فیدیبو نماینده قانونی انتشارات درسا و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب ۱۰   فرق عمده‌ی کارآفرینان و کارمندان

کتاب ۱۰ فرق عمده‌ی کارآفرینان و کارمندان

نسخه الکترونیک کتاب ۱۰ فرق عمده‌ی کارآفرینان و کارمندان به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android | Windows فیدیبو

درباره کتاب ۱۰ فرق عمده‌ی کارآفرینان و کارمندان

این‌طور که من دیده‌ام، نوبت به پول که می‌رسد، مهم‌ترین فرق بین غنی و فقیر در ذهنیت آدم‌هاست. درحقیقت، می‌خواهم بگویم به‌عنوان مقیاسی برای آینده‌ی مالی‌تان، ذهنیت شما مهم‌تر از حساب بانکی شماست. فردی غنی با ذهنیت فقیرانه به احتمال بسیار ثروت خود را از دست خواهد داد. برعکس، خیلی‌ها که امروز پولدارند، از صفر شروع کرده‌اند، یعنی آه در بساط نداشته‌اند، اما شوق پولدارشدن داشته‌اند و طوری خود را تربیت کرده‌اند که ذهنیت پولدارها را داشته باشند. این افراد با ذهنیتی غنی می‌دانستند که حتی اگر دچار شکست مالی شوند، نه‌تنها می‌توانند، بلکه حتما دوباره سرپا خواهند ایستاد و آن ثروت را دوباره به چنگ خواهند آورد. آنها اهمیت کارآفرینی را درک می‌کنند. شما کتابی در دست دارید که در سفرتان به سوی تبدیل‌شدن به کارآفرینی موفق می‌تواند برگ برنده‌ی شما باشد.

ادامه...

بخشی از کتاب ۱۰ فرق عمده‌ی کارآفرینان و کارمندان

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:پیش درآمد نویسنده

از زمان تالیف ۱۰ فرق عمده ی میلیونرها و طبقه ی متوسط کارم آموختن درس های ارزشمندی درباره ی کسب وکار و زندگی بوده است. این بود که این کتاب را نوشتم، چون دلم می خواست برخی از چشم اندازها و بصیرت های بکری را که در چند سال اخیر به دست آورده ام، با شما در میان بگذارم. این کتاب از تجربه های شخصی بیشتری درباره ی موفقیت ها و شکست هایم پرده برمی دارد که در کتاب های قبلی ام از آنها ذکری به میان نیامده است.
اکنون دو دهه است که من کارآفرینی و موقعیت های بزرگی را تجربه می کنم. همین طور تجربه هایی داشته ام که در زمان خود شکست های فاحشی به نظر می آمدند، اما درس هایی که از این شکست ها آموختم با تبدیل آنها به موفقیت، مرا به سوی موفقیت های بیشتر رهنمون کرد. درس هایی که می توانید از شکست های خود بیاموزید بسیار ارزشمندند. مادام که این تمایل در شما هست که تجربه های خود را با قبول مسئولیت کامل غنیمت بشمارید، اشتباهات و شکست های شما به راهگشاترین و قدرتمندترین تجربه های زندگی شما تبدیل خواهند شد.
دانشی که از گذشته ی خود به دست آورده اید، نیرویی است که برای خلق آینده تان به آن نیاز دارید. با وجود این، اگر قرار باشد مدام دیگران را سرزنش کنید و از دست این و آن شکایت کنید، یا بکوشید توجیه کنید چرا موفق نشدید، از شکست های گذشته تان درس نخواهید گرفت. برای اینکه کارآفرین موفقی از کار درآیید، باید مدام به سوی آینده ای که دوست دارید قدم بردارید. سرزنش کردن و نق زدن و توجیه کردن شما را در گذشته نگه می دارد. یکی از وجوه تمایز این کتاب، داستان بزرگ ترین شکست تجاری من و درس های مهمی است که از آن آموختم. من اینها را با شما درمیان می گذارم، چون معتقدم اگر بخواهید کسی را تحت تاثیر قرار دهید از موفقیت هایتان برایش می گویید، اما اگر بخواهید بر زندگی اش اثر بگذارید، از شکست هایتان سخن می گویید. من این کتاب را نوشتم چون می خواهم بر زندگی شما اثر بگذارم.
اکنون به سه دلیل دیگر نوشتن این کتاب می پردازم: مسئولیت، هدف و میراث.
به اعتقاد من همه ی ما مسئولیم چیزهایی را که نتایج مثبتی در زندگی مان به بار آورده با دیگران قسمت کنیم. شخصا هر بار که این تفاوت ها را در رشته ها و حوزه های مختلف در سراسر جهان آموزش دادم، حس قدرتمند هدفمندی را تجربه کردم. من این کتاب ها را بخشی از میراث خود می دانم، به خصوص برای فرزندان خودم. برخی از کتاب های مورد علاقه ام بیش از یکصد سال عمر دارند! چه جالب! یکصد سال بعد یکی کتاب شما را باز می کند و از خواندن آن لذت و نفع می برد! کاملاً معتقدم که تفاوت های بین کارآفرینان و کارمندان زمان نمی شناسند و همان قدر که امروز مطرحند، یکصد سال پیش نیز مطرح بوده اند و یکصد سال بعد نیز اهمیت آنها همچنان به قوت خود باقی است. شما می توانید کارآفرین موفقی از کار درآیید!

