فیدیبو نماینده قانونی گروه انتشاراتی ققنوس و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

دگرگونی (انتقال زندگی از جاه‌طلبی به سوی معنا)

نسخه الکترونیک کتاب دگرگونی (انتقال زندگی از جاه‌طلبی به سوی معنا) به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب
دگرگونی (انتقال زندگی از جاه‌طلبی به سوی معنا)

تنها یک چیز هست که عمیقاً و اساساً باعث آزردگی انسان می‌شود ، و آن این که زندگی بی‌معنایی بر او تحمیل شود . بزرگ‌ترین ولع زندگی ولع معناست . دکتر وین دایر معتقد است که همة ما می‌خواهیم زندگی‌مان هدف و معنا داشته باشد . به همین خاطر او سعی کرده در کتاب حاضر نکاتی را روشن کند که برای رسیدن به حالتی خودآگاه و روشنگرانه و به دنبال آن ایجاد یک زندگی هدفمند و معنادار لازم و ضروری است . اولین دگرگونی که در زندگی همة ما رخ می‌دهد حرکت از عدم به سمت وجود است . از روح به جسم ؛ از دنیای نادیدنی به سوی دنیای مادی اشیاء ، حد و مرزها و اجسام . این کتاب نشان می‌دهد چگونه در زندگی از جاه‌طلبی به سمت معنا حرکت کنیم . چنین دگرگونی‌ای احساس مجزا بودن را از میان برمی‌دارد ، راه اتصال معنوی زندگی را روشن می‌کند و مستلزم حرکتی است از صبحگاه زندگی به سوی عصرگاه آن که عمدتاً هدفمند است . دکتر « دبلیو وین دایر » این بار با زبانی شیوا و روان‌تر در صفحات این کتاب بیان کرده که همة ما این اختیار را داریم که زندگیمان را از جاه‌طلبی به سمت معنا متحول کنیم .


  • دسته بندی:
  • ناشر: گروه انتشاراتی ققنوس - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 0.69 مگابایت - تعداد صفحات : ۱۱۸ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب دگرگونی (انتقال زندگی از جاه‌طلبی به سوی معنا) در فیدیبو

۲۸،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۸،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۲،۰۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران
درباره کتاب دگرگونی (انتقال زندگی از جاه‌طلبی به سوی معنا)

عالی عالی عالی
در 2 هفته پیش توسط
.من از خوندن تک تک کلماتش لذت بردم
در 5 ماه پیش توسط
متاسفانه بعضی از ما ادمها از دیدن موفقیت و ثروت بقیه ،بشدت حسود و تنگ نظر میشیم و سعی میکنیم اون رو تخریب و تحقیر کنیم قانون جذب در اکثر کتب علمی و غیرعلمی در اکثر علوم اثبات شده و اکثر ادیان به طرق مختلف اونو تایید میکنن ذات این دنیا بر پایه قانون جذبه حالا عده ای میگن رابینز و قانون جذب چرته... مثل گالیله که میگفت زمین گرده و عده ای احمق میگفتن چرته لطفا کمی دست از این تفکرات جهان سومی بردارید
در 5 ماه پیش توسط
من زندگی م با کتاب های وین دایر عوض شد
در 6 ماه پیش توسط
این کتاب اصلا درباره ی موفقیت نیست... درباره ی معناست. "وقتی کاری که انجام می دهی با معنا باشد، فرقی نمی کند که شاد باشی یا غمگین، در عمق وجودت راضی هستی و به چیزی تعلق داری"
در 8 ماه پیش توسط