فیدیبو نماینده قانونی ناشر مولف ۲۰۵ و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب روی ماه خداوند را ببوس

کتاب روی ماه خداوند را ببوس

با کد تخفیف fdb40 این کتاب را در اولین خریدتان با ۴۰٪ تخفیف یعنی ۴,۱۷۰ تومان دریافت کنید!

درباره کتاب روی ماه خداوند را ببوس

وقتی پزشک جوان اورژانس می‌گوید که منصور ده دقیقه قبل تمام کرده، علیرضا خَم می‌شود و صورت‌اش را توی دست‌های بی‌رمق منصور پنهان می‌کند. شانه‌هاش تکان می‌خورند و بعد بُغضی را که انگار مدت‌هاست توی گلو نگه داشته، رها می‌کند. پزشک جوان توی ورقه‌ی گواهیِ فوت، علت مرگ را ایست قلبی می‌نویسد. علی مدارکی را امضا می‌کند، به کمک پرستاری منصور را روی برانکارد می‌گذارد و به طرف سردخانه می‌برد. ساعت دو بامداد است. از پنجره‌ی درمانگاهِ اورژانس به بیرون نگاه می‌کنم. زنی سراسیمه به طرف باجه‌ی تلفن عمومی می‌دود. با خودم فکر می‌کنم حالا منصور کجاست؟ اسم منصور را چندبار از علیرضا شنیده بودم اما این اولین‌بار و البته آخرین‌باری بود که او را می‌دیدم...

ادامه...

بخشی از کتاب روی ماه خداوند را ببوس

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران

دلنشینه کتاب
در 1 سال پیش توسط هدی عابدی
فوق العاده با بیانی روان و صمیمی
در 1 سال پیش توسط bar...575
کتاب، کتاب خوبیه.دیدگاه های مختلف رو حول محور وجود خداوند بیان میکنه.قشنگ نوشته شده و پایان بازی داره.کتابیه که ارزش خوندن داره.اگر به دنبال پاسخ این هستید که "آیا خداوند وجود دارد؟" این کتاب پاسخ روشنی به شما نمیده و چیزی به شما القا نمیکنه.هنرمندانه و زیرکانه دیدگاه ها رو در اختیارتون قرار میده تا خودتون انتخاب کنین.این برداشت من بود.کتاب، کتاب خوبیه.
در 1 سال پیش توسط عاطفه جمشیدپور
هر انسانی روزنه ای است به سوی خداوند، اگر اندوهناک شود، اگر به شدت اندوهناک شود.... یکسری از سوالهایی که پس ذهنم بود ناخودآگاه جواب داده شد. داستانی شیوا و دلنشین.
در 1 سال پیش توسط hanie ghasemy
من این کتاب را زمانی که دانشجو بودم خوندم بسیار زیباست پیشنهاد میکنم بخونیدش قلم خوبی دارند.
در 1 سال پیش توسط صادق معتمدی
کتاب خوبیه👌 درسته یه ضعف هایی داره ولی به عنوان یک رمان تقریبا پیشگام در موضوع خودش (شک به وجود خدا از سوی یک دیندار در ادبیات ایران) نسبتا خوب پرداخت شده به لحاظ ادبی هم خیلی قشنگ و دلنشینه صحنه هاشم جالب و بکرن.
در 1 سال پیش توسط m.k...aei
خیلی کتاب خوبی بود. ساده ٬روان٬دلنشین
در 1 سال پیش توسط み.み
فکر کنم فقط منم که دوستش نداشتم، چون تا الان با هرکی در مورد این کتاب حرف زدم دوستش داشته
در 1 سال پیش توسط مینا جلوانی
اصلا خوشم نیومد از کتابش
در 1 سال پیش توسط محمد شیرسوار
بنظر من این قشنگترین کتابشه
در 1 سال پیش توسط وحید شجاعی