌گیریم و تمالی برای درک و استفاده صحیح از آن نشان نمی‌دهیم، زیرا سیستم را یک مقوله اختصاصی و پیچیده می‌دانیمو اما وقت آن رسیده که با شناخت سیستم‌های پیرامونمان در خانه، محل کار و به طور کلی در جهان هستی، تمرکز و نیروی بیشتری برای به سرانجام رساندن کارها داشته باشیم. بینش جدیدی که به ما کمک می‌کند تا بهتر تصمیم بگیریم، کمتر مرتکب اشتباه شویم، کمتر کار کنیم و پول بیشتری به دست بیاوریم.
در بخشی از مقدمه کتاب «سیستم‌سازی» می‌خوانیم:
«سیستم‌سازی» یک کتاب متفاوت است. زیرا شعار نمی‌دهد و در ناکجاآباد رهایتان نمی‌کند. نویسنده کتاب که در حال حاضر صاحب یکی از آکادمی‌های معتبر جهان در زمینه آموزش سیستم‌سازی است، ر قالب بیان تجربیاتی که باعث رهایی او از باتلاق مشکلاتش شده، می‌کوشد تاا با زبان ساده و قابل فهم راهکارهای جدیدی به شما نشان دهد که با عمل کردن به آن‌ها می‌توانید سیستم‌های زندگی و جهان پیرامونتان را بهتر بشناسید و تسلط بیشتری روی آن‌ها داشته باشید تا به هرآنچه که می‌خواهید برسید».


  • ناشر: انتشارات نخبه‌سازان - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 1.65 مگابایت - تعداد صفحات : ۳۱۲ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب سیستم‌سازی در فیدیبو

۲۹،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۹،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۳،۰۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۶۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران
درباره کتاب سیستم‌سازی

کتاب رو صوتی بزارید لطفا
در 6 روز پیش توسط
تا آخر کتاب رو با دقت خوندم. نظر آقای مجید سرخابی رو کاملا قبول دارم. نهایتا ۱۰ صفحش قابل استفادس و بسیاری از مطالب رو چند بار به شکلهای مختلف تکرار کرده و سراغ راهکارها نرفته اصلا!
در 5 ماه پیش توسط
قیمت کتاب خیلی زیاده من منتظر میمونم تا ارزون شه
در 5 ماه پیش توسط
قیمتش گرونه. باید یخورده ارزونتر باشه تا بیرزه به خرید....
در 5 ماه پیش توسط
من اتفاقا بسیار زیاد ازین کتاب خوشم آمد. به جرات میتونم بگم بهترین کتابی بود که توی عمرم خوندم و دریچه ای را به سوی موفقیتهام باز کرد. مطالب این کتاب روی تک تک کارهای ما اثر داره و اگر انجام بدیم چنان موجی از موفقیت به سمت آدم سرازیر میشه که قابل وصف نیست.
در 9 ماه پیش توسط