فیدیبو نماینده قانونی انتشارات سبزان و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب راز قدرت

کتاب راز قدرت

نسخه الکترونیک کتاب راز قدرت به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android | Windows فیدیبو

با کد تخفیف fdb40 این کتاب را در اولین خریدتان با ۴۰٪ تخفیف یعنی ۴,۶۸۰ تومان دریافت کنید!

درباره کتاب راز قدرت

مقدر است که زندگی خارق العاده‌ای داشته باشید! مقدر شده که به هر آن‌چه که دوست دارید، برسید. کار شما باید هیجان‌آور باشد و باید هر کاری را که دوست دارید، انجام دهید. روابط‌تان با خانواده و دوستان‌تان باید سرشار از شادی باشد. به تمام پولی که برای داشتن یک زندگی مرفه و خوب نیاز دارید، دست خواهید یافت. قرار است همۀ رویاهای‌تان تحقق یابند! اگر می‌خواهید سفر کنید، باید سفر کنید. اگر دوست دارید کسب و کاری را راه بیاندازید، پس مقدر شده که چنین کنید. اگر مایلید قایق‌رانی یا زبان ایتالیایی را بیاموزید، این کار را خواهید کرد. اگر دوست دارید موسیقی‌دان، دانشمند، تاجر، مخترع، مجری، پدر یا مادر یا هر چیز دیگری شوید، مقدر شده که به خواسته‌تان برسید! هر روز صبح وقتی از خواب بیدار می‌شوید، باید احساس اشتیاق و هیجان داشته باشید، زیرا می‌دانید روزی پر از اتفاقات خوب پیش روی‌تان است. قرار است بخندید و لذت ببرید.

ادامه...

بخشی از کتاب راز قدرت

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:مقدمه

مقدر است که زندگی خارق العاده ای داشته باشید!
مقدر شده که به هر آن چه که دوست دارید، برسید. کار شما باید هیجان آور باشد و باید هر کاری را که دوست دارید، انجام دهید. روابط تان با خانواده و دوستان تان باید سرشار از شادی باشد. به تمام پولی که برای داشتن یک زندگی مرفه و خوب نیاز دارید، دست خواهید یافت. قرار است همه رویاهای تان تحقق یابند! اگر می خواهید سفر کنید، باید سفر کنید. اگر دوست دارید کسب و کاری را راه بیاندازید، پس مقدر شده که چنین کنید. اگر مایلید قایق رانی یا زبان ایتالیایی را بیاموزید، این کار را خواهید کرد. اگر دوست دارید موسیقی دان، دانشمند، تاجر، مخترع، مجری، پدر یا مادر یا هر چیز دیگری شوید، مقدر شده که به خواسته تان برسید!
هر روز صبح وقتی از خواب بیدار می شوید، باید احساس اشتیاق و هیجان داشته باشید، زیرا می دانید روزی پر از اتفاقات خوب پیش روی تان است. قرار است بخندید و لذت ببرید. باید احساس قدرت و امنیت کنید. باید احساس خوبی نسبت به خود داشته باشید و بدانید که چقدر باارزش هستید. البته چالش هایی نیز در زندگی تان وجود خواهد داشت و مقدر است که با آن ها روبرو شوید زیرا به شما کمک می کنند رشد کنید اما باید بدانید چطور بر مشکلات و چالش ها غلبه نمایید. مقدر شده که همواره پیروز شوید! باید خوشبخت شوید! مقدر است که زندگی خارق العاده ای داشته باشید!
شما به دنیا نیامده اید که تقلا کنید. به دنیا نیامده اید که لحظات شادتان اندک باشد و پنج روز در هفته سخت کار کنید و لحظات خوشی تان مربوط به آخر هفته باشد. به دنیا نیامده اید که انرژی اندکی داشته و هر شب احساس ضعف کنید. قرار نیست نگران بوده یا هراس داشته باشید و رنج بکشید. هدف زندگی تان چیست؟ قرار است زندگی را به بهترین شکل تجربه کنید و به خواسته های تان برسید و لذت ببرید، سلامت باشید و از سرزندگی، هیجان و عشق بهره مند شوید زیرا زندگی خارق العاده این طور است!
در واقع زندگی رویایی تان؛ یعنی هر آن چه که دوست دارید انجام دهید یا داشته باشید، بیش از آن چه فکر کنید، به شما نزدیک است زیرا قدرت رسیدن به خواسته های تان در درون شما وجود دارد!

