فیدیبو نماینده قانونی نشر نیلوفر و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب مرد صدساله‌ای که از پنجره فرار کرد و ناپدید شد

کتاب مرد صدساله‌ای که از پنجره فرار کرد و ناپدید شد

با کد تخفیف fdb40 این کتاب را در اولین خریدتان با ۴۰٪ تخفیف یعنی ۱۳,۳۲۰ تومان دریافت کنید!

درباره کتاب مرد صدساله‌ای که از پنجره فرار کرد و ناپدید شد

این کتاب رمانی است سرراست و مفرح و شگفت‌انگیز و گاه حتی قهقهه‌آور که با هوشمندی و تخیلی غنی شخصیت اصلی‌اش را ناخواسته در میانه مهمترین رخدادهای تاریخی قرار می‌دهد. آلن کارلسن سرحال سهل‌گیر و "باری به هر" جهت نمونه‌ای به یاد ماندنی به دست می‌دهد که "هیچ وقت برای شروع دیر نیست".

ادامه...
  • ناشر نشر نیلوفر
  • تاریخ نشر
  • زبان فارسی
  • حجم فایل 2.34 مگابایت
  • تعداد صفحات ۳۷۲ صفحه
  • شابک

بخشی از کتاب مرد صدساله‌ای که از پنجره فرار کرد و ناپدید شد

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران

این داسنان شرح حال یک پیرمرد است اما ظاهراً قرار نیست در آن شنوندۀ ناله‌ها و مویه‌های یک پیرمرد زهواردررفته باشیم که با مرور خاطراتش سر ما را درد می‌آورد بلکه برعکس ماجرای زندگی یک پیرمرد بسیار زبل است که گاهی کارهای خبیثانه و جذابی ازش سر می‌زند و با همین سن و سال ما را به هیجان وامی‌دارد.
در 2 سال پیش توسط امیررضا میرشجاعان
کتاب ماجراجویانه و خیلی جذابیه، روایت جذابی داره که احساس میکنیم داریم سکانس به سکانس یک فیلم رونگاه میکنیم. حتما بخونیدش واقعا عالیه فیدیبو آفرین واقعا ممنونم ازت
در 2 سال پیش توسط ری‌را پورکیا
دلخوشی این روزها:فیدیبو
در 2 سال پیش توسط صادق
یکی از بهترین کتاب هایی که در عمرم خوندم. پیشنهاد میکنم حتما بخونید
در 2 سال پیش توسط ami...383
من ابن کتاب رو وقتی خانم تیموریان توی برنامه دورهمی معرفی کردند گرفتم و خوندم. واقعاً جذاب بود. نگارش کتاب و اتفاق هایی که میوفته بسیار خلاقانه کنار هم جمع شده. ترجمه اش هم تا حد زیادی قابل قبول هست. اگه از مردی به نام اوه خوشتون اومده، از این هم صدبرابر خوشتون میاد🤗
در 2 سال پیش توسط ندا
نثر رمان بسیار روانه و کنار گذاشتنش بسیار سخت. شخصیت پردازی ها خیلی خوبه بطوریکه میشه به راحتی با تمام کاراکترها همذات پنداری کرد. به نظرم پیرمرد صد ساله ی داستان یه جور استعاره طنز از انسان قرن بیستمه که با وجود تمام حماقت هاش مثل دو جنگ جهانی و جنگ کره و جنگ ویتنام و جنگ سرد و سلاح هسته ای و سایر انتحارهاش باز هم از این قرن جنون جون سالم به در میبره. من ترجمه شادی حامدی رو خوندم که خیلی خوب و روون بود و شوخی ها و طنز داستان رو خیلی خوب انتقال داده بود. خوندن این رمان رو به همه پیشنهاد میکنم. ضمناً دونستن تاریخ برای خوندن این کتاب لازم نیست. بدون اون هم میشه ازش لذت برد.
در 2 سال پیش توسط sae...szd
من ترجمه شادی حامدی رو خوندم. پیرمردی که در تولد ۱۰۰ سالگیش از وضعیت زندگیش در آسایشگاه سالمندان راضی نیست و پا به فرار میذاره، تاریخ سیاسی جهان و افراد معروف و اتفاقات مهم دوران صد ساله ی عمرش رو در قالب طنزی بسیار شیرین خواندنی بیان میکنه. از این کتاب فیلمی هم با همین نام ساخته شده که البته به پای کتاب نمیرسه مثل اکثر کارهای اقتباسی.
در 2 سال پیش توسط Samin Ebi
آلن پیرمرد صد ساله ای هست که در روز جشن تولدش در خانه سالمندان تصمیم می گیرد از آنجا فرار کرده و بدون نقشه قبلی به دنبال مسیر سرنوشت برود . در ایستگاه قطار با جوانی رو به رو می شود که از او درخواست می کند مراقب چمدان بزرگش باشد تا به دست شویی برود و برگردد اما چون اتوبوس سر می رسد و جوان هنوز در دست شویی است آلن با چمدان وی راهی سفر می شود و همین امر آغاز سفری پرماجرا می شود . فصل ها به صورت متناوب شرح این سفر پرماجرا از یک سو و شرح زندگی پر فراز و نشیب آلن از سوی دیگر است...
در 2 سال پیش توسط Jawid Amini
خیلی کتاب خوبیه پیشنهاد میکنم حتما بخونیدش ❤❤❤
در 2 سال پیش توسط ars....ss
یه روزهایی بود که توی زندگیم خیلی ناراحت بودم. با این کتاب اون روزهارو سر کردم. تا دیروقت بیدار میموندم و میخوندم و قاه قاه میخندیدم توی تنهایی خودم. این کتاب بهم یاد داد زیاد زندگی رو جدی نگیرم.
در 2 سال پیش توسط nm....fie