فیدیبو نماینده قانونی نوین کتاب گویا و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب صوتی یک هلو و هزار هلو کتاب صوتی

کتاب صوتی یک هلو و هزار هلو

نسخه الکترونیک کتاب صوتی یک هلو و هزار هلو به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android فیدیبو

با کد تخفیف fdb40 این کتاب را در اولین خریدتان با ۴۰٪ تخفیف یعنی ۴,۸۰۰ تومان دریافت کنید!

درباره کتاب صوتی یک هلو و هزار هلو

بغل ده فقیر و بی‌آبی باغ بسیار بزرگی بود، آباد آباد. پر از انواع درختان میوه و آب فراوان. باغ چنان بزرگ و پردرخت بود که اگر از این سرش حتی با دوربین نگاه می‌کردی آن سرش را نمی‌توانستی ببینی. چند سال پیش ارباب ده زمین‌ها را تکه تکه کرده بود و فروخته بود به روستاییان اما باغ را برای خودش نگاه داشته بود. البته زمین‌های روستاییان هموار و پردرخت نبود. آب هم نداشت. اصلا ده یک همواری بزرگ در وسط دره داشت که همان باغ اربابی بود، و مقداری زمین‌های ناهموار در بالای تپه‌ها و سرازیری دره‌ها که روستاییان از ارباب خریده بودند و گندم و جو دیمی می‌کاشتند. خلاصه. از این حرف‌ها بگذریم که شاید مربوط به قصه ما نباشد. دو تا درخت هلو هم توی باغ روییده بودند، یکی از دیگری کوچکتر و جوان‌تر. برگ‌ها و گل‌های این دو درخت کاملا مثل هم بودند به طوری که هر کسی در نظر اول می‌فهمید که هر دو درخت یک جنسند. درخت بزرگ‌تر پیوندی بود و هر سال هلوهای درشت و گلگون و زیبایی می‌آورد چنان که به سختی توی مشت جا می‌گرفتند و آدم دلش نمی‌آمد آنها را گاز بزند و بخورد. باغبان می‌گفت درخت بزرگ‌تر را یک مهندس خارجی پیوند کرده که پیوند را هم از مملکت خودشان آورده بود. معلوم است که هلوهای درختی که اینقدر پول بالایش خرج شده باشد چقدر قیمت دارد. دور گردن هر دو درخت روی تخته پاره‌ای دعای « وان یکاد» نوشته آویزان کرده بودند که چشم زخم نخورند. درخت هلوی کوچک‌تر هر سال تقریباً هزار گل باز می‌کرد اما یک هلو نمی‌رساند. یا گل‌هایش را می‌ریخت و یا هلوهایش را نرسیده زرد می‌کرد و می‌ریخت. باغبان هر چه از دستش برمی آمد برای درخت کوچک‌تر می‌کرد اما درخت هلوی کوچک‌تر اصلا عوض نمی‌شد. سال به سال شاخ و برگ زیادتری می‌رویاند اما یک هلو برای درمان هم که شده بود، بزرگ نمی‌کرد.

ادامه...

نظرات کاربران

فیدیبوی عزیز واقعااااا ممنون بخاطر کتابهای صوتی. من قبلا توی سال حتی یک ساعت هم کتاب نمی خوندم. ولی الان گوش دادن به کتابهای صوتی یا خوندن کتاب از فیدیبو کار هر روزم شده. ممنونم. کتابهای صوتی روانشناسیتون عااااالی بودند. امیدوارم باز هم کتاب صوتی روانشناسی بزارید.
در 2 سال پیش توسط نفیسه شفیعی
کتاب صوتى فقط داستان. مرسى از این کار خوبتون
در 2 سال پیش توسط sar...yaz
خیلی داستان زیبایی است. البته مقداری نوجوانانه است ولی شنیدن آن شدیدا توصیه می شود. نکته دیگر اینکه این یک داستان از یکی از کتابهای صمد بهرنگی است که مجموعه داستان است.
در 2 سال پیش توسط حسین امین صدرآبادی
فیدیبو عالی
در 2 سال پیش توسط ترانه نوروزی
قصه جالبی بود. کوتاه و پر معنا
در 2 سال پیش توسط م ص
این کتاب برای کودکان و نوجوانان به رشته‌ی تحریر درآمده همواره در مرز واقعیت و تخیل در نوسان است.
در 2 سال پیش توسط Jawid Amini
خیلی قشنگ بود
در 2 سال پیش توسط bahare
کتاب لطیف و زیبایی بود، لذت بردم
در 2 سال پیش توسط nah...izi
خیلی قشنگ بود اما غم انگیز😔
در 2 سال پیش توسط mac...l89
محشره 👍🏻👍🏻 اینقدر زیبا رشد یک دانه رو شرح میده که انسان فکر میکند گیاه بودن چه حس جالبی داره 🌺🌺راوی هم بسیار خوب و مسلط میخواند . با سپاس
در 2 سال پیش توسط Lena