فیدیبو نماینده قانونی انتشارات سیته و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب درنگ نکن انجامش بده

کتاب درنگ نکن انجامش بده

با کد تخفیف fdb40 این کتاب را در اولین خریدتان با ۴۰٪ تخفیف یعنی ۷,۲۰۰ تومان دریافت کنید!

درباره کتاب درنگ نکن انجامش بده

ریچارد برانسون، میلیاردری است ماجراجو. شهرت او نیز بیشتر به دلیل همین ماجراجویی است تا دارایی و اندوخته‌ی مالی بسیار بزرگ. این میلیاردر ماجراجو به همان اندازه که به کارش عشق می‌ورزد، عاشق خانه و خانواده است. در هر لحظه‌ای که می‌تواند کارش را فدای خانواده می‌کند، و آنجا که لازم است دیوانه‌وار کار می‌کند، و در ضرورت‌ها هر دو را رها می‌کند تا به اوج هیجان دست یابد؛ هیجانی که جسورترین‌ها نیز از انجام آن در هراسند. حیات و زندگی برانسون در این سه کلمه خلاصه و تداوم می‌یابد: ماجراجویی، کار، و زندگی.

ادامه...

بخشی از کتاب درنگ نکن انجامش بده

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران

چکیده تمام کتب روانشناسی و تغییر: ۱-هدفت را تعیین کن ۲-برای رسیدن به هدفت برنامه ریزی کن ۳-طبق برنامه عمل کن و خسته نشو، چراکه درنهایت،موفقیت ازآن توست. *همین الآن شروع کن *مشکلی تو هر مرحله زندگی داشتی، دیگه فراموش کن و علت مشکلات روشناسایی و رفع کن
در 2 سال پیش توسط مبین
درنگ نکنید و شروع به خواندن این کتاب فوق العاده کنید، من توی یک روز این کتاب رو خوندم، واقعا ارزشش رو داره
در 2 سال پیش توسط اردلان نوروزی
این کتاب مورد علاقه من بود که در کتابخانه های شهر دنبالش بودم
در 3 سال پیش توسط احمد علی نژاد علی نژاد چلک
نکات بسیار جالبی رو میشه از زندگی ریچارد برانسون الگو برداری کرد. برای خوشبخت زندگی کردن باید کاری رو انتخاب کرد که عاشقش بود. به قول برانسون اگر دنبال کاری بری که بهت لذت بده پول خودش میاد سراغت. در ضمن نباید از تجربه کارهای متفاوت در زندگی ترسید.فرصت ها همیشه در موقعیت های جدید یافت میشوند و دنیا جای خوبیه برای افراد شجاعی مثل برانسون که نمیذارند ترس متوقفشون کنه و جهان همیشه به این طور آدم هایی پاداش میده. این تجربه شخصی منم بوده که هرگاه رو ترسام پاگذاشتم و حرکت کردم مسیر های جدیدی برام بازشدن. نکته مهم دیگه این هست که این افراد دنبال تضمینی برای رسیدن به هدف نیستند و اگر در زندگیمون به این روش عمل کنیم به موفقیت های بزرگی میرسیم . تنها زمانی مسیر به ما نشون داده میشه که قدم اول رو برداریم و بعد پله های بعد. برای تموم افرادی که وقتشون رو برای مطالعه و رشد خودشون میذارند آرزوی موفقیت دارم.
در 2 سال پیش توسط محمدرضا خنیده
کتاب خوبی بود.حداقل برای من که در دورهی تحول فکری و ذهنی خودم بودم خیلی توانست کمکم کنه .به این گونه که به من آموخت در هر کاری میتوانی موفق شوی به شرط آن که با تمام وجودت از آن کار لذت ببری و زندگی در حال جریانه پس در جریانش حرکت کن و مسیر روبه رویت را با دقت زیر نطر بگیر و خود را برای پیچ و تاب خودن در میان مسیر آماده ساز وبه پشت سرت خیره نشو چون موجب دور ماندن از هدفت میشود ...... امروزه که مهم است. پس از دستش نده... و همچنین به من اموخت هیچ هدفی دست نیافتنی نیست اگر تو واقعا آن را بخواهی....
در 3 سال پیش توسط حمید رضا شبکی سازی
فیدیبوی عزیز لطفا کتاب های صوتی رو هم رایگان بذارید. ممنون
در 2 سال پیش توسط dorna rezanasab
اوج کتاب در قسمت انجام دادن کارهای خیر بود که چطوری در گردنه مشکلات هم انجام دادن کارهای خیر سرانجام میتونه کمکی به خودتون باشه. یکی از قشنگترین عبارت های کتاب : یکی از کارهای خیری که میتونید انجام بدید اینه که به هیچ کس صدمه و زیانی نرسونید.
در 2 سال پیش توسط نیما جابری
عالیییییی بود عالییییییییی قدرت اراده و ریسک پذیری و ماجراجویی و جسور بودن در کنار انسان ماندن آدمو به کجاها که نمیرسونه...
در 2 سال پیش توسط aza...ori
اگه فکر می کنید توانایی اداره یک شرکت تجاری را دارید یا علاقه به این کار دارید این کتاب خیلی الهام بخش خواهد بود
در 2 سال پیش توسط ami...815
کتاب خیلی خوبی بود، توصیه میکنم حتما بخونینش ولی من تا الان یه نتیجه کلی گرفتم از تمامی کتب موفقیت و ... که اون هم عمل کردنه ، اگه عمل نکنید به گفته های کتاب اونوقت این کتاب هیچ ارزشی نخواهد داشت. ( من خودمم میخوام عمل کنم به توصیه های این کتاب )
در 2 سال پیش توسط far...dev