فیدیبو نماینده قانونی نوین کتاب گویا و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
میکروبوک صوتی به انجام رساندن کارها کتاب صوتی

میکروبوک صوتی به انجام رساندن کارها

نسخه الکترونیک میکروبوک صوتی به انجام رساندن کارها به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره میکروبوک صوتی به انجام رساندن کارها

برای اینکه بتوانیم روی کارها و وظایف در حال انجام تمرکز کامل داشته باشیم، ذهنمان به فضا نیاز دارد. به همین دلیل باید همه اطلاعات مهم را در یک سیستم بهره وری قابل اطمینان خارج از ذهن ذخیره کنیم. میکروبو‌ک‌ ها خلاصه‌ ای کوتاه از کتاب‌ ها هستند که می توان آن ها را در مدت زمان کمی خواند و عادت به مطالعه روزانه را از طریق آن ها در خود شکل داد. برای تولید میکروبوک های فیدیبو همواره تلاش شده که کتاب ها از میان پرفروش ترین های بازار و در موضوعات مختلف انتخاب شوند تا بتوانند توجه مخاطبین بسیاری را به خود جلب کنند. هم چنین با دقت فراوان گزیده ای از محتوای اصلی کتاب گلچین شده، به گونه ای که به شالوده اصلی آن لطمه وارد نشود و هدف غایی نویسنده به خواننده به طور کامل منتقل گردد.گاهی از میکروبوک ها با عنوان کتابچه یا کتاب کوتاه یاد می‌شود. با دانلود میکرو بوک می توانید به صورت اجمالی در کمتر از ۲۰ دقیقه برترین کتاب های جهان را مطالعه کرده و لذت ببرید. سایت و اپلیکیشن فیدیبو با صدها نسخه صوتی و الکترونیکی از میکرو بوک ها، تجربه ای متفاوت از کتابخوانی را در اختیار شما قرار می‌دهد.

ادامه...
  • ناشر نوین کتاب گویا
  • تاریخ نشر
  • زبانفارسی
  • حجم فایل 45.7 مگابایت
  • شابک

نظرات کاربران درباره میکروبوک صوتی به انجام رساندن کارها

ورژن اصلی کتاب خیلی مفصل و زیاده من خودم یه هفته طول کشید تا بخونم میکرو کتاب یه دید کلی میده، در مورد خوب بودن کتاب اصلی که شکی نیست از بهترین هاست
در 2 روز پیش توسط
کتاب خوبی هست اما به نظرم اگر نسخه کاملش رو گوش کنید بهتره تا خلاصه
در 3 روز پیش توسط
به تمام شاغلین توصیه میکنم بخونن
در 1 هفته پیش توسط
راه حل سیستمی ارائه می دهد که می تواند مشکل حل کند
در 1 هفته پیش توسط
خیلی کتاب روان و خوبیه
در 2 هفته پیش توسط