فیدیبو نماینده قانونی انتشارات سیته و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب تبلیغات شگفت‌انگیز

کتاب تبلیغات شگفت‌انگیز
۱۰ نمونه‌ی برتر بازاریابی و ساخت برند در گردشگری

نسخه الکترونیک کتاب تبلیغات شگفت‌انگیز به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android | Windows فیدیبو

درباره کتاب تبلیغات شگفت‌انگیز

کتاب تبلیغات شگفت‌انگیز، کتابی درباره‌ی مفاهیم تبلیغات گردشگری و همچنین نگاهی به راهبردهای توسعه برند گردشگری موفقِ کشورهایی مانند هندوستان، ترکیه، مالزی، استرالیا، نیوزلند، سنگاپور، چین، ولز و اروپای مرکزی و شرقی است که هر کدام با روش‌های متفاوتی موفق شده‌اند تا کشور خود را به مقصدی گردشگری تبدیل تبدیل کنند که حکم یک برند را در ذهن گردشگران داشته باشد. به منظور ساخت تبلیغات برای یک برند گردشگری مقصد، بیش از هر چیز باید جاذبه‌ها و ارزش‌های ویژه‌ای که جذب‌کننده‌ی گردشگران بالقوه باشد را در آن پیدا کرد. سپس باید ارزش‌ها در متن و تصویرهای تبلیغاتی منعکس گردند. لوگو و ترکیب فونت و رنگ خاصی که یادآور مقصد گردشگری باشد نیز باید عرضه گردند. موردهای واقعی مطرح شده در کتاب، نکته‌های ارزنده‌ای را از چگونگی طراحی استراتژی برند، شعار تبلیغاتی لوگو و تبلیغات به خوانندگان می‌آموزند.

ادامه...
  • ناشر انتشارات سیته
  • تاریخ نشر
  • زبان فارسی
  • حجم فایل 4.33 مگابایت
  • تعداد صفحات ۲۲۳ صفحه
  • شابک

بخشی از کتاب تبلیغات شگفت‌انگیز

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

سخن ناشر

نام هر کشوری یک برند است و تصویری از خود در ذهن مردم دیگر کشورها به وجود می آورد. در حقیقت، ارزش برندِ یک کشور احساسی است که با شنیدن نام آن کشور در مخاطب ایجاد می شود. این در حالی است که صنعت گردشگری، طبق آمار سازمان جهانی جهانگردی، یکی از درآمدزاترین شغل های قرن بیست و یکم می باشد و ایجاد برند در دنیای گردشگری توجه بسیاری را به خود جلب نموده.
یک برند قوی به مخاطب اطمینان می دهد، وعده ی کیفیت و جاذبه های شگفت انگیز را در خود دارد و گردشگر حاضر است به خاطر آن مبلغ بیشتری بپردازد.
کتاب تبلیغات شگفت انگیز، کتابی درباره ی چگونگی ساخته شدن ده برند گردشگری موفق در دنیای رقابتی امروز است؛ کشورهایی مانند هندوستان، ترکیه، مالزی و....
متاسفانه تبلیغات گردشگری در ایران هنوز ناشناخته و فاقد هدفمندی و برنامه ریزی صحیح است. امیدواریم این کتاب بتواند راهنمای مناسبی برای رشد تبلیغات گردشگری در ایران باشد. سرزمینی که بر اساس اعلام سازمان یونسکو، به لحاظ دارایی های تاریخی و میراث فرهنگی، جزء ده کشور برگزیده ی جهان به شمار می رود.

شاهین ترکمن
تابستان ۱۳۹۰

نظرات کاربران درباره کتاب تبلیغات شگفت‌انگیز