فیدیبو نماینده قانونی انتشارات آوند دانش و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب راه و چاه موفقیت

کتاب راه و چاه موفقیت
دامیز

با کد تخفیف fdb40 این کتاب را در اولین خریدتان با ۴۰٪ تخفیف یعنی ۲,۴۶۰ تومان دریافت کنید!

درباره کتاب راه و چاه موفقیت

نظرم در کارها در خانه و در زندگی هر روز نه تنها بازده شما را بالا می‌برد بلکه ذهن تان را از نگرانی و تنش آزاد می‌کند و زندگی را دگرگون می‌سازد. با نظم می‌توانید شادتر و احتمالا سالم تر باشید. نظم موجب می‌شود روابط تان در خانه و محل کار بهبود یابد و دیگران متوجه این نکته می‌شوند که شما اختیار زندگی خود را به دست دارید. هرچه منظم تر باشید بهتر می‌توانید زندگی و کسب و کارتان را مدیریت کنید. چه کسی این موارد را دوست ندارد؟ به تعداد افراد موفق شیوه های متنوع برای رسیدن به نتیجه وجود دارد. در این کتاب با دیدگاه هایی نتیجه محور آشنا می‌شوید. همچنین داستان هایی جالب درباره رهبران، ستاره های ورزشی و دیگر افراد موفق که آنها را می‌شناسم خواهید خواند. این داستان ها به اهمیت خلق و حفظ ساختاری منظم اشاره دارند. این کتاب را در دست دارید چون می‌خواهید نتایج بهتری در کار و زندگی خود کسب کنید. هر دقیقه از مطالعه این کتاب شما را به هدف هایتان نزدیک تر می‌کند. اگر به هر دلیلی مسئله ای جانبی شما را از مسیر اصلی منحرف کرد کتاب را زمین بگذارید، این مسئله جانبی را حل کنید و سپس خواندن کتاب را با تمرکز ادامه دهید. سعی کنید این مسائل جانبی را کم کنید و به حداقل برسانید. به سودتان خواهد بود که سفر به سوی هدف های خود را با مطالعه این کتاب شروع کنید.

ادامه...

بخشی از کتاب راه و چاه موفقیت

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران

کتابش خیلی کلی تقریبا همه مسائل رو میگه میدونید چیه هممون هزاران بار این حرفارو شنیدیم ولی عمل نکردیم حداقل بنده نکردم... ولی اگه حتی عملم نکردید توصیه میکنم بخونید چون با خوندن این کتابا نویسنده ی کتاب مجبورتون میکنه دست به کار شید!
در 2 سال پیش توسط محمد ...
خوب
در 2 سال پیش توسط کوشان کرویی
یک کتاب موفقیت دیگه را هم گرفتم ببینم چقدر تاثیر روی ما خواهد گذاشت
در 2 ماه پیش توسط Amir
کتاب عالیه واقعا....فیدیبو با قیمت خوبی هم داره می ده.
در 3 سال پیش توسط Masoumeh Fardi
خیلی خوب! لطفاً چاپ جدید رو هم بذارید. ممنون
در 3 سال پیش توسط mns...tar
قابل توجه برای فقط یکبار
در 2 سال پیش توسط بهزاد زهرایی
عالیه
در 2 سال پیش توسط e.a...nag
معمولی
در 3 هفته پیش توسط ami...big
مریم ۰۰۵ از۲۳۰۰ صفحه فقط ۳۰۰ صفحه به درد من خورد چون بقیش برای صاحبان مشاغل و کارخانه ها بود اما همون ۳۰۰ صفحه بینظیر بود و واقعا نظم و برنامه ریزی رو ازش یادگرفتم
در 3 سال پیش توسط مریم دشتی
حیرت انگیز است.حیرت انگیز است.حیرت انگیز است.
در 3 سال پیش توسط حسین گوهرطور