فیدیبو نماینده قانونی نشر تیر و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب نگهبانان آسمان ۱

کتاب نگهبانان آسمان ۱
پلی ميان دو عالم

با کد تخفیف fdb40 این کتاب را در اولین خریدتان با ۴۰٪ تخفیف یعنی ۱۳,۲۰۰ تومان دریافت کنید!

درباره کتاب نگهبانان آسمان ۱

همچنان که در مسیرِ سفرِ زمینی‌مان در این سیاره خاکی گام پیش می‌نهیم، بارها و بارها در طول پیشرفتمان، انواع سؤالات گوناگون به ذهنمان خطور می‌کند و بسیار مایلیم که پاسخی برای آن‌ها بیابیم. سؤالاتی که بیش از هر چیز، مربوط به اصل و منشأ ما، به عنوان موجوداتی بشری است و این که کیستیم و از کجا آمده‌ایم...؟ آیا به راستی پس از این عالمِ خاکی، دنیای دیگری که قلمرویی روحانی است، وجود دارد؟ و دیگر آن که: رابطه ما، با دیگر ابعادِ عالمِ هستی چگونه خواهد بود؟ آیا ما به راستی میرا هستیم و زندگی و موجودیتِ ما، صرفا به همین دنیای زمینی وابسته است و بس؟ یا نکند بر اساس آن چه در تمام کتب دینیِ عالم نقل شده است، ما به راستی ارواحی هستیم که خداوند متعال، از توفیق جاودانگی و زندگی ابدی در عالمی دیگر بهره‌مند ساخته است؟ اندک اندک، نوعی آگاهی معنوی و روحانی در شرف شکل‌گیری در سراسر دنیای امروزی است و انسان‌های بیش‌تر و بیش‌تری در ذهن و قلبشان، به این واقعیت انکارناپذیر دست یافته‌اند که ما انسان‌ها، خیلی بیش‌تر از تنها موجوداتی خاکی هستیم، و این که ذهن بشر، دروازه‌ای روحانی برای ورود به قلمرو قلب و روح و جان بشری است. امروزه، این دروازه‌های هوشمند، بیش از پیش اجازه می‌دهند که اطلاعاتی دقیق و روشن و انکارناپذیر از سوی عالم ماوراء به داخل روح و جان ما نفوذ پیدا کند و ما را از واقعیت‌ها و حقایقی که شاید حتی تا یک دهه پیش نیز در دسترسمان نبود، مطلع و آگاه سازند.

ادامه...
  • ناشر نشر تیر
  • تاریخ نشر
  • زبان فارسی
  • حجم فایل 1.77 مگابایت
  • تعداد صفحات ۲۴۰ صفحه
  • شابک

بخشی از کتاب نگهبانان آسمان ۱

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران

عالی!
در 2 سال پیش توسط fmd...e19
اکو بدین در آمریکا خیلی معروف است و کتابهای متعددی نوشته است. این اولین کتاب از او است که به فارسی ترجمه شده.
در 2 سال پیش توسط Hos....33
فوق العاده س این کتاب
در 6 ماه پیش توسط سيد مصطفي موسوي
بسیار عالیه که بالاخره یکی از کارهای خانم بدین به فارسی ترجمه شده. از خانم مهدوی و انتشارات تیر خواهش می کنم کتابهای دیگر ایشان را هم چاپ کنند خصوصا کتاب What happens when we die
در 12 ماه پیش توسط sama