فیدیبو نماینده قانونی شکیب و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

کلیدهای طلایی بازاریابی شناختی :چگونه تصمیم شما را در خرید پیش بینی می کنیم؟ - جلد اول

نسخه الکترونیک کتاب کلیدهای طلایی بازاریابی شناختی :چگونه تصمیم شما را در خرید پیش بینی می کنیم؟ - جلد اول به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب
کلیدهای طلایی بازاریابی شناختی :چگونه تصمیم شما را در خرید پیش بینی می کنیم؟ - جلد اول


اگر فکر می‌کنید شعبده‌بازها و عصب‌شناسان چیزهای زیادی برای گفتن به یکدیگر ندارند، سخت در اشتباه هستید. هر دوی آن‌ها به نوعی درگیر مسایلی مانند توجه و هوشیاری هستند. بازاریاب‌ها می‌توانند از هر دوی آن‌ها نکات مفیدی یاد بگیرند، به‌ویژه با یادگیری نحوه‌ی فریب دادن شعبده‌بازها حتی هنگامی که سعی می‌کنیم حواس خود را جمع کنیم.
در این‌جا به چند شیوه که شعبده‌بازان از فرایند ذهنی ما بهره‌مند می‌شوند و برای کار بازاریاب‌ها مفید است، اشاره می‌کنیم. نه برای این که مشتری‌ها را فریب دهیم بل‌که برای این که بیش‌تر توجه آن‌ها را جلب کنیم.
من خود را فردی با قابلیت انجام چند کار در یک زمان می‌دانم و بدون شک تاجران زیادی نیز این را درباره‌ی خود می‌گویند. اما موفقیت شعبده‌بازان روی صحنه نشان می‌دهد ما تنها می‌توانیم به یک چیز در یک زمان توجه کنیم. بیش‌تر توهمات به این دلیل است که جادوگر چیزی را با یک دست به شما نشان می‌دهد و با دست دیگر که شما به آن توجه ندارید کار دیگری را انجام می‌دهد.
عصب‌شناسان، تمرکز توجه ما را با درخشش نورافکن بر روی چیزی بررسی می‌کنند. ما چیزی را که می‌درخشد می‌بینیم و توجه خود را از چیزهای دیگر بر می‌گیریم. اصطلاح بینایی تونلی به خصوص برای شرح این موضوع که افراد تنها بر یک چیز در یک زمان تمرکز می‌کنند بسیار مناسب است.
بازاریاب‌ها باید از این امر مطمئن باشند که توجه مشتری خود را به جایی که لازم است جلب کرده‌اند. اگر مشتری با چیزی دیگر توجهش سلب شود، یا بدتر از این، با حواسش به کار دیگری باشد که فروشنده در حال انجام آن است و یا اتفاق دیگری که در آگهی رخ می‌دهد، نقطه‌ی اصلی تبلیغ فروش از دست رفته است.


  • دسته بندی:
  • ناشر: شکیب - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 1.14 مگابایت - تعداد صفحات : ۲۱۴ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب کلیدهای طلایی بازاریابی شناختی :چگونه تصمیم شما را در خرید پیش بینی می کنیم؟ - جلد اول در فیدیبو

۲۸،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۸،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۲،۰۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران
درباره کتاب کلیدهای طلایی بازاریابی شناختی :چگونه تصمیم شما را در خرید پیش بینی می کنیم؟ - جلد اول

وبینار راهکارهای فروش نرم‎افزار فروشگاهی در دوران رکود http://e-seminar.ir
در 4 هفته پیش توسط
بسیار کاربردی،حتما جلد ۲ رو هم مطالعه بفرمایید
در 1 سال پیش توسط