"قدرتی متعالی و نیرویی حاکم وجود دارد که بر این جهان بی حد و مرز حکومت می کند. و شما بخشی از این قدرت هستید."
پرینتس مالفورد (۱۸۹۱-۱۸۳۴)
نویسنده تفکر نوین

در این کتاب می خواهم راه رسیدن به یک زندگی خارق العاده را به شما نشان دهم. مطالبی شگفت انگیز را درباره خود، زندگی تان و جهان خواهید فهمید. زندگی به مراتب راحت تر از آن چیزی است که فکر می کنید. وقتی به روش کار زندگی و قدرتی که در درون خود دارید، پی ببرید، جادوی زندگی را تجربه خواهید کرد و آن زمان زندگی خارق العاده ای خواهید داشت!
حال اجازه دهید جادوی زندگی به کار بیافتد.

پیشگفتار

۹ سپتامبر ۲۰۰۴ را هرگز فراموش نخواهم کرد. آن روز صبح که از خواب بیدار شدم، به نظر می رسید روزی مثل تمام روزهای دیگر باشد. اما به بزرگ ترین روز زندگی من تبدیل شد.
من هم مثل بیش‎تر مردم برای امرار معاش و گذران زندگی سخت کار کرده و با مشکلات و موانع به بهترین شکلی که می توانستم روبرو می شدم. اما سال ۲۰۰۴ سال سختی برایم بود و در ۹ سپتامبر آن سال، شرایط سخت و پر از چالش زندگی واقعاً مرا به زانو درآورد. روابط، سلامت، شغل و وضعیت مالی من بسیار نابسامان بود. هیچ راهی برای غلبه بر انبوه مشکلاتی که مرا احاطه کرده بود، نمی دیدم، تا این که آن اتفاق روی داد!
دخترم کتابی را که صدسال پیش منتشر شده بود به من داد و طی ۹۰ دقیقه ای که طول کشید تا آن را بخوانم، ذهنیت و برداشتم از زندگی به طور کامل دگرگون شد. فهمیدم رویدادهای زندگی ام چطور اتفاق افتاده اند و بلافاصله دریافتم برای تغییر شرایط به صورت دلخواه چه کاری باید انجام دهم.
من رازی را کشف کردم، رازی که طی قرن ها سینه به سینه منتقل شده بود اما تنها تعداد اندکی از مردم در طول تاریخ به آن واقف بودند.
از آن لحظه به بعد دنیا را به گونه ای دیگر دیدم. زندگی به روشی مغایر با آن چه که تا آن زمان فکر می کردم، جریان داشت. سال ها فکر می کردم برخی رویدادهای زندگی تنها برای ما اتفاق می افتند. اما اکنون می توانم حقیقت شگفت انگیزی را ببینم.
می توانم ببینم که بیش‎تر مردم از این راز بی خبرند. بنابراین آن را برای تان مطرح می کنم. در سال ۲۰۰۶ به رغم موانع بی شمار، فیلم "راز" را ساختم. همان سال نیز کتاب راز را نوشتم و توانستم مطالب بیش‎تری را که کشف کرده بودم، با مخاطبینم درمیان بگذارم.
فیلم راز به سرعت نور پخش شد و بین بسیاری از مردم جهان دست به دست چرخید. اکنون، ده ها میلیون نفر در کشورهای مختلف جهان، بر اساس دانش بدست آورده از این فیلم، زندگی خود را به طریقی شگفت انگیز تغییر داده اند.
مردمی که آموخته بودند چطور زندگی خود را تغییر دهند، هزاران داستان حیرت انگیز را با من در میان گذاشتند و من نیز به این بینش دست یافتم که چرا مردم در زندگی دچار چنین مشکلاتی می شوند. در نتیجه این بینش، به دانش لازم برای نگارش کتاب قدرت دست یافتم؛ قدرتی که می تواند زندگی را خیلی زود تغییر دهد.
راز، قانون جاذبه را آشکار کرد، یعنی قدرتمندترین قانونی که بر زندگی مان حاکم است. اما کتاب قدرت، ماهیت یافته های مرا بعد از زمان انتشار راز دربر دارد. در این کتاب خواهید فهمید تنها کاری که باید بکنید، تغییر دادن روابط، ثروت، سلامت، خوشبختی، شغل و کل زندگی تان است.
لازم نیست راز را بخوانید تا کتاب حاضر بتواند در تغییر زندگی، شما را یاری کند. زیرا تمام چیزهایی که باید بدانید در همین کتاب گنجانده شده است. اگر کتاب راز را خوانده اید، این کتاب اطلاعات باارزش دیگری را به یافته های قبلی شما می افزاید.
چیزهای زیادی هست که باید بدانید. چیزهای زیادی درباره خود و زندگی تان. این کتاب بسیار خوب است، حتی فراتر از خوب، یک پدیده است!

