فیدیبو نماینده قانونی گروه انتشاراتی ققنوس و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

کتاب عروس فریبکار

نسخه الکترونیک کتاب عروس فریبکار به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب عروس فریبکار

یکی‌یکی به سرعت از در رستوران بیرون می‌روند. در واقع عقب‌نشینی می‌کنند. تونی خیلی سعی می‌کند عقب عقب بیرون نرود: کسی که فرار می‌کند بیش‌تر صدمه می‌بیند.
زینیا با خود اسلحه ندارد. با وجود این تونی احساس می‌کند نگاه چشمان لاجوردی‌اش از میان پیراهن خال خالش می‌گذرد و بدنش را چون اشعه لیزر سوراخ می‌کند. زینیای بدبخت حتما دارد فکر می‌کند. او به این کارشان می‌خندد؛ یا طوری تبسم می‌کند که گوشه لبان هوسناکش به بالا خم می‌شود. تونی با خود زمزمه می‌کند: منحرف، خود را چنان مانند یک زره‌پوش نفوذناپذیر نشان می‌دهد که انگار دیدن ما حتی ارزش خندیدن هم ندارد.
تونی امروز صبح کاملاً احساس امنیت می‌کرد. اما حالا آن احساس از میان رفته است. حالا به همه چیز مشکوک است. زندگی، حتی در بهترین شرایط، چون پوست نازک رنگین‌کمانی که با فشار در سطح نگه داشته شود، برایش سخت شده است. تلاش زیادی می‌کند تا با تصوری که از راحتی و ثبات در ذهن خود دارد، اما با کلامی که از چپ به راست بیان می‌شود، با اجرای آداب روزمره عشقش را به زندگی حفظ کند، اما در پشت این تلاش‌ها چیزی جز سیاهی و تاریکی نیست. تهدید، بلوا، شهرهای شعله‌ور، برج‌های در حال سقوط، و هرج و مرج آب‌های عمیق، دنیای او را دگرگون ساخته است. برای این که خود را سرپا نگه دارد نفس عمیقی می‌کشد. احساس می‌کند اکسیژن و دود اتومبیل‌ها به مغزش هجوم می‌آورند. پاهایش می‌لرزد، نمای خیابان موج می‌زند و همچون انعکاسی در آب لرزان به نظر می‌رسد و آفتاب بی‌رمق مانند دود به هوا می‌رود.


  • ناشر: گروه انتشاراتی ققنوس - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 4.05 مگابایت - تعداد صفحات : ۷۰۲ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب عروس فریبکار در فیدیبو

۲۹،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۹،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۳،۰۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۶۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران
درباره کتاب عروس فریبکار

عاشقشم واقعا ترجمه عالی
در 2 هفته پیش توسط
عالیه این کتاب
در 11 ماه پیش توسط
این رمان آتوود بیشتر از سایر آثارش به رمان معمول نزدیک است، افکار، احساسات و سرخوردگی های سه شخصیت اصلی زن رمان، آنچنان هنرمندانه پرداخت شده اند که برای همیشه در ذهن شما می مانند. امتیاز من ۸ از ۱۰
در 1 سال پیش توسط