پیشگفتار شارون لِتِر

این طور که من دیده ام، نوبت به پول که می رسد، مهم ترین فرق بین غنی و فقیر در ذهنیت آدم هاست. درحقیقت، می خواهم بگویم به عنوان مقیاسی برای آینده ی مالی تان، ذهنیت شما مهم تر از حساب بانکی شماست. فردی غنی با ذهنیت فقیرانه به احتمال بسیار ثروت خود را از دست خواهد داد. برعکس، خیلی ها که امروز پولدارند، از صفر شروع کرده اند، یعنی آه در بساط نداشته اند، اما شوق پولدارشدن داشته اند و طوری خود را تربیت کرده اند که ذهنیت پولدارها را داشته باشند. این افراد با ذهنیتی غنی می دانستند که حتی اگر دچار شکست مالی شوند، نه تنها می توانند، بلکه حتما دوباره سرپا خواهند ایستاد و آن ثروت را دوباره به چنگ خواهند آورد. آنها اهمیت کارآفرینی را درک می کنند.
شما کتابی در دست دارید که در سفرتان به سوی تبدیل شدن به کارآفرینی موفق می تواند برگ برنده ی شما باشد.
ایده هایی که کیت در اینجا پیش رو قرار می دهد، ایده هایی پرقدرت و عملی هستند. او بینش ها و چشم اندازهای بکری برگرفته از تجربه های زندگی خود را ـــ که همخوان با پیام هایی است که خود من در سراسر زندگی ام تعلیم داده ام ـــ با خواننده در میان می گذارد.
ناپلئون هیل،(۷) نویسنده ی غنی فکر کن و غنی شو،(۸) می گفت: «هرآنچه ذهن بتواند تصور کند و باور داشته باشد، می تواند به آن دست یابد. این فقط انسان است که می تواند افکارش را به واقعیت فیزیکی تبدیل کند؛ فقط انسان است که می تواند رویاپردازی کند و کاری کند که رویاهایش جامه ی واقعیت بپوشند.» اما هیل این را نیز می دانست که قدرت ذهن بهتر از هر چیزی با درس گرفتن از ناملایمات و غلبه بر ترس تقویت می شود.
من این افتخار را داشتم که برای جدیدترین کتاب هایم، سه قدم تا طلا(۹) و گول زدن شیطان(۱۰) با بنیاد ناپلئون هیل کار کنم. موضوع هر دو کتاب به این برمی گردد که چگونه فعالانه موقعیت شخصی خود را کشف کنید، ترس خود را به ایمان مبدل سازید و موفقیتی را که شایستگی اش را دارید، از آن خود کنید.
کیت کامامز در این کتاب، بر تفاوت های ذهنیتی که هم باعث موفقیت مالی و هم باعث موفقیت شخصی می شود، تاکید می کند.
چه شما کارآفرین پرشوری باشید و چه مالک کسب وکاری پررونق، این تفاوت ها کمک می کند در سفرتان موفقیت و اغنای شخصی بیافرینید. اگر کارمند هستید، این تفاوت ها کمک می کند بیشتر مثل یک کارآفرین فکر و عمل کنید و برای شرکتی که در آن کار می کنید به مهره ای ارزشمندتر تبدیل شوید. همین طور از وجوه تمایزی که کیت مطرح کرده است به عنوان شیوه های قدرتمندی برای کارکردن با مردم بهره بگیرید.
کارآفرینان موفق خوب می دانند که کسب وکار یعنی مردم داری. نحوه ی برخورد و ارتباط مطلوب با مردم مهارتی بسیار ضروری است که باید آموخت و در خود رشد داد.
این تفاوت ها می توانند برگ برنده ای در زندگی حرفه ای شما باشند و ایده های عالی و بزرگی را در مورد نحوه ی پیشبرد زندگی شخصی در اختیارتان قرار دهند. کارآفرین واقعی کسی است که ارزشی را به این جهان اضافه کند و با این کار کسب وکار موفقی بیافریند. چنین کارآفرینی در طول راه پاداش هایی همسنگ یا بزرگ تر در زندگی شخصی خود خواهد یافت. تفاوت های ارائه شده در این کتاب به شما اجازه می دهد هر جنبه ای از زندگی تان را رشد دهید.
کیت از این استعداد برخوردار است که با مردم به شیوه هایی بیامیزد و ارتباط برقرار کند که به آنها الهام دهد به خود ایمان داشته باشند و تشویقشان کند آستین بالا بزنند و وارد گود شوند. شما در سطرسطر کتاب حاضر این نبوغ کیت را تجربه خواهید کرد. امیدواریم این کتاب دورنمایی روشن تر برای زندگی و درکی بهتر در مورد نحوه ی دستیابی به فراغت بالی و موفقیتی که شایسته اش هستید، به شما ببخشد.(۱۱)
با آرزوی توفیق
شارون لِتِر

