فیدیبو نماینده قانونی انتشارات سیته و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب مراقبه‌ی واقعی

کتاب مراقبه‌ی واقعی
آزادی آگاهی حقیقی را کشف کنید

نسخه الکترونیک کتاب مراقبه‌ی واقعی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android | Windows فیدیبو

با کد تخفیف fdb40 این کتاب را در اولین خریدتان با ۴۰٪ تخفیف یعنی ۷,۹۲۰ تومان دریافت کنید!

درباره کتاب مراقبه‌ی واقعی

مراقبه‌ی واقعی همان است که در عمل با ما زندگی می‌کند. ما هر زمانی می‌توانیم آن را انجام دهیم، و در هر مکانی و هر نقطه‌ای. شما می‌توانید اتومبیلتان را در خیابان برانید و به همه چیز اجازه دهید تا به همان شکلی که هست، باقی بماند. می‌توانید تمرین کنید که ترافیک را به همان شکلی که هست، بپذیرید. می‌توانید به خودتان اجازه دهید که عواطفتان را احساس کنید. می‌توانید هوا را به همان شکل که هست، قبول کنید و یا دفعه‌ی دیگر که دوست‌تان را ملاقات می‌کنید، این تجربه را امتحان کنید. چه احساسی خواهید داشت زمانی که این دوست را ببینید و او را به طور کامل و به همان شکلی که هست، بپذیرید؟ چه اتفاقی می‌افتد اگر خودم را به همان شکلی که هستم، بپذیرم؟ چه اتفاقی می‌افتد؟ پس مراقبه‌ی واقعی بسیار فعال است و می‌تواند با تار و پود زندگی‌ ما بافته شود، یا به عبارتی دیگر آگاهی در هر لحظه همان مراقبه‌ی واقعی است.

ادامه...

بخشی از کتاب مراقبه‌ی واقعی

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب مراقبه‌ی واقعی

کتاب اصلی مثل باقی کتابهای آدیاشانتی فوق العاده است … اما…و اما امان از ترجمه بی دقت خانم مترجم! اگر کنترل کیفی ترجمه برای کتابهای فیدیبو انجام نشود بزودی با خیل کتابهایی روبرو خواهیم شد که احتمالا سرویس ترجمه گوگل بهتر ترجمه خواهد کرد! خواهش میکنم در ترجمه دقت کنید و فقط به فکر کمیت نباشید!
در 10 ماه پیش توسط alc...o40
کتاب بدی نیست ولی ی جمله رو ۱۰۰۰ بار تو ده تا صفحه تکرار کرده
در 1 سال پیش توسط eln...ani
خوبه بد نیس ولی اطاله کلام توش هس
در 10 ماه پیش توسط ماری
در مورد مراقبه و مدیتیشن چند کتاب و کلاس مختلف را امتحان کرده ام ، کلاسهای جامعتر و کتابهای کاملتری در این زمینه هست ولی واقعی تر ، کاربردی تر و موثرتر از این کتاب ندیده ام
در 4 ماه پیش توسط sha...uri
کتاب خوبی بود.
در 3 ماه پیش توسط nima kh
کتاب خوبی نی
در 2 سال پیش توسط ali_s4m
خوب بود .به تجربشم رسیدم
در 4 روز پیش توسط ماری
// ◄فیدیبو:با سلام خواهشمندیم از طریق بخش تماس با ما ، با تیم پشتیبانی تماس بگیرید، تا شما را برای دانلود راهنمایی کنند. بامهر // من مبلغ راپرداخت کردم چرا دانلود نمیشود
در 3 سال پیش توسط tal...ani
ادیا شانتی فوق العاده است
در 5 ماه پیش توسط somi alipour