فیدیبو نماینده قانونی نوین کتاب گویا و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب صوتی زیر نور شمع کتاب صوتی

کتاب صوتی زیر نور شمع

با کد تخفیف fdb40 این کتاب را در اولین خریدتان با ۴۰٪ تخفیف یعنی ۸,۴۰۰ تومان دریافت کنید!

درباره کتاب صوتی زیر نور شمع

پس از گذشت سه سال از انتشار کتاب شنیداری «سنگ روی سنگ» که بر اساس کتاب تنور تولید شده بود، تصمیم گرفتیم اثری دیگر از آثار استاد مرادی کرمانی منتشر کنیم. پیشنهاد ایشان، دست‌چینی از داستان‌های او در مجموعه‌های مختلف بود. در این میان رسیدیم به ده داستان از دو کتاب: پلو خورش و لبخند انار. در طول ضبط قصه‌ها و همین طور ساخت موسیقی، از راهنمایی‌های ایشان بهره‌ها بردیم و سعی کردیم هم در روایتگری قصه‌ها و هم فضاسازی موسیقیایی آن، امانت‌دار حس و حال قصه‌ها باشیم. اجرای هر یک از قصه‌ها، همراه بود با خاطره‌های شیرین؛ اما قصه‌ی مادر، برای تک تک دست اندر کاران تولید، روایتگر، صدابردار، ناظر ضبط، ادیتور، آهنگساز و تدوینگر، حال و هوای متفاوتی داشت. چرا این قصه تا این حد همه را تحت تاثیر قرار می‌داد؟ نمی‌دانستیم، اما از استاد پرسیدیم و دانستیم. مادر تنها یک قصه نبود؛ واقعی بود و مربوط بود به یکی از خویشاوندان نزدیک استاد و ماجرای زلزله‌ی بم. باری، این قصه‌ها که نگاهی متفاوت به زندگی آدمها و شرایط فرهنگی و اجتماعی آنان دارد، عجیب بر دل می‌نشیند. ساده است و روان، و در عین حال تاثیرگذار. شنیدن هر قصه، اشتیاق شنیدن قصه‌ی بعدی را افزون می‌کند و قصه به قصه در خاطرها حک می‌شود.

ادامه...

نظرات کاربران

عااااالیییههههه راوی اون هم خیلی خوبه قشنگ و واضح میگه مرسی فیدیبووو😍😍😍
در 2 سال پیش توسط فاطمه شجاعیان
هیچوقت نتونستم روی صداهایی که میشنوم درست فوکوس کنم:-/ واس همین, میونه خوبی با کتاب‌های صوتی ندارم.
در 2 سال پیش توسط rahman koroshati
عالی بود قلم روان و شیرین و بی تکلف با داستان هایی ملموس و قابل تامل برای نوجوانان ولی من هم لذت بردم ازین کتاب ، کتاب صوتی سلیقه ای است من خواندن را ترجیح میدهم چون اکثرا قسمت جذاب رو چند بار میخونم یاجمله هارو یادداشت میکنم ولی کتاب های قصه گونه مثل آثار جناب مرادی صوتی جذابیت دارد مخصوصا وقت رانندگی میتونی بیشترین بهره رو ببری ، با تشکر از فیدیبوی عزیز و علاقه ای که ایجاد کرده، در ضمن اسم مجموعه پلو خورش هستش که این کتاب گزیده ای از قصه هاست ، داستان دوربین عکاسی بهار لالایی و.... که حذف شده
در 2 سال پیش توسط نگار بهره مند
کتاب مجوعه داستانه. داستان هایی کوتاه با حال و هوای جالبی نوشته شدن که پیشنهاد میکنم حتما گوش کنید
در 2 سال پیش توسط م ص
با روایت مهدی پاکدل...❤💝 فوق العاده ست کلا
در 2 سال پیش توسط زهرا مختارآبادی
عالى، عالى و عالى و دوباره عالى
در 2 سال پیش توسط sar...yaz
سلام آقای پاکدل معرکه ای دوستت دارم لطفا کتاب بیشر از آقای پاکدل بزارید
در 2 سال پیش توسط rasool zar
از کتابهای صوتی خوشم نمیاد چون گوینده با توجه به احساسات خودش بیان میکنه کتاب رو
در 2 سال پیش توسط eng...oli
داستانها که از روی نویسنده‌شون مشخصه که چه حال و هوای دوست‌داشتنی دارن. ولی صدای آقای پاکدل هم واقعا عالی حس رو منتقل می‌کنه. زیاد اهل کتاب صوتی نیستم ولی این یکی رو دوست داشتم:)
در 2 سال پیش توسط مهسا
داستانهاشون که عالیه.ولی صدای گوینده گرم نیست😒☹.
در 2 سال پیش توسط ف. د