شارون لِتِر علاوه بر آنکه نویسنده ی کتاب های پرفروش است، حسابدار، کارآفرین، سخنران بین الملی و مادر و مادربزرگی پرافتخار نیز هست. همچنین سخنگوی ای.آی.سی.پی.ای(۱۲) در زمینه ی سواد مالی(۱۳) است و پیش تر عضو شورای مشورتی ریاست جمهوری در حوزه ی سواد مالی و بنیانگذار موسسه ی «نخست دین خود را به خانواده تان ادا کنید»(۱۴) است.
کتاب های اخیر وی که در همکاری با بنیاد ناپلئون هیل به بازار آمده اند، عبارتند از: سه قدم تا طلا و گول زدن شیطان. وی مبدع دوره ی شکوفایی برای نوجوانان(۱۵) ـــ یک بازی تخته ای مبتنی بر واقعیت در زمینه ی پول و زندگی ـــ است که برنده ی جایزه شده و در بازار عرضه می شود.
او همچنین نویسنده ی همکار کتابی پرفروش در سطح بین المللی به نام بابای پولدار، بابای بی پول(۱۶) است.

نظرات کاربران درباره کتاب ۱۰ فرق عمده‌ی کارآفرینان و کارمندان

سر تیترهای کتاب دیدگاه کارآفرینان را با کارمندان مقایسه میکنه و علت پیشرفت و پسرفت هر یک را توضیح میده. در کل کتاب مفیدی بود پیشنهاد میکنم مطالعه کنید.
در 1 سال پیش توسط beh...hos
واقعا عالی هستین ،فقط یه لطفی کنین نمونه های کتابارو از بخشای اصلی بزارین این کتاب نمونش فقط پیشگفتار بود، بازم ممنون فوق العاده این
در 9 ماه پیش توسط moh...hah
تو بخش درباره کتاب توضیحات کافی داده نشده در واقع این توضیحات میتونه برای هر کتابی از جنس موفقیت و کسب ثروت و ... هم باشه.
در 4 ماه پیش توسط kia...i89
کتاب خوبیه
در 3 ماه پیش توسط Ahmad Ghasemian
به نظرم کتاب مفیدی هست.
در 3 ماه پیش توسط S.Vahid
کتاب خوبی بود و من نکات خیلی خوبی رو از کتاب به دست اوردم. کسانی که کار افرینان یا میخوان مثل کارافرینان عمل کنن، پیشنهاد میکنم کتاب رو بخونن
در 2 ماه پیش توسط سید محمدرضا موسوی
کتاب خوب و مفیدیه 🌷
در 2 ماه پیش توسط Mohmd Ashrafi
خیلی حاشیه رفته و نسبت به وقتی که برای که گذاشته میشه، چیز زیادی دستگیر خواننده نمیشه
در 11 ماه پیش توسط مصطفی رضیئی
این کتاب واقعا به تمایزهای اساسی بین تفکر کارمندی و کارافرینی به درستی اشاره کرده و حاوی نکات ارزنده‌ای هست. اگر کسی علاقه داشته باشه با تفکر کارافرینی اشنا بشه حتما توصیه میشه این کتاب را بخونه.
در 5 ماه پیش توسط علی اشراقی
خیلی خوب ترجمه شده و وقتی شروع به خوندنش میکنید باید تا آخر بخونید ٬ نکات خیلی خوبی داره که میشه ارش درس گرفت
در 3 ماه پیش توسط بهزاد شهابی