فیدیبو نماینده قانونی نشر شبگیر و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

کتاب رژیم غذایی اتکینز

نسخه الکترونیک کتاب رژیم غذایی اتکینز به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب رژیم غذایی اتکینز

رژیم غذایی کتوزینگ که مشابه رژیم غذایی برای مصرف پایین قند است، در سال ۱۹۲۱ برای درمان بیماری صرع ابداع شد و تا قبل از سال ۱۹۹۰ این روش رژیم غذایی حتی در عمده تدریس‌های بیمارستان‌های ایالات متحده کنار گذاشته شده بود. اما امروزه این روش درمان در سراسر جهان پذیرفته شده و به‌طور وسیعی از آن استفاده می‌شود. تقریبا تمام پزشک‌ها به تأثیر این رژیم غذایی اذعان دارند و دیگر تردیدی در این زمینه وجود ندارد. چگونه در طی ۱۵ سال چنین تغییر رادیکالی برای درک تأثیر این درمان رخ داده است؟ آیا یک سخنرانی در یک نشست بین‌المللی بوده است؟ یا یک حمایت گروهی؟ و یا یک پوشش تلویزیونی؟ قطعا تمام موارد ذکرشده در این پذیرش همگانی کمک کرده است اما مهم‌ترین تأثیر را تحقیق و اثبات علمی داشته است.
در این کتاب شما در می‌یابید که چگونه رژیم غذایی اَتکینز در یک چهارچوب علمی از یک مد زودگذر به یک درمان تأثیرگذار و سالم تبدیل شده است. این کتاب هم‌چنین بینش باارزشی را برای انجام صحیح رژیم غذایی اَتکینز به‌طور ساده‌تر برای عموم مردم به همراه دارد و سبک زندگی همراه با قند کمتر را به شما می‌آموزد. به‌زودی متوجه می‌شوید که آنچه که در دستان خود گرفته‌اید چیزی بیش از یک کتاب ساده رژیم غذایی است. خلاصه صدها تحقیق و بررسی دکتر استفان دی. فینی، دکتر اریک سی. وستمن و دکتر جف. اس. ولک در بهترین مجله‌های پزشکی و همین‌طور بیش از ۵۰ مقاله بین‌المللی این سه متخصص در زمینه مبارزه با چاقی، کلسترول بالا و دیابت نوع ۲ مبنی بر برتری رژیم غذایی با قند پایین بر رژیم غذایی با چربی پایین در این کتاب یافت می‌شود.


  • ناشر: نشر شبگیر - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 4.98 مگابایت - تعداد صفحات : ۴۵۵ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب رژیم غذایی اتکینز در فیدیبو

۲۹،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۹،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۳،۰۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۶۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران
درباره کتاب رژیم غذایی اتکینز

کتاب خوبی بود اگر ترجمه آن قدری - و تنها قدری - بهتر بود. در یک کلمه باید گفت ترجمه کتاب افتضاح است. مترجم حتی زحمت پس و پیش کردن فاعل و فعل را هم به خود نداده. انگار از مترجم گوگل استفاده کرده... واقعا آدم گیج می شود نمی فهمد چه میخواند.
در 2 ماه پیش توسط
خیلی خوب بود ..حتما پیشنهاد میکنم..اپلیکیشن برگ سبز رو من دیدم مطالب خوبی مثل این کتاب داشت
در 3 ماه پیش توسط
مطالعه در مورد رژیم اتکینز رو‌به همه توصیه میکنم ولی ترجمه این کتاب با معنای واقعی افتضاح هست و نیاز شدید به ویراستاری داره جملات رو باید سه بار بخونید تا متوجه بشید کتاب بهتر بود توسط مترجم ترجمه میشد نه پزشک یا محقق
در 7 ماه پیش توسط
۵۴صفحه از این کتاب برای من دانلود شده و باید دوباره خرید کنم ادامه این کتاب رو اینکار اصلا درست نیست کلاهبرداری هست
در 1 سال پیش توسط
عالی بود
در 1 سال پیش توسط