فیدیبو نماینده قانونی انتشارات تیسا و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

درآمدی پیشرفته بر اقتصاد فرهنگی

نسخه الکترونیک کتاب درآمدی پیشرفته بر اقتصاد فرهنگی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب
درآمدی پیشرفته بر اقتصاد فرهنگی

کتاب «درآمدی پیشرفته بر اقتصاد فرهنگی»، نوشته روث تاوز اقتصاد‌دان و استاد صنایع خلاق، است.
تخصص اصلی تاوز مطالعه اقتصاد بازار کار هنرمندان و اقتصاد کپی‌رایت است.
او در این کتاب مشخصا به موضوع اقتصاد فرهنگی و بخش‌های مربوط به آن پرداخته است.
«درآمدی بر اقتصاد فرهنگی»، «بازار‌ کالاها و خدمات فرهنگی»، «سازمان اقتصادی صنایع خلاق»، «هزینه‌ها و عرضه کالاهای فرهنگی»، «اقتصاد رفاه و مالیه عمومی» و «ارزیابی اقتصادی خط‌مشی فرهنگی» از مهم‌‌ترین فصل‌های این کتاب است.
«اقتصاد فرهنگ» به پرسش‌هایی مانند قیمت بلیط یک کنسرت چگونه تأمین می‌شود؟ چرا نظام ستاره پروری در بخش هنر وجود دارد؟ آیا دانلود‌های غیر قانونی به صنعت ضبط آسیب‌ وارد می‌کند؟ آیا ورود رایگان به موزه‌ها موجب جلب بازدیدکنندگان بیشتر می‌شود؟ و چرا دولت از فعالیت‌های هنری حمایت می‌کند؟ پاسخ می‌دهد.
اقتصاد فرهنگ برای پاسخ به این پرسش‌ها با استفاده از تحلیل‌های اقتصادی پاسخ می‌دهد. علم اقتصاد از اقتصاد نظری و اصول اقتصادی به منظور تحلیل مسائل و از تحقیقات تجربی -استفاده از داده‌های آماری ــ برای پاسخ به این سوالات استفاده می‌نماید.
همچنین همه اصطلاحات فنی اقتصاد به زبانی ساده در این کتاب شرح داده شده است. در هر فصل برای کسانی که مایل به دنبال‌کردن موضوع‌ها در سطحی پیشرفته‌تر هستند، منابعی برای مطالعۀ بیشتر ارائه شده است.
در بخشی از کتاب «درآمدی پیشرفته بر اقتصاد فرهنگی» می‌خوانیم:
« صنایع خلاق و فرهنگی به موازات تحولات اخیر، مفهوم صنایع خلاق نیز توسعه یافته، به نحوی که هنرهای «سنتی» غیرانتفاعی و میراث با صنایع فرهنگی ادغام شده و در ذیل مفهوم «اقتصاد خلاق» قرار گرفته‌اند.
در حال حاضر صنایع خلاق در کانون توجه قرارگرفته‌اند و دولت‌ها در همه جای دنیا آن را به عنوان منبع اصلی رشد و توسعه قلمداد می‌کنند».


  • دسته بندی:
  • ناشر: انتشارات تیسا - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 1.95 مگابایت - تعداد صفحات : ۲۲۴ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب درآمدی پیشرفته بر اقتصاد فرهنگی در فیدیبو

۲۸،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۸،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۲،۰۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران
درباره کتاب درآمدی پیشرفته بر اقتصاد فرهنگی

/// ◄فیدیبو:باسلام فایل کتاب بررسی شده است. خواهشمندیم مشکل خود را از طریق تماس با ما مطرح کنید تا همکاران ما در بخش پشتیبانی شما را راهنمایی کنند. بامهر /// من کتاب رو خریداری کردم، اما نمی تونم دانلودش کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟
در 2 سال پیش توسط