فیدیبو نماینده قانونی انتشارات سبزان و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب ۱۰۱  راه برای کشتن رئیس خودتان

کتاب ۱۰۱ راه برای کشتن رئیس خودتان

نسخه الکترونیک کتاب ۱۰۱ راه برای کشتن رئیس خودتان به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android | Windows فیدیبو

با کد تخفیف fdb40 این کتاب را در اولین خریدتان با ۴۰٪ تخفیف یعنی ۴,۲۰۰ تومان دریافت کنید!

درباره کتاب ۱۰۱ راه برای کشتن رئیس خودتان

وقتی برای اولین بار کتاب «۱۰۱ راه برای کشتن رئیس تان» را دیدم، تصاویر زیبا و پر رمز و راز آن مرا به این فکر واداشت تا برای هر تصویر، مطلبی تهیه کرده و جذابیت کتاب را با کلماتی معنی دار دو چندان نمایم. فکر می کنم در مجموع کار بدی از آب در نیامده است. البته باید خوانندگان محترم ببینند و نظر دهند. فکر می کنم این کتاب همانند یک آئینه، نشانگر زشتی ها و پلیدی هایی است که در زندگی روزمره، همۀ ما به نحوی با آنها درگیر هستیم. از صبح تا شب و در هر پست، مقام و شغلی که هستیم دنیای پیرامون ما پر از رفتار کسانی است که با «احمق و نادان» فرض کردن دیگران، در پی کسب جایگاهی محکم و جاویدان برای خود هستند، در حالی که، این چنین جایگاهی نه ارزش چندانی دارند و نه قابل اتکاء به مدت طولانی می باشند. این کتاب تلنگری است به همۀ ما، تا لحظه ای در رفتارخودمان بیندیشیم و در اصلاح آن بکوشیم.

ادامه...

بخشی از کتاب ۱۰۱ راه برای کشتن رئیس خودتان

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:تقدیم می کنم:
به تمامی کارکنانی که از نحوه مدیریت رئیس شان خسته شده اند.
به مدیرانی که در پی کشف علل شکست های خود شان هستند.

مقدمه

وقتی برای اولین بار کتاب «۱۰۱ راه برای کشتن رئیس تان» را دیدم، تصاویر زیبا و پر رمز و راز آن مرا به این فکر واداشت تا برای هر تصویر، مطلبی تهیه کرده و جذابیت کتاب را با کلماتی معنی دار دو چندان نمایم. فکر می کنم در مجموع کار بدی از آب در نیامده است. البته باید خوانندگان محترم ببینند و نظر دهند.
فکر می کنم این کتاب همانند یک آئینه، نشانگر زشتی ها و پلیدی هایی است که در زندگی روزمره، همه ما به نحوی با آنها درگیر هستیم. از صبح تا شب و در هر پست، مقام و شغلی که هستیم دنیای پیرامون ما پر از رفتار کسانی است که با «احمق و نادان» فرض کردن دیگران، در پی کسب جایگاهی محکم و جاویدان برای خود هستند، در حالی که، این چنین جایگاهی نه ارزش چندانی دارند و نه قابل اتکاء به مدت طولانی می باشند.
این کتاب تلنگری است به همه ما، تا لحظه ای در رفتارخودمان بیندیشیم و در اصلاح آن بکوشیم.
س- فروغی

لطفاً قبل از مطالعه این کتاب به توصیه های زیر توجه فرمایید:
۱- شیوه های گفته شده در این کتاب، ممکن است به نحوی بر علیه خود شما به کار گرفته شود. پس حواستان را جمع کنید!
۲- شاید قبل از شما، رئیس تان این کتاب را خریده و خوانده باشد. پس قبل از هر چیز، او را تست کنید. اگر این کتاب به دست او نیز افتاده، لازم است پیچیده عمل کنید. اگر او به نیات شما پی ببرد، مطمئن باشید با اولین چاپلوسی و یا تملق تان!! شما را به جرم توطئه چینی برای نابودی اش اخراج خواهد کرد.
۳- بهتر است به جای هدر دادن وقت و انرژی خود و دیگران، اندکی مثبت فکر کنید و به دنبال شیوه های درست و اصولی برای ارتقاء شغلی و کاری تان باشید.
۴-به نظر می رسد این کتاب بیش از کارکنان، به درد رئیس هایی می خورد که در معرض از دست دادن جاه و مقام و قدرت خویش هستند. آنها باید بدانند که یکی از علل مهم اضمحلال قدرت شان، بی توجهی به کارکنانی است که رفتارهای قید شده در این کتاب را دارند. اگر متوجه شدید کسی در بیان توانایی های شما اغراق می کند بدانید که در حال چکانیدن قطره قطره سم به نوشیدنی شماست.مواظب باشید هیچوقت برای کشتن رئیس خودتان، از یک نارنجک استفاده نکنید. با این کار، هم خودتان را به دردسر انداخته و هم از او یک قهرمان خواهید ساخت.
ما در این کتاب راه های مختلفی را به شما نشان داده ایم که از آن طریق می توانید رئیس تان را از بین برده و هم به عنوان یک قهرمان و کارمند نمونه انتخاب شوید.همیشه با پیشنهادهای جدیدی در مورد فروش بیشتر و گسترش فعالیت های شرکت، به سراغ او بروید.
او را زیر آواری از پیشنهاد مدفون کنید.

نظرات کاربران درباره کتاب ۱۰۱ راه برای کشتن رئیس خودتان

کتابش طنزه . ولی نه به اون صورت . در حد یه لبخند😃
در 5 ماه پیش توسط علی احمدی
همه رییس ها بد نیستند ولی میتوان از موارد مطرح شده عبرت گرفت
در 1 سال پیش توسط حسین مظفری فرد
هنوز نخوندمش اما فکر کنم عالی باشه مرسی
در 3 سال پیش توسط afs...ghi
این کتاب برای کارمندان بیشتر جنبه طنز دارد اما برای رئسای صندلی پرست واجبه 😀
در 3 ماه پیش توسط امیر آلبو
خوب بود نیم ساعته تمومش کردم!
در 3 سال پیش توسط mah...aei
آقاااا این چه کاریه برای چی باید رئیست رو بکشی تو این زمونه آدمکش ها هم واسه خودشون کتاب نوشتن بهتر بود می نوشت ۱۰۱راه مصالمت با رئیس
در 2 سال پیش توسط سید مهدی قبله
خیلی کتاب جالبیه و مسائل، ارتباطات و روابط کارمند و رئیس را بسیار درست و با زبان طنز و کارتون بیان کرده.
در 2 سال پیش توسط mfa...elk
خیلی خوب و عالی
در 3 سال پیش توسط مهران بهرامی
خیلی خوبه
در 3 سال پیش توسط sha...i86
جالب بود
در 2 سال پیش توسط فرهاد سراج