فیدیبو نماینده قانونی گروه انتشاراتی ققنوس و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب استنفورد ۱

کتاب استنفورد ۱
پدیدارشناسی

با کد تخفیف fdb40 این کتاب را در اولین خریدتان با ۴۰٪ تخفیف یعنی ۲,۵۲۰ تومان دریافت کنید!

درباره کتاب استنفورد ۱

بسیاری از کسانی که در ایران به نحوی از انحا کار فلسفی می کنند و با فضای مجازی اینترنت نیز بیگانه نیستند نام دانشنامه فلسفه استنفورد را شنیده اید و چه بسا از این مجموعه کم نظیر بهره نیز برده باشند. کتابی که در دست دارید حاصل طرحی برای ترجمه و انتشار گزیده ای مدخل های این دانشنامه است با هدف گسترش دامنه تاثیر آن و فراهم کردن امکان دسترسی هرچه بیشتر خوانندگان فارسی زبان به مقالات راهگشایی که در این مجموعه آمده است.

ادامه...

بخشی از کتاب استنفورد ۱

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران

دوستان عزیزم باید از معانی یک سری اصطلاحات در مبحث پدیدارشناسی آگاهی داشته باشند تا از خواندن این کتاب لذت ببرند. مثل وجه یا حیث التفاتی، قصد، بدن آگاهی و...
در 2 سال پیش توسط ریحان اردکانیان
این کتاب و خیلی دیگر از کتاب های دانشنامه ی استنفورد ترجمه ی به شدت بدی دارند. متن کتاب ها اصلا روان نیستند و خوانایی بسیار کمی دارند.
در 2 سال پیش توسط شایان تقی نژاد
در جواب دوستمون که نوشتند کتابهای استنفورد ترجمه خوبی ندارند باید بگم اتفاقا ترجمه بسیار خوبی دارند! دلیل اینکه برای بعضی ازدوستان سخت تر قابل فهم اند یا غیرقابل فهم اند بعلت نداشتن پیش زمینه و آگاهی در این مباحث است. وگرنه برای کسانی که اطلاعات اولیه ایی در هر مبحث دارند بسیار هم مفید و پر باراست.
در 1 سال پیش توسط hdr...ryn
بدون آگاهی اولیه که به درد نمی خوره البته من یه ذره آگاهی هم داشتم ولی راضی نبودم
در 3 هفته پیش توسط toh....kh
مممون فیدیبو به خاطر این مجموعه.
در 11 ماه پیش توسط سوره چراغعلی
یا من عمیقاً در وضعیت فضاحت باری هستم، یا این کتاب برای تازه کارها نوشته نشده بود. به هر حال، مقاله ای از دانشنامه ی فلسفی بود و فکر کنم مقاله ی دانشنامه باید طوری مفاهیم رو باز کنه که برای کسایی که ناآشنا هستن هم مطلب جا بیفته. شاید هم نه.به هر حال، کتاب رو نیمه کاره رها کردم.
در 4 سال پیش توسط Mah...i
این دانشنامه ترجمه شده خلاصه دانشنامه اصلیه؟ یا ترجمه متن کامله؟
در 2 سال پیش توسط فاطمه نجفی
ممنون
در 3 سال پیش توسط مصطفی شکوری مغانی
بخش خرید و دانلود و عدم هیچگونه پشتیبانی آنلاین بسیار تاسف برانگیزه. فقط پول و پول و پول. من بعد از خرید بارها و بارها طبق راهنمای سایت اقدام به دانلود کتاب خریداری شده کردم و موفق به دانلود هم نشدم و چون نیاز فوری داشتم و شما هیچگونه خدمات آنلاینی ندارین فقط تونستم در قبال پول پرداختیم این پیام رو براتون بفرستم. امیدوارم یاد بگیریم قبل از راه اندازی هر کاری به میزان خدماتی که ارایه میدیم فکر کنیم
در 3 ماه پیش توسط m.r...an7
در باب پرداختن به معنایی که چیزها در تجربه ی ما دارند
در 2 سال پیش توسط P D