فیدیبو نماینده قانونی انتشارات درسا و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب انسان در جستجوی معنی

کتاب انسان در جستجوی معنی

نسخه الکترونیک کتاب انسان در جستجوی معنی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android | Windows فیدیبو

با کد تخفیف fdb40 این کتاب را در اولین خریدتان با ۴۰٪ تخفیف یعنی ۴,۸۰۰ تومان دریافت کنید!

درباره کتاب انسان در جستجوی معنی

در این کتاب، دکتر فرانکل تجربه‌ای را که منجر به کشف «لوگوتراپی» شد توضیح می‌دهد. وی مدت زیادی در اردوگاه کاراجباری اسیر بود، که تنها وجود برهنه‌اش برای او باقی ماند و بس. پدر، مادر، برادر و همسرش یا در اردوگاه‌ها جان سپردند و یا به کوره‌های آدم‌سوزی سپرده شدند. خواهرش تنها بازمانده‌ی این خانواده بود که از اردوگاههای کار اجباری جان سالم بدر برد. او چگونه زندگی را قابل زیستن می‌دانست؟ درحالی‌که همه‌ی اموالش را از دست داده بود؛ همه‌ی ارزش‌هایش نادیده گرفته شده بود، از گرسنگی و سرما و بیرحمی رنج می‌برد و هر لحظه در انتظار مرگ بود. او به راستی چگونه زنده ماند؟ پیام چنین روانکاوی که شخصا با چنان شرایط خوفناکی رویاروی بوده است، شنیدن دارد. اگر کسی بتواند به شرایط انسانی ما عاقلانه و با دلسوزی بنگرد؛ این شخص بی‌تردید باید دکتر فرانکل باشد. واژه‌هایی که از قلب دکتر فرانکل برمی‌خیزد، بر دل می‌نشیند. چون بر تجربه‌های بسیار ژرف استوار است. صادقانه و ژرفتر از آن است که انسان کوچکترین رنگی از فریب در آن ببیند. پیام‌های او والا و ارزنده است. و کارهایش به خاطر موقعیت کنونی او در دانشکده طب دانشگاه وین، و به علت آوازه کلنیک‌های «لوگوتراپی» که امروزه در بسیاری از سرزمین‌ها با الگوبرداری از پلی‌کلنیک معروف عصب‌شناسی او در وین آغاز به کار می‌کند، شهرت جهانی دارد.

ادامه...

بخشی از کتاب انسان در جستجوی معنی

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران

ما این همه وقت تلف شده داریم. اجازه بدید بخش بسیار ناچیزی از عمرتان هم در خواندن این کتاب تلف شود، آنگاه درخواهید یافت که لحظاتی که این کتاب را مطالعه کرده اید، بهترین لحظات زندگیتان بوده است. با دقت و حوصله سطر به سطر در خود هضم کنید و در کتاب فرو روید.
در 2 سال پیش توسط vah...gan
من اصل کتابشو دارم واقعا کتابه خوبیه لطفا کتابای روانشناسی و خود شناسی معروف جهان رو بزارید
در 3 سال پیش توسط payam sarkar
امتیاز پایین من به علت ترجمه گمراه کننده کتاب است. فصل اول که ساده و بیان خاطرات است، مشکلی به نظر نمیرسد اما در فصل دوم احساس میکردم که مفاهیم در هم پیچیده و نامفهوم اند. بنابراین سری به نسخه انگلیسی زدم که نشان میداد مترجم نه تنها برخی بخشا را متوجه نشده، گاهی تغییراتی در جملات داده که معنا را بهم میریزند و عجیب تر اینکه جملاتی وجود دارند که در متن اصلی وجود ندارند!!!
در 1 سال پیش توسط امین آشنا
بعد از خواندن این کتاب در دوره سربازی، تحمل بسیاری از مشکلات برایم ساده تر شد...
در 2 سال پیش توسط مجید خادم رضاییان
سلام این کتاب به من کمک کرد تا نگاه دوباره‌ای به معنای زندگیم بندازم. چیزی که از یاد ما می‌ره و همین باعث می‌شه در رنج و ناامیدی بی‌پایانی غوطه‌ور بشیم. البته نویسنده یک اگزیستانسیالیسته و در حوزه‌هایی با عقاید من همسو نیست.اما در هرصورت کتاب بسیار خوب و عالی‌ایه.
در 3 سال پیش توسط kav...8.z
باید خوندش حتما حداقل سالی یکبار
در 2 سال پیش توسط iman ghezelbashan
امیر عاشقی " بی هدف ی انسان را می کُشد" این کتاب فوق العاده زیبا ست و باید جزو کتاب های درسی در مدارس خصوصاً دبیرستان تدریس شود
در 1 سال پیش توسط غزل منوچهر
چقدر یه کتاب می تونه زندگی آدمی رو تغییر بده 💓
در 2 سال پیش توسط Elif Murphy
مدتی است که نقدهای زیادی به معنی گرایی شده. ولی هنوز یکی از پایه ای ترین اصول روانشناسی است. ارزش خواندن رو دارد. تردید نکنید.
در 2 سال پیش توسط sh_...ams
ترجمه ضعیف و گنگ متن پیچیده و درهم ویراستاری ضعیف اما شدیدا به کسانی که سرباز هستن توصیه میکنم بخوننش
در 2 سال پیش توسط سینا گودرزی