فیدیبو نماینده قانونی نشر نیلوفر و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب آداب بی‌قراری‌

کتاب آداب بی‌قراری‌

با کد تخفیف fdb40 این کتاب را در اولین خریدتان با ۴۰٪ تخفیف یعنی ۳,۰۰۰ تومان دریافت کنید!

درباره کتاب آداب بی‌قراری‌

این رمان برندهٔ جایزهٔ بهترین رمان سال ۱۳۸۳ بنیاد گلشیری است. داستانی است که میان خیال و واقعیت می گذرد و زندگی شخصی به بن بست رسیده و عاصی را روایت می کند که پس از پایان دانشگاه به اجبار با همسر جوانش ، به گوشه ای پرت و کوهستانی ، منتقل و درآن محیط با مشاهده نارسایی ها و مشکلات خانوادگی به تعارض می رسد.

ادامه...
  • ناشر نشر نیلوفر
  • تاریخ نشر
  • زبان فارسی
  • حجم فایل 0.97 مگابایت
  • تعداد صفحات ۳۶۸ صفحه
  • شابک

بخشی از کتاب آداب بی‌قراری‌

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران

کتاب خوب برای خواننده حرفه ای رمان. تکنیکهای داستانی قابل توجه. داستان دارای کشش مطلوب. شخصیت پردازی هنرمندانه. البته باز هم میگم مناسب برای خواننده های حرفه ای کتاب که کتاب های عامه پسند و سرگرم کننده مطلوب طبعشون نیست.
در 3 سال پیش توسط آیدا باباخانی
در نظر من داستان شبیه به یک مثلث پنروز است که اگر اصرار داشته باشی در فضای قطعیت تفسیرش کنی مجبور خواهی بود یک یا دو ضلع آن را تصورات پنداری. حتی شاید بتوان با یک قوه‌ی تخیل قوی چیدمانی ساخت که همه‌چیز واقعی باشد: ابتدا تکبال است در زمان قهر فریبا، بعد مهندس گلشاه را می‌کشد و سپس پا‌به‌پا در یکی دو ساعت پس از مرگ گلشاه روی ‌می‌دهد. ولی فکر نکنم خیلی نیازی به واقعی سازی باشد مگر عادت به داستان سنتی داشته باشی که همه‌ی چیزی که از یک داستان می‌گیری یک نتیجه‌گیری ساده باشد و بسولی یادعلی اصرار در نتیجه‌گیری به شکل سنتی ندارد. آخر داستان تو می‌مانی و ابعاد پیچیده (و یا شاید خیلی ساده ) یک شخصیت ایرانی که شاید برای اولین بار جرات یافته قدری جسورانه خود را نشان دهد. حداقل تا جایی که مجوزی هم بگیرد (شاید به ذهن نویسنده هم خطور نمی‌کرد که به هیچ دلیلی که نه، به خاطر *اهانت به قوم لر* روزی به زندان بیفتد)از جنبه‌ی انتقادی، هرچند که تصویر وهم‌‌آلود می‌تواند جزء نقاط قوت داستان باشد به نظر من شاید از اعتدال بیرون رفته باشد و خواننده را بیش از حد مشغول کند (مقایسه کنید با فضای موهومی ملایم‌تری مثل فضای مسخ کافکا) . همچنین اصرار نویسنده به خستگی مهندس از روزمرگی در بخش تک‌بال کمی تصنعی بود.کتاب بسیار روان و جذاب است. شخصیت پردازی مهندس بسیار عالی، دیالوگ‌ها واقعی و جسورانه، صحنه‌پردازی‌ها بسیار خوب، و در مجموع کتابی به یاد ماندنی.
در 9 سال پیش توسط Moh...eza
کتاب جذاب و عجیب جوری که فکرت رو درگیر میکنه
در 1 سال پیش توسط far...ati
کتاب خوبی است
در 2 سال پیش توسط gol...rkh
من خیلی شانسی و بدون هیچ ذهنیت قبلی کتاب رو خریدم. خودم بیقراریهایی به دلیل بیماری یکی از عزیزانم داشتم و اسم کتاب تو اون حال و هوا به نظرم جالب اومد و فکر کردم احتمالا داستان کتاب حس همدلی متقابل رو در من ایجاد خواهد کرد. کتاب رو خوندم. خیلی متوجه رابطه اسمش و موضوعش نشدم و خیلی هم ربطی به بی قراری از جنس مال من نداشت اما به نظرم کتاب قابل توجهی اومد. بعد از مطالعه کتاب بود که متوجه حواشی کتاب شدم و از خوندن اینکه برخی گفتن کتاب پورنه و یا مبتذل خیلی تعجب کردم. شخصیت اصلی کتاب شباهتهایی به شخصیت دان دریپر تو سریال مدمن داره و هم اون سریال و هم این داستان بیشتر حکایت حیرانی آدمها و عذابشون از روزمرگیها هستند و نه چیز دیگری
در 4 سال پیش توسط Roy...a
شورش یک انسان عاصی داستان از یک نهیلیسم درونی برخورداره
در 2 سال پیش توسط محمود خدائی
اصلا ارزش حتی یکبار خواندن هم ندارد
در 3 سال پیش توسط لیلی.ص
کتابی که دوباره آن را نخواهم خواند، جمله ای از آن را به خاطر نخواهم آورد، شاید زمانی هم که صرف یک بار خواندنش کردم به هدر رفته باشد.
در 3 سال پیش توسط fil...f13
کتاب درجایی بین خیال، رؤیا، خواب و واقعیت اتفاق می‌افتد. همه پسند نیست و گاهی این همه سردرگمی، به کلافه‌شدن می‌انجامد. اما در مجموع داستان متفاوتی بود، با فضاهایی که توصیفات نویسنده آن را ملموس می‌کرد و پیش چشم می‌آورد. بار دگر آن را نخواهم خواهند.
در 2 ماه پیش توسط مریم ع
،با سلام.من فقط میخوام احساسمو نسبت به این کتاب بگم، نه از جنبه فنیمن هر وقت حالم بده این کتابو میخونم، حالم خوب میشه. هر وقت قاطی میکنم این کتابو میخونم حالم خوب میشه. واقعا باید به نویسنده و جسارتش تبریک گفت. باید از صداقت نویسنده تقدیر بشه، و همچنین از صراحت لهجه ایشان .برای من تو غربت مثل حافظ میمونه
در 6 سال پیش توسط Nir...ana