راندا برن

قدرت چیست؟

"نمی توانم بگویم قدرت چیست؛ تنها چیزی که می دانم این است که وجود دارد."
الکساندر گراهام بل (۱۹۲۲-۱۸۴۷)
مخترع تلفن

زندگی ساده است. زندگی شما تنها از دو نوع چیز تشکیل شده است: چیزهای مثبت و چیزهای منفی. هر بخش از زندگی تان، سلامت، ثروت، روابط، شغل یا خوشبختی، برای شما یا منفی است یا مثبت. یا خیلی پول دارید یا پول کمی دارید. یا از سلامت کامل برخوردارید یا نیستید. روابط شما یا سرشار از شادی است یا پر از مشکلات. شغل تان یا هیجان انگیز و موفقیت آمیز است یا ناموفق و ناراضی کننده. یا خوشبخت هستید یا احساس خوبی ندارید. سال ها، دوران و روزهای خوب یا بد دارید.
اگر چیزهای منفی بیش‎تری داشته باشید، پس مشکل بزرگی وجود دارد که شما هم آن را می دانید. دیگران را می بینید که خوشحال و راضی هستند، شما هم لیاقت این خوشبختی را دارید. حق با شماست؛ شما شایسته یک زندگی سرشار از اتفاقات خوب هستید.
بیش‎تر افرادی که زندگی خوبی دارند، دقیقاً نمی دانند چه کاری انجام داده اند تا به این سطح از خوشبختی رسیده اند. اما به هر حال کاری را انجام داده اند. آن ها قدرتی را به کار گرفته اند که علت رسیدن به اتفاقات خوب زندگی شان بوده است.
بدون استثنا هر فردی که زندگی خوبی دارد، از عشق برای رسیدن به آن استفاده کرده است. قدرت داشتن چیزهای مثبت و خوب در زندگی، عشق است!
از ابتدای تاریخ هر فیلسوف، متفکر و پیامبری، از عشق گفته و نوشته است. اما بسیاری از ما به درستی سخنان خردمندانه آن ها را درک نکرده ایم. اگرچه آموزه های آنان مختص مردم آن دوران بوده، پیام و حقیقت واحد آنان برای تمام جهانیان یکسان است: عشق، زیرا وقتی عاشق هستید، از بزرگ ترین قدرت دنیا استفاده می کنید.

نیروی عشق

"عشق عنصری است که گرچه قابل مشاهده نیست اما به اندازه هوا و آب واقعیت دارد. عشق، نیروی زندگی و کار و حرکت است و مانند امواج اقیانوس در موج ها و جریان ها به حرکت خود ادامه می دهد."
پرینتس مالفورد (۱۸۹۱-۱۸۳۴)
نویسنده تفکر نوین

