فیدیبو نماینده قانونی انتشارات امیدفردا و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب وقتی که گرمابه‌داری شهردار شهر می‌شود

کتاب وقتی که گرمابه‌داری شهردار شهر می‌شود

نسخه الکترونیک کتاب وقتی که گرمابه‌داری شهردار شهر می‌شود به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android | Windows فیدیبو

با کد تخفیف fdb40 این کتاب را در اولین خریدتان با ۴۰٪ تخفیف یعنی ۷,۵۰۰ تومان دریافت کنید!

درباره کتاب وقتی که گرمابه‌داری شهردار شهر می‌شود

مجموعه داستان وقتی که گرمابه‌داری شهردار شهر می‌شود از داستان های منفردی در زمینه سیاسی، اجتماعی، انتقادی و فرهنگی تشکیل شده است. در مجموع نویسنده کوشیده است مسائل روزمره مردم را در قالب داستان ریخته و آنان را برای قشر تحصیل کرده و روشنفکر بازگو نماید و مانند آینه‌ای در برابر چشمان آنان قرار دهد.

ادامه...

بخشی از کتاب وقتی که گرمابه‌داری شهردار شهر می‌شود

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

ای انسان! تا حس نکنی نیندیشی ،تا نیندیشی خلق نکنی،پس چه بهتر با دردهای جامعه آشنا شوی!

به بهانه پیشگفتار

نه هرکه چهره برافروخت دلبری داند
نه هرکه آیینه سازد سکندری داند

نه هر که طرف کله کج نهاد و تند نشست
کلاهداری و آیین کشوری داند

هزار نکته باریک تر ز مو این جاست
نه هرکه سر بتراشد قلندری داند

اگر به تاریخ ۲۵۰۰ ساله ی ایران بنگریم، به این مطلب پی می بریم که همیشه مردم بازیچه دست پادشاهان و سیاست بازان بوده اند که این افراد فرصت طلب، به هر حیله و وسیله ای که شده مردم را به دنبال خود می کشیده اند تا به اهداف مالی و قدرت سیاسی خود برسند و این مردم بیچاره همیشه سپر بلا و فدایی این افراد قلمداد می شده اند و تاریخ ایران زمین کمتر افرادی مانند قائم مقام فراهانی و امیر کبیر و مصدق را به یاد دارد که تمام همّ و غمّشان خدمت به مردم و جامعه بوده باشد و برای این امر یا سال ها زندان و تبعید را تحمل کرده اند و یا در این مساله جان خود را از دست داده اند.
ولیکن با تمام این عوام فریبی نباید گفته ی یک محقق سیاسی آمریکایی را از نظر دور داشت که می گوید: «می توان برخی از مردم را فریب داد؛ و می توان نیمی از مردم را فریب داد؛ و نیز می توان اکثریت مردم را فریب داد، ولیکن نمی توان همه مردم را فریب داد.
مسائل و مشکلات و دردهای مردم را در قالب داستان ریختن و آن را بسط و گسترش دادن به طوری که بتوان با زبان ساده و سلیس و طنز و شوخی، مردم جامعه و نسل جوان را آگاه کرد، بسیار در فرهنگ و بینش جامعه تاثیرپذیر خواهد بود.
کسانی که نویسنده ی بانفوذی بوده اند و در میان مردم تاثیر بسیار گذارده اند و از ایده های مثبت سیاسی و اجتماعی برخوردار بوده اند، کم نیستند.
قائم مقام فراهانی، ملک الشعرای بهار، فرخی یزدی و میرزاده عشقی و... کسانی می باشند که اثر مثبتی بر فهم مردم و نسل جوان و آگاهی و بینش آن ها گذارده اند.
رسالت داستان نویسی هم باید همین طور باشد که از حقایق و واقعیت های مردم کوچه و بازار و مسائل سیاسی ـ اجتماعی و فرهنگی جامعه بگریزد و سعی کند این مسائل و برداشت های خود را در قالب داستان به صورت جدّ یا طنز بریزد و از مدح و ذمّ مردم نهراسد و فقط خدا، واقعیت و مردم را مدّنظر داشته باشد. و نیز

سخن هرچه گویم همه گفته اند
بر و بوم دانش همه گشته اند

سخن گفته شده گفتنی هم نماند
یکی از تو خواهم یکی بر تو راند.

نظرات کاربران درباره کتاب وقتی که گرمابه‌داری شهردار شهر می‌شود

بد
در 2 سال پیش توسط cyr...002
کاملا مشخص هست ایشون اصلاح طلب هستند و کل کتاب بر علیه اصولگرا هاست
در 3 سال پیش توسط jal...rbo
chra enqad dastano kesh midin? ۲۰ safhe faqat harfaye tekrari
در 2 سال پیش توسط rol...017
کتابش واقعا شرح حال زندگی ماست تو این زمونه با زبانی ساده و همه فهم. به فقر فرهنگی و فقر بینش اجتماعی سیاسیمون اشاره میکنه به واقعیات زندگی کارمندا و خیلی مسائل دیگه. من داستان معلم بازنشستشو با پوست و خونم تجربه کردم خودمم کارمندم....
در 12 ماه پیش توسط sae...ava
جالب نیست
در 2 سال پیش توسط پوریا رسولی
افتضاح بود هر چند شاید حرفهایی داشت اما قلم داغون وحشتناک
در 3 سال پیش توسط سید مصطفی رحمانی
بد بود
در 2 سال پیش توسط ali...na9
خیلی خوب
در 3 سال پیش توسط Gho...333
خوب بود
در 3 سال پیش توسط dan...631
آقای نویسنده ص ۴۶ همیشه معدلش زیر ۱۹ نبود غلطه هیچ وقت معدلش زیر ۱۹ نبود... ضعیفه ولی کنایه های معنا داری داره...
در 3 سال پیش توسط kav...rsa