کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی نشر قطره و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

زندگیتان را در هفت روز تغییر دهید

نسخه الکترونیک کتاب زندگیتان را در هفت روز تغییر دهید به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

«اندیشه خوب یا بد وقتی پر دوام شد تأثیر خود را بر جای می‌گذارد. انسان نمی‌تواند مستقیما شرایط خود را انتخاب کند، اما می‌تواند اندیشه‌های خود را انتخاب کند. این‌گونه به‌طور غیر مستقیم، اما به‌شکل مطمئن شرایط خود را رقم می‌زند.»
جیمزآلن

دانلود کتاب زندگیتان را در هفت روز تغییر دهید در فیدیبو

۲۷،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۷،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

توصیه اش نمیکنم. بله هر کتابی حتی اگر یک جمله ی آموزنده داشته باشد خوبست. این کتاب نیز جملات آموزنده دارد اما اگر کمبود زمان دارید بهتر است وقتتان را صرف این کتاب نکنید. بیشتر بر مبنای تلقین افکار است.
در 2 هفته پیش توسط مریم غفار
سی دی همراهش هست؟؟؟ لطفا زودتر جواب بدین
در 2 ماه پیش توسط yas...aba
زندگی هیچ ربطی به افکار ما نداره،دیدم ک میگم،یه عالمه آدم دیدم که منفی نگر و تنگ نظر هستندو از زمین و آسمون براشون خوبی میباره،که بین مردم بهش میگن شانس.من یاد گرفتم، سرنوشت هرطوری ک باید،،، پیش میره، پس، چه بهتر که حرص نخوریم..😊
در 2 ماه پیش توسط sam...222
یک کتاب خوب هست
در 3 ماه پیش توسط faz...iam
من این کتاب رو خریدم اما تمام صفحاتش سفید هست و هیچی نشون نمیده،کسی میدونه چرا؟
در 3 ماه پیش توسط had...s97