فیدیبو نماینده قانونی نشر نی و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب داستان خرس‌های پاندا به روايت يك ساكسيفونيست كه دوستی در فرانكفورت دارد و سه شب با مادوكس

کتاب داستان خرس‌های پاندا به روايت يك ساكسيفونيست كه دوستی در فرانكفورت دارد و سه شب با مادوكس

با کد تخفیف fdb40 این کتاب را در اولین خریدتان با ۴۰٪ تخفیف یعنی ۵,۴۰۰ تومان دریافت کنید!

درباره کتاب داستان خرس‌های پاندا به روايت يك ساكسيفونيست كه دوستی در فرانكفورت دارد و سه شب با مادوكس

نمایشنامه «داستان خرس‌های پاندا به روايت يك ساكسيفونيست كه دوستی در فرانكفورت دارد» نوشته ماتئی ویسنی‌یک، نمایشنامه‌نویس،‌ شاعر و روزنامه نگار فرانسوی- رومانیایی تبار است. این نمایشنامه‌ای است که نمی‌توانید هرگز فراموشش کنید و برای همیشه در ذهن شما حک می‌شود. خلق موقعیتی بسیار ساده اما منحصر به فرد توسط نویسنده و گفت‌وگوهای بسیار تاثیرگذار آن، بر هر مخاطبی تاثیر دارد. این نمایشنامه سرگذشت زن و مردی است که خود را در کنار هم می‌یابند. بی آنکه به روشنی معلوم باشد که چگونه و کجا در کنار یکدیگر قرار گرفته‌اند. آنها با هم قرار می‌گذارند تا چندین شبانه روز را کنار هم سپری کنند. با این قرار،‌ وضعیتی آغاز می‌شود که گویی زن و مرد به موجوداتی خیالی تبدیل می‌شوند و کسی قادر به دیدن آنها نیست. این نمایشنامه در چهارده پرده، زمان سپری شده بین این زن و مرد را بیان می‌کند و در هر پرده گفت‌وگوهای این دوست که بدنه اصلی اثر را می‌سازد. گفت‌گوهایی که از ذهن مخاطبان پاک نخواهد شد. یکی از مشهورترین پرده‌های این نمایشنامه با این گفت‌وگوها آغاز می‌شود: «زن: بگو آ مرد: آ زن: مهربون‌تر، آ مرد: آ زن: آهسته‌تر، آ مرد: آ زن: من یه آی لطیف تر می‌خوام، آ مرد: آ زن: با صدای بلند اما لطیف، آ مرد: آ زن: بگو آ، یه جوری که انگار میخوای بهم بگی دوستم داری مرد: آ زن: بگو آ، یه جوری که انگار می‌خوای بهم بگی هرگز فراموشم نمی‌کنی. مرد: آ زن: بگو آ، یه جوری که انگار می‌خوای بهم بگی خوشگلم مرد: آ زن: بگو آ، یه جوری که انگار می‌خوای اعتراف کنی خیلی خری مرد: آ زن: بگو آ، یه جوری که انگار می‌خوای بگی برام می‌میری مرد: آ زن: بگو آ، یه جوری که انگار می‌خوای بهم بگی بمون مرد: آ»

ادامه...
  • ناشر نشر نی
  • تاریخ نشر
  • زبان فارسی
  • حجم فایل 0.64 مگابایت
  • تعداد صفحات ۱۶۰ صفحه
  • شابک

بخشی از کتاب داستان خرس‌های پاندا به روايت يك ساكسيفونيست كه دوستی در فرانكفورت دارد و سه شب با مادوكس

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران

حتما بخونید ارزش خوندن داره. مخصوصا داستان اولش خرس های پاندا. عاشقانه ای خاص
در 2 سال پیش توسط mohi hi
وقتی کتابی در ایران در مدتی کوتاه بسیار محبوب میشود، من عادت دارم تا وجهه بین االمللی اش را ببینم. و وقتی مانند این کتاب بیش از هشتاد درصد از طرفدارانش از کشور خودمان هستند، کمی بدبین میشوم چون سابقه خوبی از این کتابها در ذهن ندارم. به نظرم ابهام و زبان استعاری داستانها در مقایسه با باز شدن گره ها در انتها بیش از حد بود و نسبت پیچیدگی ها به روایت برایم قانع کننده نبود. حتی به نظرم داستان سه شب با مادوکس از داستان مشهورتر خرسهای پاندا بهتر بود و خواننده را بیشتر درگیر میکرد. حتی در بخشهایی داستان خرس های پاندا مرا یاد نمایشنامه "نام همه مصلوبان عیسی است" از ایوب آقاخانی می انداخت که شاید برای خواننده وطنی ملموس تر هم باشد. در مقابل، درونمایه داستان دوم و معطوف به تنهایی درونی و ذهنیت های افراد که به جای واقعیت می نشیند، بهتر پرورانده شده بود و حتی به لحاظ نمایشی هم جذاب تر به نظر می رسد در موخره کتاب، نویسنده حرف از آرزوهای بزرگ می زند. از آمیختن ادبیات و شعر و فلسفه در آثارش. از وظیفه نویسنده معروف برای به مبارزه طلبیدن حاکم خودکامه از طریق رسالت قلم و این جور حرفها. اما این دو اثر که بوی چندانی از این رسالت نبرده بودند و شاید برای فهم این مهم باید سری به آثار دیگر بزنم
در 1 سال پیش توسط امین آشنا
من نمایشش رو دیدم بینظیره واقعا عاشقش شدم تا یک ماه فکرمو درگیر خودش کرده بود
در 9 ماه پیش توسط m.s...997
عالی بود
در 3 ماه پیش توسط سیدحسین رزم
عنوان کتاب هم حتی سانسور شده دیگه خدا میدونه متن رو چقدر سانسور کردن
در 2 ماه پیش توسط bat...sta
نمایش اول ، خرس پاندا ، سبک و ساختار بسیار خاص و تامل برانگیزی دارد ، اما نمایش دوم ، تمثیل گونه است ، ایده ای درخشان که به خوبی نمایش خرس پاندا نوشته نشده است .
در 2 ماه پیش توسط حمید پورعلی