فیدیبو نماینده قانونی انتشارات سبزان و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب فن‌آوری اطلاعات و تحقیق و توسعه

کتاب فن‌آوری اطلاعات و تحقیق و توسعه
جلد ۱

نسخه الکترونیک کتاب فن‌آوری اطلاعات و تحقیق و توسعه به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android | Windows فیدیبو

با کد تخفیف fdb40 این کتاب را در اولین خریدتان با ۴۰٪ تخفیف یعنی ۵,۴۰۰ تومان دریافت کنید!

درباره کتاب فن‌آوری اطلاعات و تحقیق و توسعه

در کشورهای پیشرفته صنعتی، واحدهای «تحقیق و توسعه» به عنوان عاملی در جهت افزایش بهره‌وری، بهبود کیفیت و روش‌های ساخت و در نهایت بالا بردن قدرت رقابت اقتصادی واحدهای صنعتی و اقتصادی مطرح بوده و در سطح گسترده‌ای به فعالیت می‌پردازند. در کشور ما نیز برای بهبود و ارتقاء صنعت و استفاده از توانایی‌های درونی آن، نیازی مبرم به راه‌اندازی و گسترش هر چه بیشتر «فعالیت‌های پژوهشی» و «تحقیق و توسعه» وجود دارد. اگرچه اختصاص بودجه و راه‌اندازی واحدهای تحقیق و توسعه از سوی موسسات و شرکتهای صنعتی و تولیدی که در شرایطی غیررقابتی فعالیت می‌کنند سخت و غیرقابل توجیه می‌باشد. اما به نظـر می‌رسد برای رهایی از قید و بندهای اقتصادی کنونی و وارد شدن به عرصه اقتصاد بین‌المللی، راهی به جز قبول الزامات اقتصاد رقابتی و توانا کردن واحدهای صنعتی از طریق فعال کردن بخش‌های پژوهشی و تحقیقاتی وجود ندارد.

ادامه...

بخشی از کتاب فن‌آوری اطلاعات و تحقیق و توسعه

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:مقدمه ناشر

در کشورهای پیشرفته صنعتی، واحدهای «تحقیق و توسعه» به عنوان عاملی در جهت افزایش بهره وری، بهبود کیفیت و روش های ساخت و در نهایت بالا بردن قدرت رقابت اقتصادی واحدهای صنعتی و اقتصادی مطرح بوده و در سطح گسترده ای به فعالیت می پردازند.
در کشور ما نیز برای بهبود و ارتقاء صنعت و استفاده از توانایی های درونی آن، نیازی مبرم به راه اندازی و گسترش هر چه بیشتر «فعالیت های پژوهشی» و «تحقیق و توسعه» وجود دارد. اگرچه اختصاص بودجه و راه اندازی واحدهای تحقیق و توسعه از سوی موسسات و شرکتهای صنعتی و تولیدی که در شرایطی غیررقابتی فعالیت می کنند سخت و غیرقابل توجیه می باشد. اما به نظـر می رسد برای رهایی از قید و بندهای اقتصادی کنونی و وارد شدن به عرصه اقتصاد بین المللی، راهی به جز قبول الزامات اقتصاد رقابتی و توانا کردن واحدهای صنعتی از طریق فعال کردن بخش های پژوهشی و تحقیقاتی وجود ندارد.
انتشارات سبزان با توجه به جهت گیری خاص خود در چاپ کتابهای مرتبط با موضوعاتی همچون مدیریت، بهره وری و محیط زیست که عنصر «تحقیق و توسعه» در تمامی آنها به عنوان عاملی محوری مطرح می باشد و ارزش نهادن به تلاشهای محققان و اندیشمندانی که با سعی و کوششی مجدانه به تولید مقالات تحقیقی اقدام کرده اند بنا دارد مجموعه مقالات ارائه شده در چهارمین همایش تحقیق و توسعه را در قالب موضوعات مختلف، دسته بندی و به چاپ برساند.
اگر چه طبقه بندی مقالات ارائه شده با عناوین متنوع کاری سخت بود اما به لطف خداوند منان توانستیم بیش از یکصد و شصت عنوان مقاله را در ۵ عنوان طبقه بندی کرده و اولین جلد را تحت عنوان «فن آوری اطلاعات و تحقیق و توسعه» در اختیار علاقمندان قرار دهیم.
جا دارد از مسئولین محترم انجمن تحقیق و توسعه صنایع و معادن ایران که وظیفه چاپ این مقالات را بر عهده انتشارات سبزان گذاشته اند تشکر و قدردانی شود.

ناشر

نظرات کاربران درباره کتاب فن‌آوری اطلاعات و تحقیق و توسعه

/// ◄فیدیبو:باسلام به زودی فهرست کتابها در سایت نیز قابل مشاهده خواهد بود. بامهر /// لطفا فهرست کتاب را در دسترس قرار دهید.
در 3 سال پیش توسط moo...avy
ﻋﺰﻳﺰﻡ ﻣﻦ ﻛﻪ ﺗﺎ ﻫﻨﻮﺯ ﻧﺨﻮﻧﺪﻡ ﻛﻪ ﻧﻆﺮ ﺑﺪﻡ....ﺻﺒﺮ ﻛﻦ ﮔﻠﻢ
در 3 سال پیش توسط rsa...670