فیدیبو نماینده قانونی انتشارات کتاب نیستان و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب دموکراسی یا دموقراضه

کتاب دموکراسی یا دموقراضه

با کد تخفیف fdb40 این کتاب را در اولین خریدتان با ۴۰٪ تخفیف یعنی ۳,۵۳۴ تومان دریافت کنید!

درباره کتاب دموکراسی یا دموقراضه

داستان در زمان‌های دور و در کشوری نامعلوم می‌گذرد. راوی داستان، ظاهراً پژوهشگری تاریخی است که با کشف و سند‌خوانی خود، ماجرا را برای خواننده روایت می‌کند. مطابق این تحقیق، در سالیانی دور، پادشاهی که در آستانه مرگ قرار دارد وصیت می‌کند هر ۲۵ فرزند او در مقاطع ۲ ساله به‌ترتیب پس از مرگ او بر تخت شاهی بنشینند، اما نه به ترتیب سن بلکه به رأی مردم. هر یک از فرزندان در دوره سلطنت خود ظلم‌های فراوانی به مردم می‌کنند و مردم هر بار، رنجیده از یکی به دیگری پناه می‌برند اما صورت مسأله تغییر نمی‌کند. سرانجام تصمیم می‌گیرند بیمار‌ترین، زشت‌ترین و نادان‌‌ترین آنان را انتخاب کنند تا دمی بیاسایند. نام فرزندان شاه همگی پیشوند «دمو» دارد و این آخری «دمو‌کافیه» نام دارد که در زبان مردم شهر به «دمو قراضه» شهرت یافته است...

ادامه...

بخشی از کتاب دموکراسی یا دموقراضه

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران

ﭘﺸﺖ اﻳﻦ ﻛﺘﺎﺏ اﻧﺪﻳﺸﻪ ﺑﺴﺒﺎﺭ ﻋﻤﻴﻖ ﻧﻮﻳﺳﻨﺪﻩ ﺩﺭ ﻋﺮﺻﻪ ﺳﻴﺎﺳﻲ ﺭﻭ ﺑﺼﻮﺭﺕ ﻏﻴﺮ ﻣﺴﺘﻘﻴﻢ ﻧﻤﺎﻳﺎﻥ ﻣﻲ ﻛﻨﺪ. ﻭﻗﺘﻲ اﻳﻨﺠﺎ ﺩﻳﺪﻡ ﺗﻌﺠﺐ ﻛﺮﺩﻡ ﺯﻳﺮا ﺑﺮاﻱ ﭼﻨﺪﻳﻦ ﺳﺎﻝ اﺟﺎﺯﻩ اﻧﺘﺸﺎﺭ ﻧﺪاﺷﺖ.
در 3 سال پیش توسط ami...036
عالی بود
در 3 سال پیش توسط ham...n58
خب این کتاب اولین چاپش خیلی سال پیش بود و توقیف شد و دوباره چاپ شد. با این وجود متن کتاب بسیار با شرایط سیاسی و اجتماعی این عصر تناسب دارد و فکر می کنم کتابی ست که بسیار استادانه و با زیرکی نگارش شده است.
در 3 سال پیش توسط ثنا نیازی
ﭘﺸﺖ ﺩاﺳﺘﺎﻥ اﻳﻦ ﻛﺘﺎﺏ اﻧﺪﻳﺸﻪ ﺑﺴﻴﺎﺭ ﻋﻤﻴﻘﻲ اﺳﺖ.
در 3 سال پیش توسط ami...036
کتابی بسیار زیبا که بصورت داستانگونه و کنایه وار به توضیح شرایط اکثر کشورهای جهان سوم میپردازه و به شکل بسیار خواندنی.
در 3 سال پیش توسط پیمان سهراب خانی
متن و داستان کتاب بهیچ وجه کشش و جذابیت آثار دیگه آقای شجاعی رو نداره. هرچند نویسنده قصد داشته بعضی مفاهیم سیاسی و اجتماعی رو در قالب طنز و داستانی فانتزی به مخاطب القا کنه ولی به نظر من موفق نبوده.
در 2 سال پیش توسط محمد دانیال عطوفی
خیلی متناسب با شرایط امروز جامعه هست. عالی بود:)
در 2 سال پیش توسط فرهاد سراج
از همان لحظه اولی که کتاب را به دست می گیری شباهت غریبی میان داستان آن و زمانه خودت احساس می کنی. این مشابهت هرچه پیش تر می روی بیش تر می شود تا جایی که دیگر حتی اگر مصلحت هم ایجاب کند نمی توانی انکار کنی که نه غربستان سرزمینی دوردست است و نه دموقراضه انسانی منحصر به فرد. در یک کلام خواندن این کتاب را به تمامی علاقه مندان به تاریخ تحولات اجتماعی ایران توصیه می کنم.
در 4 سال پیش توسط omi...had
وقتی میخواین دست ببرین داخل متن نویسنده بنویسید که آقا ما متن این کتاب رو سانسور کردیم .که دیگه پولی برای این کتاب پرداخت نکنیم
در 1 سال پیش توسط محمدجواد هدایتی
این کتاب ورژن وطنی مزرعه حیوانات جورج اورول هست. قبل از رفتن پای صندوق انتخابات این دو کتاب باید خونده بشه
در 8 ماه پیش توسط dokhtarehabil