نوع عشقی که متفکران بزرگ جهان درباره آن صحبت می کنند، با عشقی که عموم مردم می شناسند، بسیار متفاوت است. این عشق چیزی بیش‎تر از دوست داشتن خانواده، دوستان یا چیزهای مورد علاقه است، زیرا صرفاً یک احساس نیست: عشق یک نیروی مثبت است. ضعیف و ناتوان و عاجز نیست. عشق، نیروی مثبت زندگی است! دلیل و علت وجود چیزهای مثبت و خوب است. زندگی، دارای صدها نیروی مثبت مختلف نیست بلکه تنها یک نیرو وجود دارد.
نیرو های بزرگ طبیعت مانند جاذبه و الکترومغناطیس قابل مشاهده نیستند اما قدرت آن ها بی چون و چراست. به همین شکل، نیروی عشق را نیز مشاهده نمی کنیم اما قدرت آن در واقع بسیار فراتر از نیروهای طبیعت است. گواه این قدرت را می توان در هر جای دنیا مشاهده کرد: بدون عشق، زندگی وجود ندارد.
یک لحظه به این مسئله فکر کنید: دنیا بدون عشق چطور خواهد بود؟ اول این که بدون عشق اصلاً وجود نداشتید و نمی توانستید به دنیا بیایید. هیچ یک از اعضای خانواده و دوستانتان نیز وجود نداشتند. در واقع، هیچ انسانی روی این سیاره زندگی نمی کرد. اگر امروز قدرت عشق را متوقف کنند، کل نژاد بشری رو به کاهش و انقراض می رود.
هر ابداع، کشف و اختراعی نیز از عشقی در درون قلب انسان حاصل می شود. اگر عشق برادران رایت نبود، نمی توانستیم با هواپیما پرواز کنیم. اگر عشق دانشمندان، مخترعان و مکتشفان نبود، از نعمت برق، گرمایش یا نور یا اتومبیل، تلفن و هر نوع فناوری دیگری که زندگی را به مراتب راحت تر می کند، محروم می ماندیم. بدون عشق معماران، هیچ خانه، ساختمان یا شهری نداشتیم. بدون عشق، هیچ دارو، پزشک یا مرهمی برای دردهای مان وجود نداشت. هیچ معلم و مدرسه ای، کتاب، نقاشی یا موسیقی نداشتیم زیرا تمام این ها نتیجه نیروی عشق هستند. همین حالا نگاهی به اطراف خود بیاندازید. هر چیزی که انسان به وجود آورده، هرگز بدون عشق ایجاد نمی شد.

"بدون عشق، دنیا چیزی جز گورستان نیست."
رابرت براونینگ (۱۸۸۹-۱۸۱۲)
شاعر

نظرات کاربران درباره کتاب راز قدرت

خیلی کتاب خوبی بود اونقدر خط به خطش انرژی میده به ادم که دوست داری تمام وقتتو بذاری سر این کتاب تا بیشتر ازش یادبگیری
در 11 ماه پیش توسط bahar
عالیه
در 1 سال پیش توسط smr...498
بسیار عالی وپر محتواست،،بخصوص برای عزیزانی که مطالعاتی در زمینه قانون جذب داشته باشند وضمنا یکبار خواندنش اشتباه بزرگیستوباید وحتما چندین بار آنرا خواند وهربار نکته های جدیدی کشف میکنید ،،سپاسگزارم از همگی شما عزیزان بخاطر کتابهای خوبتان 🙏🙏🌹🌹
در 7 ماه پیش توسط shirin fahadi
عااااااالی پیشنهاد میکنم حتما دانلود کنید 😍😍😍😍
در 4 ماه پیش توسط samaneh usefi
مقدمش رو خوندم باحال بود، بقیشم به نظر خوبه
در 2 ماه پیش توسط mey...igo
عالیه
در 2 ماه پیش توسط مماس .
بهترین کتاب، عالی ارزش خوندن داره
در 3 ماه پیش توسط dma...heh
کتاب بى نظیریه حتما بخونید . لطفا
در 2 سال پیش توسط امیر بخشنده
فوق العادس
در 3 ماه پیش توسط ali...hz6
واقعا عالی بود میخوام چند بار دیگه هم این کتاب و بخونم خیلی چیزها یاد گرفتم و درک کردم ای کاش همه روزی در مدار خوندن این کتاب قرار بگیرن و با درک عمیق بخوننش
در 12 ماه پیش توسط فریبا نریمانی