فیدیبو نماینده قانونی نشر چشمه و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب از دو که حرف می‌زنم از چه حرف می‌زنم

کتاب از دو که حرف می‌زنم از چه حرف می‌زنم

با کد تخفیف fdb40 این کتاب را در اولین خریدتان با ۴۰٪ تخفیف یعنی ۹,۰۰۰ تومان دریافت کنید!

درباره کتاب از دو که حرف می‌زنم از چه حرف می‌زنم

این رمان‌واره در حقیقت نوشتاری خاطره‌ مانند است که «هاروکی موراکامی» از زندگی خود ارائه می‌دهد. نویسنده‌ای که روزی هشت کیلومتر می‌دود و حتی در مسابقات دوی ماراتن هم شرکت می‌کند و معتقد است میان دویدن و نویسندگی شباهت‌هایی هست. استقامت و تداوم راز نهفته در هر دو است. استعداد هم مهم است، اما مهم‌تر پشتكار و تمرین است و تلاش برای یافتن چشمه خلاقیت و توانایی و عاملی که به اکثر دوندگان انگیزه می‌دهد، هدف شخصی است. در بخشی از این کتاب می‌خوانیم: «خوشحالم که طی این‌همه سال، تحت هر شرایطی، از دویدن دست برنداشته‌ام. دلیل خوشحالی‌ام آن است که رمان‌هایم را دوست دارم. حالا هم سخت مشتاقم که ببینم رمان بعدی چه از کار درخواهد آمد. من نویسنده‌ای هستم با محدودیت‌های خاص خود ــ آدمی ناکامل با یک زندگی ناکامل و محدود ـ و اگر هنوز هم چنین حسی به کار خود دارم پس باید گفت که راه درست را انتخاب کرده‌ام. شاید اغراق باشد که آن را معجزه بخوانم ولی در واقع همان حس را دارم. اگر دویدن‌های روزانه در راه برآوردن خواسته‌ام به من یاری رسانده، پس باید بسیار سپاسگزار آن باشم».

ادامه...
  • ناشر نشر چشمه
  • تاریخ نشر
  • زبان فارسی
  • حجم فایل 1.08 مگابایت
  • تعداد صفحات ۳۰۵ صفحه
  • شابک

بخشی از کتاب از دو که حرف می‌زنم از چه حرف می‌زنم

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران

ازت ممنونم موراکامی که رنج را اینچنین شیوا در بخش اصلی زندگی و حتی تفریح دویدن تعریف کردی...دنیا برای زیستن آسانتر میشود وقتی هدف از رنج را می آموزیم..... آقای ویسی سپاس فوق العاده بود ترجمه تان. فدیبو ممنون که امکان خواندنش‌را فراهم کردی.
در 2 سال پیش توسط اکرم بانو
هاروکی موراکامی نویسنده( و دونده) کسی که تا توانست راه نرفت یکی از بی نظیر ترین کتاب هایی بود که خوندم
در 2 سال پیش توسط پوریا مصدقی
چقدر دلم می خواست دویدن آزاد رو تجربه کنم
در 2 سال پیش توسط زهرا کیانی
کتاب در زمینه خود شناسیه. لایه های عمیق درونی و شخصی. دقیقا زمانی وارد زندگی من شد که در حال تلاش البته بر روی ترد میل بودم. فهمیدم این کتاب درباره دویدن نیست. درباره تلاش برای غلبه به ضعف های درونیه.
در 2 سال پیش توسط پری ناز
من از طریق فیدیبو اولین بار موراکامی خوندم. اون هم با این کتاب شگفت انگیز. کتابی که علیرغم حجم نسبتا کم دلم نمیخواست تموم شه و با خساست میخوندمش. میترسیدم حرفهای دوست عزیز دونده م به آخر برسه و من امکان بازیهای ذهنی با فلسفه های آزادانه و بی خیال اون رو از دست بدم.
در 2 سال پیش توسط elh...jan
کتابش برای کسب اطلاعات در مورد خود موراکامی خیلی خوب بود. زندگیش رو خیلی خوب به تصویر کشیده. ولی آهنگش تا حدی خسته کننده بود.
در 2 سال پیش توسط Arash 1991
به عنوان کسی که سالیانی است مرتب ورزش دو روی دستگاه انجام میدهم بسیار نکاتی داشت که استفاده کردم..وبسیار سپاسگزارم سبک نوشتنی بسیار صمیمانه که متفاوت از هر نوع نوشته ای بود همانطور که نویسنده در انتها ذکر کرده بود و البته دل نشین ترجمه ای بسیار عالی
در 2 سال پیش توسط معبد شاعران
موراکامی خیلی خوب به وسیله قلم خود معنی واقعی تلاش و استمرار در رسیدن به هدف را به طرفداران خود انتقال داد
در 2 سال پیش توسط سیما زارع مهذبیه
از کتاب خوشم اومد.خاطرات نویسنده با بیانی صادقانه و صمیمی .اموزنده بود.
در 2 سال پیش توسط rez...ani
کتابی فوق العاده و تفکر برانگیز است . هربار که بخونید به نکاتی جدید پی میبرید ... کتابی درباره ی زندگی کردن ... تلاش کردن ... رفع ضعف ها ... شناخت خود و ... من که عاشق این کتاب و موراکامی ام
در 2 سال پیش توسط فاطمه